• badjibadara
    2k
    Prijelazni rok miriše na debaklFilip 91

    Cepam svoju jos nekupljenu godisnju na stotine komadica.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Stari moj ocekivao sam pozitivu,Ali Pjaca da propadne ,jedini i najveci zicer od svih. A i za sad jedini koji ima pedigrej od golmana i rezervi granade,fc pariza itd. Inace sam jako pozitivan lik. Ali ako je Pjaca propao a jest to je prdekana opasna. Nemoj Zeko ti dovoditi igrace plz
  • NKDZ86
    565
    Ako pjaca propadne ljudi, gotovi smo. Bili starci će nas zgazit e
  • 1986-Pl
    176
    kakve gluposti vi pišete...
  • Crni86
    1.6k
    ma nije propao, ekipa se sprda jer vec vlada sizofrenija a transer rok nije ni poceo kako spada…
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Nekima još nije jasno da je potpisao nakon što se sto puta napisalo i da se samo bira način kako će se platit Rijeci, mislim dobro ako vam paše da imate borbe u glavi 1.7 na prvi dan priprema kako je sve gotovo onda slobodno.

    Nekima ovdje bi bio debakl da smo potpisali Bellinghama i Mbappea.
  • Tom Hanks
    2.8k
    Prilično sam siguran da je bio sarkastičan
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Normalno da ljudi paničare kad se odugovlači sa službenim predstavljanjem Pjace jer se eto traži model plaćanja. Nije da se već pola godine zna da Pjaca dolazi. Nije da nismo poučeni iskustvom iz prethodna dva prijelazna roka kada su neki padali na liječničkom, neki su se slikali s dresom pa nije bilo ništa od toga tako da imajte razumijevanja za histeričnost pojedinaca, a eventualno propadanje posla s Pjacom bio bi pokazatelj kolektivne nesposobnosti pa ljudi pušu i na hladno, ali naravno da do toga neće doći, siguran sam u to, ali razumijem one koji nisu.

    P.S. vjerojatnije je da se čeka i predstavljanje dresova jer bi bilo glupo Pjacu predstaviti bez dresa.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Auuu kako ste me uzeli laganini ekipa ,svaka cast
    Evo jos dim iz usiju vrije :lol: a jbt. Radim cijeli dan danas ,samo provcitah prvi kommentar i primi se ko muha na govno. a da i mene neko navuce. Hvala buraz @Crni86:heart:
  • Nemrem99
    21
    Kaj ak se ne dogovore klubovi, a Pjaca je potpisao za nas već?
    Čisto me zanina kaj se događa u tim situacijama ak je tko upucen?

    (Dogovorit ce se, ali u teoriji)
  • emilperska
    4.4k
    Nije me bilo 2h..
    Vidim broj stranica i samo Pjaca Pjaca Pjaca. Mislio sam da se ne dao Bog polomio opet.

    Samo su tehnikalije u pitanju. Klauzula je ta koja je, a o broju rata ce se dogovorit. Nece sigurno nazad u Rijeku, za biber nemaju trenutno ocito..
  • Nino Bule
    12.1k
    Sve se raspada, propao je pjaca, klub je pred gašenjem, preporučujem svim histeričarima da se pomire s najgorim i jednostavno odustanu od pisanja.
  • Slush
    191


    Pa sto ce nam Bellingham ako je Slovacima zabio samo jedan gol. Ak nemre njima kak bi zabijao Belupu.

    Mbappe zadnje dve tekme u Francuskom prvenstvu nije bio ni u momcadi. Koji ce nam k napadac koji nema mjesta ni u vlastitoj momcadi i da kod nas hvata formu da se preproda.

    Ne hvala!!!
  • Nemrem igra Dinamo
    1.1k
    Dost jaki ponedjeljak na temi... Propadosmo

    giphy-2.gif
  • dd29
    304
    Samo bi budala dovela mbappea, lik dao jedan gol na euru i to iz penala, a mikautadze i schranz po 3
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions