• Maki17
    218
    Prvo Ferenc uzme Hodžića, sada Hondu, da im kažemo da je i Leško na prodaju. Koda im Vlak dovodi igrače.
  • reziser
    6.8k

    strumpficu, tko nam te ljutio? sportske?
  • deda
    32.7k
    Koju hondu, civic? :gasp:
  • reziser
    6.8k

    neloša ta nova honda :cool:
  • Maki17
    218
    Da, Honda Civic. Čim je Žuti rekao da je dobar bolje da nije došao. On je i Menala nahvalio, a to da ne zove Hajrovica u repku dovoljno mi govori o njegovoj procjeni.
  • deda
    32.7k
    Igrači koje pika Ferenc nisu za nas tako da smo mirni.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Hodžić je u Videoton otišao a ne u Ferencvaros.
  • Draž
    1.3k
    Čitam između redaka (iz SN) oko Eldara Čivića...
    Navodno da je Bjelica silom želio tog malog (sam je izjavio da je razočaran njegovim nedolaskom), mali je želio otići iz Sparte, Dinamo je nudio posudbu sa pravom otkupa, a Sparta je tražila transfer odmah.
    Uletio je Ferencvaroš, koji je puno "siromašniji" od Dinama i platio punu odštetu koja navodno i nije bila prevelika. Ak su mogli oni, mogao je i DInamo.

    Komentar:
    Predviđam dolazak nekog "Doumbije" ili "Bakari Sarea" na tu poziciju...nekog mačka u vreći koji će biti skuplje plaćen, a pokazat će se qrac od igrača. Bjelica se pokazao, rijetko promaši igrača. Dosad u Dinamo promašio je samo Šituma.
    Krenulo je...Zoka vuče na svoju stranu. Uvjeren sam da je on minirao dolazak.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Isto tako je sigurno da je on vratio Pinta. Zadnjih 6 mjeseci Pinto nije igrao, nije htio produžiti ugovor jer je znao da se vraća u Dinamo.

    Btw, veli da će sad naučiti hrvatski jer ga svi pričaju, a u prošlom mandatu mu, s obzirom na broj Portugalaca i Brazilaca u svlačionici, nije trebao.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Nisam baš siguran da bi nam taj Čivić bio pojačanje, tak da uopće ne žalim što nije došao.
  • SAS1987
    14.7k
    Nadam se da scouting Dinama prati stopera Mure, Žiga Laci... ima 16 - 17 godina, 189cm i navodno ga prate Inter i Lazio.
  • 000
    946
    Nisam baš siguran da bi nam taj Čivić bio pojačanje, tak da uopće ne žalim što nije došao.Mr Anderson

    Mislim da svi dijele tvoje misljenje.

    Nadam se da scouting Dinama prati stopera Mure, Žiga Laci... ima 16 - 17 godina, 189cm i navodno ga prate Inter i Lazio.SAS1987

    Za sada smo dobro pokriveni na tim pozicijama. A stvarno bi netko mogao skoknuti do Fazanerije :cool:
  • Plava Slavonija
    65
    bas hocu reci,po zadnjih par Bjelicinih izjava vidi se da krecu stvari "ne-stimati"...ja sumnjam ako zoran ostane da je i Bjelica s nama poslije Bozica...i to je dugooo..
  • SAS1987
    14.7k
    nece Zoran ostati u klubu vise od dva, max tri mjesca. Presuda ce biti potvrdjena do najkasnije 1.10.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions