• DiddyGuela
    1.3k
    Petko je nama nenadoknadiv u smislu "netko umjesto Petka". Jedini igrac koji bi dosao u tu kategoriju a da je mozda izvediv je Kramaric.

    Ove neke šeme Mierez za Petka su teski downgrade.
  • Peškaman
    2.9k
    Da zakuhamo pa spomenemo Pierrota :lol:
  • Laugreano
    1.6k
    Tocno to. Mierez dolazi u obzir jedino uz Petka u 352
  • scooniepenn
    2.1k

    I ja sam na istom tragu. Mierez uparen s Petkom je paklena kombinacija i to bi bilo nezaustavljivo. Mierez bez Petka ima smisla samo ako se dovede još jedan napadač sličnih karakteristika Petku. Za HNL bi to s Brodićem dobro funkcioniralo, ali za nadamo se Ligu prvaka trebamo jačeg aduta.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    To sve vrijedi ako planiramo igrat sa 2 napadača, za što i nisam baš...
  • Zagi
    5.8k
    Ja isto mislim da u novoj sezoni 352 odlazi u povijest. Odnosno u plan B.
  • Miro Vugrinec
    2k
    Ja isto mislim da u novoj sezoni 352 odlazi u povijest. Odnosno u plan B.Zagi

    Odlazi sigurno, u dinamovom DNK je napadačka igra u 4-3-3, 4-2-3-1 ili sličnim sistemima. 3-5-2 rijetko koja ekipa da osvaja prvenstva koristi, većinom igraju standardni 4-3-3 osim Leverkusena i atalante, koji ipak imaju Gasperinija i Alonsa koji spreme ekipe čudo i fizički i taktički, pa to izgleda vrhunski. A Jakir nije taj nivo znanja da može dominirati s 3-5-2 sistemom većinu sezone kao navedena dvojica (iako se slažem s njegovim ostankom). Tako da povratak na Dinamov dugogodišnji sistem je vise nego izgledan
  • Zagi
    5.8k
    Opčenito rijetko tko u europi igra 352 korektno. Osim talijana, tam se rode s tim.
  • Peškaman
    2.9k
    Šta mislite koje će se pozicije ciljati za ulazne transfere?
    Pretpostavljam da je stoper primaran,napadači ovise o tome tko ostaje.
  • Zagi
    5.8k
    Šta mislite koje će se pozicije ciljati za ulazne transfere?Peškaman

    Dva stopera, desno krilo.
    Razbijač DMC?
    Zamjena za Petka?
  • Droljo
    6k

    Uz uvjet da nam svi ostanu (osim Bulata, Halilovića, Šutala, Perića, Brodića, Špikića) pojačao bi se ovim redoslijedom:
    Stoper (prvi i glavni igrač u obrani, mora biti top pojačanje)
    Desno krilo
    Zadnji vezni
    Špica
  • Peškaman
    2.9k
    Ja bih doveo jednog stopera koji bi bio instant pojačanje i vratio bih Jakova Gurlicu s posudbe iz Brava.
    Naravno,ako odu i Šutalo i Perić,ostaju nam KTC,Bernauer,Perković(koji može i beka igrati),Gurlica i to pojačanje.
    S tim,da Rile može isto pokriti.
  • Majki2111
    2.8k
    Chelsea Conte je igrao 3-4-3. Izdominirao ligu. Može se sve igrati i dominirati.
  • Zagi
    5.8k
    Da, Conte je jedan od tih rijetkih.
    Usto je talijan ofc.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions