• Dudu
    2.6k


    Uskocit u toplice s Leskovicem :rofl:
  • SAS1987
    14.7k
    Super, prodali smo dovoljno igraca da se zatvori budget pa ne trebamo igrati grupe LP / EL.
  • Crusades1986
    12.5k
    I uštedjeli na ogromnoj Bjeličinoj plaći, ne zaboravi...
  • Bosna86
    11.7k
    Toni Sunjic u pregovorima sa Dinamom... Navodno rekao suigračima da je vrlo blizu dolaska.... Transfermarkt ga procjenjuje na 1,3 m, ima još 9 mjeseci ugovora u Rusiji
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Nice, prodajemo največeg obrambenog talenta u zadnjih 20 godina i dovodimo 31. godišnjeg bosanca. Not even surprised...
  • Kwedi
    3.8k
    Ajd sad ne pretjerujmo o najvećem talentu; 13 utakmica u guzici protiv Inkera, Slavena i Istre. I na proljeće je u tim susretima znao ispast u obrani samo tako (razumljivo za klinca od 18 godina).


    Da je neka normalna priča oko Dinama i da ponude 20 odmah bi ga prodao jer ne prodaješ prvotimca.

    Leeds kupuje potencijalni talent za budućnost, da im treba gotovi igrač kupili bi bubam bezveze KTCa
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    A gle sad, ne znam koliko baš klubova kupuje 18- godišnjake za 20 miliona eura ako nisu stvarno potencijali...
  • Kwedi
    3.8k
    kupuju i benkoviće,haliloviće,šimunoviće... Njihov problem. 20 milja ne vrijedi, ne utječe na prvu momčad - da lova ne ode u Međugorje svejedno bi prodao
  • Eduardo
    20.3k
    Kad bi znao da će ta lova završiti tamo di treba, da će biti uložena planski u jačanje momčadi, pa makar taj igrač imao i 31.god., ako je pravo pojačanje rekao bih - okay. 20M€ zvuči impresivno i s tom lovom PLANSKI ma s polovicom toga se može složiti top momčad, europski konkurenta momčad. Mogli bi lagano više profitirati nego s ostankom Joška.

    Kad BI, ali...
  • Papastrumf
    12.4k
    Mislim da se svi slazemo po tom pitanju.
    Da ovaj klub vode normalni ljudi, koji bi novac potrosili na dodatno jacanje momcadi, ili ne daj Boze na novi stadion, mislim da bi velika vecina navijaca bila suglasna s prodajom za 20 mil € klinca od 18 godina, koji ima 10 utakmica za prvu ekipu.
    Buduci da to nije slucaj s ovim ljudima, onda ne vidim nikakvu razliku prodali ga za 20 ili 5 milja.
  • Eduardo
    20.3k
    Upravo to. Uostalom, stadion nisam niti spomenuo jer je mission impossible, a za kupnju nekog solidnog igrača možda postoji mrvica šanse.
  • Infinity
    16.4k
    Nisam nesto pretjerano odusevljen Sunjicem, ali mislim da je dobar igrac i ako dadne sve od sebe da ce biti pojacanje. Samo ga uporedite s Dilaverom. Dilaver nam je dobar, a BiH nije nesto mrdala da ga rijesi da igra za reprezentaciju dok ovaj igra. Ima iskustvo igranja u Njemackoj i Rusiji, puno jacim ligama od nase, a s reprezentacijom je isto igrao protiv velikih ekipa tako da mu neki pritisak ne bi trebao biti problem. 31 godina? Neka, draze mi je da dovedemo stopera s 31 godinu nego s 21. Bilo bi idealno da ima 27, al cesto nase idealno ne smatra da smo mi njemu idealno.
  • The Undertaker
    5.4k
    Stvar je jednostavna. Dinamu treba godišnje oko 150-200 mil. kuna prihoda od prodaje igrača. To može namiriti prodajom igrača tipa Marina, Gvardiola, Šempera itd...ili prodajom igrača tipa Ademija, Livakovića, Petkovića, Oršića itd..
    Ako se stvari ovako postave, onda nije svejedno tko će i za koliko otići.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions