• Doktor Kunić
    2.9k
    prije da je poveznica sa samim igračemOsamŠest

    Abumeyang heheh
  • Zagi
    5.9k
    Daj Wakizaku. Ne treba nam krilo.
  • Orc123
    6.1k

    Wakizaka bi nam legao ko budali samar a mozemo ga dobiti za pisljivih 1mil eura cca....zasto ne krenu u realizaciju, ili ce krenuti nezz
  • Georg Koch
    4k
    s obzirom na iskustvo dovodjenja ova dva Japanca, mislim da kad bi danas posli po Wakizaku, uspjeli bi ga registrirati taman za finale kupa :cool:
  • Mr Anderson
    6k
    A vi znate da taj Wakizaka želi kod nas? Imate info iz prve ruke? Jebem ti koliko se napisalo o tom Wakizaki, a nitko pojma nema kakva je situacija s njim.
  • luka modic
    622
    Istra je Rijeci veci rival nego Dinamo,međusobna mržnja itd.
  • Nogo
    1.8k

    Lako šta nitko ne zna šta misli, pola ljudi niti ne zna tko je, niti ga je ikada gledalo, a zaziva ga se da dođe.
    To je najveća komedija.
  • emilperska
    4.4k
    Na Sportnet forumu se stalno drkalo na Bodo. I Jogurt tema i nasa tema, a 99% sam da ih nitko nije gledao..
    Ugl bio sam najsretniji kad su ih Čačke i Petko torpedirali..
  • Mali Zeus
    10.6k
    Jel Koufi na kraju riješen?
  • emilperska
    4.4k

    Rijesit ce ga do Rijeke 100%
    Znas kakvi su nasi lijecnicki. Prođeš sve, onda te doceka Domaćica 1 na 1 s testom izdrzljivosti..
  • Haza
    1.6k
    Kaj se tiče Roga, nudi se mogućnost besplatne posudbe (Cagliari bi preuzeo plaću), obzirom da je Rog već duži period ozljeđen. Rijeka mu garantira minutažu...
    Po meni bezvezna priča, nažalost Rog već nekoliko godina nije u ozbiljnom treningu, odnosno ritmu, prevelik smo klub da bi bili poligon rehabilitacijski.
    Marketinški zvuči ok priča, ne bi me iznenadilo da Uprava ovim transferom pokuša isprati gorčinu koja je nastala ovim prijelaznim rokom.
  • NORTE
    9.9k
    Mi smo toliko loši da bi nam on takav bio pojačanje.
    Ja sam Rogov dolazak, ali ako ode u Rijeku nemam problem ni s tim.
  • Petko4455
    26
    Koffi,zapelo na liječničkom?
  • marcio amoroso
    34k
    isprati gorčinu koja je nastala ovim prijelaznim rokom.Haza

    Ili bolje rečeno prijelaznim rokovima.
  • Zagi
    5.9k
    Znamo da Kent ne želi kod nas pa nas ta činjenica nija spriječila.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions