• Herñan Crespo
    88
    tesko to objasnit friskom kupcu
  • Eduardo
    20.1k
    Kazes igra nam spora sa Bulatom a doveo bi Selahija koji najmanje s loptom igra. Selahi je dobar igrac ali nema mjesta trenutno u Dinamuplavac173

    Usporedba njih dvojice je upotpunosti promašena jer njihove uloge u momčadi i pozicija na terenu nemaju dodirnih točaka. Stavi ih u istu momčad i Selahi je taj koji će Bulatu čuvati leđa, uostalom kao i cijelom veznom redu.
  • austrijanac
    4k
    Realno bi bio dobar posao da u klub od Rukavine i Bulata dođe 10 milijuna.marcio amoroso

    Doslovno.

    Samo treba pitat kam da se potpiše.

    Za obojicu ima zamjena, 10 miliončića je i više nego dobro.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Šta Ameri vide u Rukavini a da mi ne vidimo?Dečko nije igra uopće polusezonu praktički, a oni daju 6M, ako je istina. Ja bi to proda odmah za tu lovu, jer u skorije vrime neće igrat i stalno mudruje neki k, prek AB
  • plavac173
    2.6k
    Ti bi doveo Selahija sa velikom placom uz Misica a u isto vrijeme bi razvijao Sucica kojeg imas u ekipi i koji igra vrhunski kad god dobije priliku (a uz to imas i Ademija koji bi igrao kad?) previse se igras football managera. Poz i tebi :grin:
  • plavac173
    2.6k
    Usporedba njih dvojice je upotpunosti promašena jer njihove uloge u momčadi i pozicija na terenu nemaju dodirnih točaka.Eduardo

    Nisam ja njih ni usporedjivao vec ih je Orc stavljao u kontekst iste recenice odnosno u prodaju Bulata i dovodjenje Selahija
  • scooniepenn
    3.3k
    A što su Ameri vidjeli u Biuku? Jednako tako potencijal, sigurno više seniorskih minuta, ali su ga i sukladno tome više platili.
  • Zagi
    7.7k
    Ono što vidi i kolega @Ban. Neke elitne karakteristike i visok potecijal.

    Dečko je uvjerljivo najbolji igrač te generacije reprezentacije.
    Minute za A momčad su mu za sada katastrofalne ali potencijal je tu. I to košta.
  • Orc123
    7.9k
    frende Sucic i Misic su isti tip igraca, velim ti da nam kronicno fali brzine a ti uspoređujes sucica i Selahija koji su totalno razliciti tipovi igraca ...ko da uspoređuješ Sunjica i Misica koji su ista pozicija a totalno razliciti igraci...ocito da ti nogometni vidici nisu bas siroki, a i samo shvacanje nogometne igre...nastavi samo igrati FM ja to ne igram ali razumijem nogomet i karakteristike igraca. Mi igraca tipa Selahi nemam, tek mu slican Ljubo....ali ljubo nije 6ica.....zz kolega
  • Mihaljević
    9.8k
    Šta Ameri vide u Rukavini a da mi ne vidimo?BBB Sibenik

    Siguran sam da oni ni ne znaju za postojanje Rukavine... Plaćeni članak.
  • plavac173
    2.6k
    Zar nisi rekao da prestajes raspravljati?
    Kralju di sam ja njih usporedjivao? Reci mi di Sucic igra kad udje, na kojoj poziciji? Umjesto Baturine jel? Prema tome kako ti kazes da nekog usporedjujem onda ja mogu reci da si usporedio Bulata i Selahija koji su isti kao i Chupo Moting i Buffon. Nigdje nisam rekao da je los igrac vec da nema MJESTA u Dinamu, a ne dal Dinamo ima takvu vrstu igraca ili nema. :monkey:
  • Lynx17
    4.1k
    Siguran sam da oni ni ne znaju za postojanje Rukavine... Plaćeni članak.Mihaljević


    O cifre necu, ali podcijenujete koliko MLS klubovi pratu/skautiraju. Dali agenti imaju ulogu u tome? Sto posto.
  • Time
    855

    Ivanusec je vecinom sjedio na klupi dok se olmo i majer nisu prodali,to je bilo prije 3 4 godine kad je imao 21-22 godine kao bulat sad.Ivanusec i kad je usao u prvih 11 imao je padova i uspona kao i svaki drugi mladi igrac.Bulat je ovo ljeto u kvalifikacijama,i prvom dijelu sezone bio medu 2 3 nasa najbolja igraca pa ja pao sto je normalno za JOŠ uvijek mladog igraca.
  • NitkoBitan
    17.1k
    "Nejasno je tko mu je menadžer samo na papiru, a tko u stvarnosti. Tko samo figurira, a tko stvarno vodi poslove."

    Kakve se to igre igraju? Oce li mladi golub guknut?
  • emilperska
    5.5k
    Gdje nam je Andrijin eksponat glavni?
    Nije jos za Besiktas potpisao? Ili Salernitanu?
    Nekako mi se cini da nece do kraja sijecnja nigdje..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions