• flexXy
    2k

    Mislim da je dns u ponoc rok. Tako da cestitam mamicu na ulaznim transferima, usrecio nas je posteno sa krilnim igracima i zamjenom za gojaka.
  • Dudu
    2.6k


    Pročitao sam negdje da je dan poslije kraja prijelaznog roka, prema tome sutra bi trebao biti rok za registraciju igrača za europska takmičenja.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Sretno mu i da u Torinu traje duže nego Kruno Jurčić.
  • Kwedi
    3.8k
    Sretno mu i da u Torinu traje duže nego Kruno Jurčić.Mali dioničar

    ili još gore, veldin karić
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Čekam samo da još Livakovića prodaju i to za "kojekakav iznos" i da im se svi mi sa Zone generalno najebemo matere u kompletu( i braći ciganima i ostatku Dinamove/ njihove uprave).

    Kao što netko reče, on i Stojanović su znali usrat, istina. Ali zalaganje borbenost im nitko ne može osporit, jedina će mi njegova zamjerka biit onaj promašaj u gostima protiv Benfice, ali samo to. Ovako mi je top bio.

    Sretno u nastavku :pray:
  • Nolifer
    7k
    Da, Livija i Petka, onda će valjda zaključat ovaj transferni rok sa tim...

    Bitno da su ostali Stojke, Teofil...
  • Kwedi
    3.8k
    Bitno da su ostali Stojke, Teofil...bbbjura

    da su otišli spomenuta dvojica, bilo bi cendranje.

    kakva god bila obojica, jel se može naći za te pare takva kvaliteta?

    ili da igraju šutalo i hrvoj?
  • marcio amoroso
    33.7k
    Stojke i Theo top igrači za nas. Theo posebno.
  • Nolifer
    7k


    da su otišli spomenuta dvojica, bilo bi cendranje.

    kakva god bila obojica, jel se može naći za te pare takva kvaliteta?

    ili da igraju šutalo i hrvoj?


    Nebi bilo cendranja, bar ne sa moje strane...

    Kvaliteta se može naći sigurno...

    I Daničić nije nikad igro u prvim ekipama, pa sad igra kod Zokija, tak da bi mogli i Hrvoj i Šutalo komotno igrati...
  • xavier
    11.4k
    Do ovog trenutku stvarno nisam znao da postoji netko tko je želio da KTC ode...osim Olivarija prije nego je ovaj potpisao novi ugovor.
  • Kwedi
    3.8k
    I Daničić nije nikad igro u prvim ekipama, pa sad igra kod Zokija, tak da bi mogli i Hrvoj i Šutalo komotno igrati...bbbjura

    u varaždinu su ga vratili s posudbe nakon par tjedana, siguran sam da je u ovom trenutku hrvoj igrač za prvu momčad.
  • LovroZG
    1.3k
    Gojak je zahvalan igrač, al njegova prodaja nije nikakva tragedija. Imamo za defenzivu Ademija i Jakića, Burton je bio ok, a Franjić može uskočit u HNL ak zatreba.

    Naravno, ne bi bilo loše da se dovede klasni zadnji vezni (kao i još jedno krilo), al puno je bezbolnije prodat igrača s klupe nego nekog nositelja igre.
  • flexXy
    2k

    Vec smo se par puta opekli kada smo ostajali bez rotacijskih igraca, pogotovo protiv benfice kada se Ademi ozljedio a Sunjic dobio kartone. Po meni totalno nepotreban i financijski bezvezan transfer.
  • Infinity
    15.4k
    I meni ovo djeluju nepotrebno, al moguce da je Gojak zelio transfer ili jednostavno nije zelio produziti ugovor koji mu je isticao za godinu i pol. Love se do sad zaradilo, a i nije ovo ponuda koja izbija iz cipela.
  • LovroZG
    1.3k
    Istina, zato sam i reko da ne bi bilo loše da dođe klasni zadnji vezni, al nekak mislim da ćemo se ipak prije oslonit na Burtona i Franjića nego dovest zamjenu. A i ponavljam, ak su naumili prodat još nekog, radije bi da prodaju rezervu neko startera.

    A ne znam zaš vam je ovo financijski bezvezan transfer. Kolko biste vi htjeli za igrača koji ima 23 godine i rezerva je kod nas? 5-6 milja zvuči dobro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions