• dd29
    536

    Potrebna su nam dva lijeva krila jer nemamo nijedno
  • plavac173
    2.6k
    rekao je Jakir da zeli obojicu i da su oba u zavrsnoj fazi, jedan je gotov. Sad drugog cekamo.
  • cibona
    2.9k
    Transfer hoxhe oznacit cu kao pozitivan samo ako uz njega dode i brekalo.

    Hoxha kao igrac je solidno rotacijsko krilo i moze nam dobro doci kao joker s klupe i takav igrac nam treba jer mi trenutni nemamo nikoga na lijevom krilu, ne racunajuci rukavinu. Medutim nama trebaju instant pojacanja, a to je brekalo.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Brekalo, Hoxha, Ogi, Brodić, vratili malog Zivkovica. Neki igrači će sad konačno igrat prirodne svoje pozicije, pregazit ćemo drugi dio sezone!
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ovo su oglo, kocko, ćoško I tuki na slici:lol:
  • plavac173
    2.6k
    Dolazak Arbera Hoxhe ne znači da su "modri" odustali od dovođenja Josipa Brekala. Dinamo i Fiorentina su i dalje u otvorenim pregovorima, ali jedini problem u cijeloj priči su - Talijani. Fiorentini su dva ofenzivca (Kouame i N'Zola) na Afričkom kupu nacija, ozlijeđeni su Gonzalez i Sottil, pa se trener Vincenzo Italiano još nije spreman odreći hrvatskog nogometaša.

    Dinamo je ozbiljno shvatio zimski prijelazni rok, struka ovaj dio posla odrađuje puno bolje nego na ljeto. Redove hrvatskog prvaka za sada su pojačali Fran Brodić i Moreno Živković, svaki bi tren službeno trebao biti predstavljen Japanac Takuya Ogiwara, a danas u Zagreb na liječničke preglede stiže Arber Hoxha.


    https://www.24sata.hr/sport/arber-hoxha-novi-igrac-dinama-sutra-lijecnicki-pa-stize-u-rovinj-957368
  • IceMan
    2k
    Bolje išta nego ništa. Barem se nadam da dolazi gladan uspjeha i spreman odmah biti dobar.

    Da vam budem iskren, od prvog dana sam skeptičan vezi transfera Brekala, treba biti realan da je nakon ljeta meni netko rekao da smo u igri za Brekala nebi mogao vjerovat.

    Ak dođe to bu čudo nad čudesima.
  • Noel
    5.9k
    Pohvalno je za struku da su 4 pojačanja već na početku priprema kaj je i najbitnije od svega.
  • plavac173
    2.6k
    Zasto bu cudo nad cudesima? Brekalo se odrice vise od pola svoje place, zeli Dinamo isto koliko Dinamo njega zeli. Da se nije ozljedilo ovo njihovo krilo ili da nema ovog africkog kupa nacija, Brekalo bi vec bio u hotelu u Rovinju. Ovako cemo malo pricekat.
  • Ali
    2.1k
    Evo jedan kratki pregled rubrika dolasci , usporedba ova sezona i prije deset godina:
    2013/14:
    Novi igrači:
    Taravel, Pinto, Soudani, Junior Fernandez, Addy, Ježina...
    Iz Lokse i slicnih sa posudbe:
    Zelenika, Pavičić, Chago, Puljić, Barbarić, Kramarić...

    Ovi novi su bili vecinom iz europskih klubova poznatih siroj javnosti.

    Danas smo sretni sa dovođenjem lijevog krila Slavena...

    Steta, ali spustili smo jako letvicu u rubrici dolasci.

    Ok, naravno nisam glup. Imam dovoljno godina i iskustva znam da je tada glavni motiv "fee" a rezultat u trecem planu. A fee se najlakse uzimao na transferima. I tu se pretjerali, kao na kolodvoru je bilo i naravno da smo bili vreca za napucavanje u europi, jer u tako kratkim periodima tolike fluktuacije nebi ni anceloti i pep u tandemu uhodale da sve stima...

    Ali opet nemamo mjeru ili pretjerujemo ili smo mlitavi. Nema sredine.

    Neznam kaj bi se trebalo dogoditi da danas dovedemo dva onakva krilna napadaca kao Spudani i Junior Fernandez... sjecam se njihovih prijateljskih uvodnij tekmi, mislio sam da sa takvim napadacima mozemo sve... ok, brzo smo shvatili da nije to samo tako...
  • IceMan
    2k
    Nisi shvatio…

    Čudo nakon ljetnog prijelaznog roka. Čudo je da smo uopće u igri i da je vrlo blizu.


    Neki ovdje baš i nisu svjesni da je Josip ipak veliki kapitalac.
  • Noel
    5.9k

    Od 5 stranaca pogodili su sa Soudanijem i pola Juniora. Znači sa 1,5 od 5. Tak bi i ja znal trgovat.
  • LaznjakProsineckog
    643
    Hoxha dobrodošao, puno driblinga, golova, asista! Sretno!
  • wolfgang14
    1.4k
    Slaven Belupo neće dakle dobiti traženu cifru od 2 milijuna eura, ali će ona ipak biti izdašna, jer u konačni dogovor bit će uključeni i bonusi od buduće prodaje, te još neki bonusi, a klub koji trenira Roy Ferenčina će na ime tog transfera dobiti i igrača koji je već u njegovoj svlačionici, Mateja Šakotu. A možda i još nekoga iz plave svlačionice.

    Izvor (SN)
  • IceMan
    2k
    Ja se samo nadam, pogotovo ako Josip dođe, da će prestat konstantna plakanja i cmizdrenja u vezi (ne)kvalitete, kolko od trenera tolko od dijela navijačkog puka koji ga brane bolje nego bi to Ante Nobilo na sudu, i da ćemo krenut konačno nešto igrat. Barem nešto malo…

    Ono da ne strepim protiv Varaždina ili Rudeša… da ne vičem sudi kraj u 91.min…

    Barem toliko. Sad valjda više nema opravdanja…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions