• Kruno
    214
    Bit ce Rog dobro pojacanje.
  • Forenzicar
    15

    U potpunosti se slažem
  • Ivdzo11
    3.2k
    Tironi piše da bi potpis trebao biti u subotu....

    Taman da ga predstave na krcatoj Kranjči :grin:
  • gledatelj
    325
    Riješili se Ljubičica jer imamo previše veznjaka da bi doveli Roga koji je veznjak. Znači imaš zdravog i uigranog igrača i zamjenis ga za ozlijeđenog.
    Iako je meni Rog bomba igrač kad je zdrav, ali ovo mi baš suludo.
  • scooniepenn
    2.1k

    Uz svo dužno poštovanje Ljubi koji mi je stvarno drag dečko, njih dvojica su kvalitetom otprilike kao da uspoređujem Modrića i Miju Caktaša. Za Ljubu se dobio dobar novac, s obzirom da je bio isključivo rotacija. Rog ako se pokaže zdrav i na razini je instantno jedan od 3 najbolja igrača Dinama bez ikakve dvojbe.
  • Forenzicar
    15
    Riješili se Ljubičica jer imamo previše veznjaka da bi doveli Roga koji je veznjak. Znači imaš zdravog i uigranog igrača i zamjenis ga za ozlijeđenog.gledatelj

    Čovjek je htio otići da igra jer je vidija da će teško do minuta doći, a aek nije ponudija male novce za igrača koji bi nam bio 4 opcija tako da je to bio dobar posao, a Roga nećeš puno platiti do ljeta a može ti samo dobro doniti
  • Olmic
    2.9k
    senatorske godine? U danasnje vrijeme si sa 28 mladic
  • plavac173
    2.6k
    Gle ovo Nicota editirao clanak di je pisalo da je Rog sve dalje od Dinama, sad pise "ali stize Marko Rog"? :rofl: :rofl:
  • hardek
    1.7k
    Meni je Rog uvijek bio drag i slab sam na njega kao i na Pjacu. Ogromna nepravda za obojicu šta su im ozljede napravile.
  • Nogo
    1.5k
    Ovo je za mene top, posudba i Cagliari plaća sve i siguran sam da je posudba na godinu dana bar.

    Ako neće Kent ja bih doveo Pjacu na krilo (možda Markan nagovori Markana), i Murića za zamjenu za Kaneka.

    Onda stoper za kraj i imamo momčad samo takvu!

    Najveći gubitni bi bili Špikić i Vidović.
  • Ivdzo11
    3.2k
    zar nije posudba sa pravom otkupa, kako pisu svi?
  • austrijanac
    2.8k
    Vidović.Nogo

    Heatmap zadnje tekme ukazuje da bi Vidović bio najbolji u paru s Ogiwarom. Jedna tekma nije dokaz, ali Ogiwara jako visoko stoji dok Vidović voli ulazit u sredinu i ostavljat prostora za beka.

    Mislim da je@Gražvydas Mikulėnas spomenuo neki dan da treba počet planski dovodit igrače a ne samo zato što su na papiru dobri.
    Kaneko treba kombinatornog bočnog dok Vidović treba beka koji može visoko pomoć. Dobar je Hoxha bio zadnju tekmu, uvjetovno dobar, ali Ogiwarinu brzinu možemo puno bolje iskoristit s Vidovićem i takvim tipom igrača.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Hoxha ce morat postat osjetno konkretniji igrac ako misli ostat prva opcija. Svaka cast na postotku uspjesnih driblinga, ali od dojma se ne zivi.
  • LM1995
    1.7k
    Dok se u svijetu nogometa produžuje “trajanje” nogometaša na 35, kod nas se skraćuje pa si tako s 28 senatorMlađi referent

    Do 23./24. godine si talent, onda si igrač, a s 28/29 postaješ senator.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions