• marcio amoroso
    36.4k
    Pokazujete svi skupa zavidnu razinu respekta prema moderaturi i općenito ovom projektu.

    Svaka čast. Hvala na tome!

    Sada ću izbrisati raspravu, a svaki sljedeći upis koji nema veze sa temom rezultira banom.
  • crohnl
    29
    Ne kuzim cemu Gazibegovic ako se ne misli prodat Moharammi

    Ovo sto neki portali prenose da ce Ristovski na stopera a Moharammi ostat rezerva na beku nema smisla iz dva razloga
    1) stopera vec ima dovoljno i nema smisla raubat Ristovskog
    2 nema smisla da Moharammi ostane vjecna rezerva, ako se u 5 godina nije nametnuo teraj ga dalje
  • Nino Bule
    13.6k
    Sad kad smo se prosirili na japansko trziste, pitanje za one koji prate azijate (ako ih ima ovdje), kakvi su koreanci po pitanju transfera u europu i ima li icega zanimljivog tamo za nas. Znamo kako je orša izgledao kod nas a dosao iz korejske lige.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Je li istina da mi plaćamo 110k eura povratak s posudbe Zivkovica?
  • SAS1987
    14.7k
    Ne kuzim cemu Gazibegovic ako se ne misli prodat Moharammicrohnl

    Gazit će na beku :cool:
  • BBB Mataa998
    1.8k

    I da jest ne vidim problem
  • Crusades1986
    12.1k
    Ako plaćamo, plaćamo jer ga prijevremeno uzimamo s posudbe. Ako tako stoji u ugovoru.
  • Neki tip
    21.3k
    Je li istina da mi plaćamo 110k eura povratak s posudbe Zivkovica?Ivdzo11

    Tako je danas pisalo u Sportskima. Odnosno novinar u pitanju napomenuo, a Šikić u odgovoru nije demantirao, tak da vjerojatno da.

    I mislim da se to odnosi na prijevremeno povlačenje s posudbe, dakle ako bi ga povukli sad na zimu, ne općenito povratak s posudbe.

    Edit: vidim sad da je i crusades isto već napisao gore :up:
  • CastAway1986
    1.4k
    što se igrača iz Koreje tiče slabije su zastupljeni u europskim momčadima od japanaca ali evo posljednje vrijedno spomena su dvojac koji je prešao u Celtic i jedan napadač u danski Midtylland!
    Da se nadovežem na potencijalni transfer Gazibegovica po meni mu je jedina mana što je spor ali mu je prednost da može odigrati i na lijevom bocnom
  • NitkoBitan
    17.1k
    Da se nadovežem na potencijalni transfer Gazibegovica po meni mu je jedina mana što je sporCastAway1986

    Mislim da sam u negdje vidio da postoji statistika brzine igraca u km/h, mozda u nekom prijenosu ili na nekoj stranici, nemrem se sjetit. Bilo bi fora kad bi znali koliko je koji igrac stvarno brz, a ne da nagadamo gledajuci sazetke. Klubovi ziher imaju te podatke.

    Pise za neke igrace (ukljucujuci i nase) na stranici speedsdb.com al mi se cini da ima dosta krivih podataka. Tu za Jusufa pise da mu je top brzina 27,50 km/h kaj mi se cini smijesno malo.
  • ivosivo
    190
    Mislim da sam u negdje vidio da postoji statistika brzine igraca u km/h, mozda u nekom prijenosu ili na nekoj stranici, nemrem se sjetit. Bilo bi fora kad bi znali koliko je koji igrac stvarno brz, a ne da nagadamo gledajuci sazetke. Klubovi ziher imaju te podatke.NitkoBitan

    Imas stranicu speedsdb, koja kaze da mu je top speed 27.5 km/h. Sada koliko je to istina, stvarno ne znam…
  • NitkoBitan
    17.1k
    Bas sam editao komentar prije neg kaj si mi odgovorio. Al siguran sam da sam vidio od nekog ozbiljnijeg izvora, ovo sam sad povrsno prosvrljao i nasao. To mi je bio vise neki fun fact neg kaj me bas zanimalo kao sto me sad zanima.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ja vise vjerujem sanjinlegou , miro vugrincu i papastrumpfu kaj se transfera tice nek bile kojem portalu.Facke

    Da ali zasto se onda Jozu napalo jer cure info iz kluba? Otkud onda ovima gore informacije? Netko je nekom rekao, sad jel mu rekao frend ili iz kluba ugl. sve ide iz kluba pa ne kuzim zasto se ceka da oni nesto dojave ako se Jozi sad napravili problem.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Internetski forumi i služe da se saznaju neke informacije koje ne možeš pročitati, čuti ili vidjeti u najvećim medijskim kućama. Forumi su između ostalog i mjesto informiranja, tu se vrši razmjena znanja ali i informacija i jedan od važnijih razloga zašto dolazim na forum je da pročitam šuška li se nešto o novom transferu što ne mogu pročitati u medijima, kakav je privatno neki igrač i slično. Bez tih tračeva bi forum bio suhoparan poput neke table sa obavijestima na kojoj izlaze samo službene provjerene vijesti.

    Ako informacije iz kluba cure onda to nije problem forumaša, nisu tu krivi sanjin lego i miro vugrinec niti bi njih trebalo kažnjavati. Oni samo prosljeđuju što čuju. Iako se mora reći da je pretjerana ta buka oko curenja informacija kao da će transfer Gazibegovića propasti ako sanjin lego na Zoni Dinamo napiše da će Gazibegović doći u Dinamo. Jeste ikad čuli da je neki transfer u povijesti sporta propao zbog nekog forumaša? Jeste li ikad čuli da je neki sportaš rekao ''trebao sam otići u XY klub ali je na jednom internetskom forumu anonimni forumaš napisao da ću ja doći u taj klub i tu je sve propalo''. Ja nisam.
  • Izet Hajrović
    2k
    kažu iz uprave da je Ničota upropastio transfer Miereza na ljeto jer je to objavio i onda se kao digla pobuna među navijačima Osijeka pa se uprava Osijeka bojala prodati Miereza u strahu od navijača. E sad, drži li to vodu, ja ne znam. Isto tako, teoretski takva neka infomracija može sa Zone doći u medije, jer očito je da dolazi dosta informacija sa Zone u medije, ali apsolutno se slažem s tobom da forum i služi za to da se razmjenjuju informacije koje nećemo pročitati u medijima. Tako da sanjin lego i ostatak ekipe nisu krivi što informacije cure iz kluba, ali nije Dinamo jedini slučaj, tako je u većini klubova tako da ne smatram to nekim velikim problemom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions