• wolfgang14
    1.2k
    Šalkeovi navijači već seru po svojoj upravi (nismo jedini) kao da im je već propao transfer, možda je onda fakat blizu Dinama
  • Crni86
    1.6k
    pa i moglo se na ljeto kad je bio slobodan igrac… doso je u loksu cini mi se tek u 10. mjesecu … nije klasetina od igraca ali mislim da bi za nase pojmove bio zahvalan igrac
  • Jurki
    9.7k
    Šalkeovi navijači već seru po svojoj upraviwolfgang14

    Znamo jako dobro kak im je.
  • Orc123
    6.1k
    Realno pa nije glup da ode kod njih ako ga mi zovemo....
  • Izet Hajrović
    1.5k
    živim za trenutak kad neko napravi dobar meme iz ovog.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Navodno je Kouao trebao doći u Schalke na posudbu s opcijom otkupa od 1 mil., vjerojatno ćemo i mi dogovoriti sličan deal.
  • Ban
    698
    Ovo kavokuhalo je toliko dobro da nema ni poštenu kompilaciju na YT. Samo neke juniorske snimke stare 5 godina. Vidi se da je brz, od tehnike ima iPhone. Nadam se da ga dovodimo besplatno.
  • Orc123
    6.1k
    jel su pristojniji od nas? :rofl:
  • Georg Koch
    4k
    Lagana priprema ponude:
    Posudba na godinu dana.
    Posudbu placamo 200 000 € u 6 rata, odnosno u 3 ako udjemo u LP.
    Opcija otkupa za godinu dana za cifru od 1 500 000 €.
    Ukoliko dodje do otkupa, on ce se izvrsiti:
    1/3 u kesu
    2/3 u Bitcoinu.
    Ovaj dio od 2/3 Bitcoina moze se umanjiti na 1/3 i 1/3 u kesu ukoliko Menalo odnese titulu najboljeg igraca Slovenske lige te udje u LP sa novim klubom.
  • rioda
    3.5k
    Prema ovom opisu, zvuči kao da su doslovno tražili zamjenu za Moharramija :grin:
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    iskusan i jako dobar igrač, ja ga pratim već dosta godina. Defanzivni dobar, fenomenalan centar šut. Čak je bio i do repke došao. Meni deset puta bolji od juranovica. Sad ga i ozljede zaobišle, dobio konstantu. A dinamovac je. Ništa od toga jbg, dolazi ovaj Garavi valjda, ok izgleda
  • Jurki
    9.7k
    sigurno jesu jer njemacki jezik nema toliki fond i repertoar psovki ko hrvatski. :rofl:
  • wolfgang14
    1.2k
    jel su pristojniji od nas?Orc123

    hahah da, puno pristojniji. Razočarani su i sve ovo šta se događa im je već postalo smješno jer koliko sam skužio uprava im je usrala već nekoliko transfera ove zime
  • Orc123
    6.1k
    proširili su oni taj fond rijeci od kad su ih preplavili turci, Afganistanci i Balkanci...ne bojim se za njih....
    jbt, ovi bi i Perasicu docekali ko spasiteljicu.
  • Crni86
    1.6k
    slazem se, sjecam se kad je otiso u kopenhagen da im je jedno vrijeme bio jedan od najboljih igraca… ali ocito ne pratimo trziste, ne znam kako to drugacije objasnit kada toliko igraca za 0 eura propustamo, a to nam je bio forte zadnjih godina, vracati nase igrace koji su imali kvalitetu ali im je karijera zastala…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions