• Brusa
    971
    i ja sam nešto slično pomislio :grin:
  • MarK
    300
    eh kad bi samo htio vrebati u 16 i pratiti ubačaje i inače kao danas... Neka me poklopio ali to je ono što želimo od njega
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Kad sam govorio da treba učiniti sve da se dovede selahi kažu stručnjaci ovdje da imamo previše veznjaka. Možeš imat 100 mišića ali on i ostali su dvadeset metara iza o Ko da nemamo veznog reda. Prespori i točka. To se vidi i danas, nemoć i muka
  • Facke
    2.6k


    Ni Selahi nam nebi pomogel.
  • Orc123
    5.9k
    Ovdje su najmanji problem igraci! Tu ima kvalitete ali za nikakvu igru je odgovoran trener. Ja sam vidio voljni moment, trudili su se ali ne postavljaju oni sami igru !
  • Captain America
    15k
    Tu ima kvalitete ali za nikakvu igru je odgovoran trener.Orc123

    Kod trećeg trenera su Mišić, Ristovski i Petković u slobodnom padu. Oni koji bi morali iznijeti sezonu su najgori. Vrijeme je da se u uredima suoče s realnošću.
  • Dudu24
    146
    Možda da potražimo pojačanja u Lokomotivi. Ne moraju biti igrači, može i stručni stožer
  • Mihaljević
    8.6k
    Mi tražimo okolo po svijetu, a sve u krugu 200KM imamo. Janković lijevo krilo 500K€ od Rijeke, Čavlina u Loksi za 500K€... Promjenimo 5 stopera na kraju vraćanje Thea najbolji potez, Ljubu oteramo da igra Rog? Sami sebe izjebemo, ne mora Hajduk i Rijeka, mi sami sebe.
  • Dzgšb
    341
    Špikić raskid ugovora, murića odmah potpisati
  • Krizy
    38.4k
    Špikić je bio ponajbolji igrač u prvome poluvremenu.
    Murić bi završio kao Bočkaj.
  • Time
    580

    Spikic je nase najbolje krilo a to govori o nasoj momcadi
  • sport
    2.4k
    Može doći tko hoće,dok je ova prevara na klupi nema nam pomoći
  • jp23
    2.3k
    Kaneko je naše najbolje krilo, potom tek Špikić. Špikića dijeli tako malo da bude miljama ispred Kaneka i svih ostalih.

    A danas je bio izvrstan u odnosu na ono što je prije pokazivao.
  • Orc123
    5.9k
    od kad je Jankovic lijevo krilo? Imamo dobru momcad ali nemamo igru! Za to je kriv trener, ne igraci!
  • Mihaljević
    8.6k
    Janković je u svakom klubu osim Rijeke igrao lijevo krilo, čak i u Rijeci kod Jakira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions