• Orc123
    5.9k
    Tko normalan bi dao 3mil eura za igraca u 29g da bude mozda rezervni bek u Dinamu?
  • Ivdzo11
    3.3k
    I ja sam cuo da ide jos na dodatne preglede, da ce se znati tokom dana sta ce....
  • Petko4455
    26
    izgleda da ćeš me još sitno trpiti haha
  • Mali Zeus
    10.4k
    Dobro je da dovodimo Kavakuhija jer mladi Noa Mikić još nije spreman, ali bit će.
  • cibona
    1.8k
    Hmm kome vjerovati, Miri ili Sanjinu....wolfgang14

    Pa miri naravno, sanjin nagada kao i inace. Miro u tebe se pouzdamo :strong:
  • KaJJe
    71
    Ok, sad me možete popljuvat. Al zakaj vi "insajderi" odmah sve tu pišete ko željni lajkova, a znate da novinari prate. Čekam članak Germanijaka da je nesuđeni igrač Dinama opet pao na liječničkom. Iskreno se nadam da će se okrenut nekoj drugoj opciji osim Tudora.
  • scooniepenn
    2.2k

    Koji je to točno bio problem s Titratouijem kad čovjek odigrao najnormalnije polusezonu, dapače jako zapaženo? Meni to i dalje nije jasno. Plus, Kava je igrao redovito u klubu Ligue 1, lani Ligue 2, nije da je došao iz Burundija.
  • Facke
    2.6k


    A nek objaviju de je problem. Prati se zona dosta. Otkud bi inace imali info? :lol:
  • Orc123
    5.9k
    Ja bi rekao da nikad nigdje u ni jednom klubu nije bilo toliko problema sa lijecnickim pregledima u zadnjih godinu dana. Eno Titraui ima nesto kronicno na stopalu izraslinu kad ono covjek odigrao nikad bolju polusezonu....tamo gdje je lijecnicki samo formalnost kod nas je sve nocna mora a bez obzira na to nikad vise ozlijeđenih igraca i to teze...a da mozda promijenimo polikliniku?
  • Petko4455
    26
    Kupuješ nešto i ulažeš u to
    Dal bi ti dao 3M sve skupa pa da se potrga nakon 2-3 mj,a postoji rizik za to
  • sanjinlego
    2.3k


    Kažem, sve je dobro dok Dinamo još uvijek stoji na kakvim takvim nogama. Da ne propadne kao Cibona!

    Ajmo danas KK Dinamo! :strong:
  • Orc123
    5.9k

    Izraslina neka na stopalu koja bi mu u buducnosti mogla stvarati probleme...vidis i sam kako mu stvara probleme.
  • rioda
    3.3k
    Meni ti liječnički kod nas izgledaju kao da do zadnje minute čekamo hoće li se pojaviti neka druga opcija i zapravo igrača držimo na ledu. Tako mi sad i ovo izgleda, došao je ovaj Kavakuhi na liječnički, pojavila se vjerojatno jeftinija opcija s Franom Tudorom, i sad bi uzeli njega umjesto ovog pa će mu tražiti neku sitnicu da mogu reći da nije prošao liječnički. Ista stvar je bila s Titraouijem, čovjek došao na liječnički i pao, a sad najnormalnije igra...
  • KaJJe
    71
    Kurje oko :lol:
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Zaboravio sam da Kuao mora proći najtežu zapreku na svijetu a to je zeleno svjetlo na liječničkom.

    Heja heja Cibosi!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions