• hardek
    1.8k
    Ček stvarno se nije moglo Barišića pustit besplatno uz 20,30% od sljedećeg transfera? Ili nekakva 2 milje buy back opcija? Apsolutno ništa?

    Ovakve me stvari više izbace iz takta nego dovođenje rotacijskih igrača na posudbe
  • Nino Bule
    12.1k
    Nas bruno ne vadi cigaru iz usta, ali je kalibar za europski dinamo, brodic nije
  • Orc123
    6k

    Zasto, ako mozemo platiti Brodica 1-2 milje eura...znas, u Dinamu ti imaju Viziju i gledaju 5 godina unaprijed....sta ce ri napadac od 20g kad mozes dovesti nekog od 27 kome je najveci uspjeh u karijere igrat u VZ s 27g.....ne omalovazavajuci Varazdin s time ..
  • Ivdzo11
    3.4k
    Ademi dolazi u Zagreb, ali ne (samo) zbog transfera. Povratak kapetana se komplicira, Kinezi podižu zahtjeve!

    Germanijak
  • sanjinlego
    2.5k
    Nicota kaže Ademi nije tako blizu povratka, a da je pravi razlog dolaska u Zg ozljeda. Taj portal bi prvi objavio da je sve gotovo, jer znamo da su Lesicki i Ademi na ti.
  • keppi
    131
    Za mene je ovaj prijelazni rok poprilično razočaranje. Velike sam nade polagao u Šimića vjerujući da ima znanja i poznanstva (osobito u Italiji) te da će naći igrače koji nisu za neke od velikih klubova, a da će nama dobro doći za neku prihvatljivu cijenu, međutim od toga rekao bi pa gotovo ništa.
    Nažalost, dogodio se i ovaj peh s dvojcem iz Lokomotive da će biti dugoročno ozlijeđeni.
    Realno ovo je najgori Dinamo u zadnjih 15, a možda i više godina.
  • rob ljubavi
    791
    Jačeg golmana ganja klub, iskreno ne vjerujem da bi se vecini svidio
  • Dadinho10
    55
    Treba malo pričekati, da vidimo je li to najgori u zadnjih 15 godina. Nadam se, da Vidović pokaže nekaj..
  • sanjinlego
    2.5k
    Imena, samo imena. Ništa ovo jačeg golmana, neće se svidjeti i ostalo.
  • peša
    74
    Nit ce biti ista od Ademia nit o d golmana, nesposobni su i gotovo.
    A da ne pišemo da se sprema koalicija dede i tate opet.
  • austrijanac
    3k
    Realno ovo je najgori Dinamo u zadnjih 15, a možda i više godina.keppi

    Se zajebavas ili?
  • keppi
    131
    Daj Bože da griješim, ali ja sam tu najviše govorio o pojačanjima.
    Primjer Osijeka...jedno od takozvanih pojačanja izlazi u 30 min, a ostala tri ne dobiju niti minute plus povratnici Marin i Sučić također ništa.
    Bojim se se su i ova trojica novih na istom tragu.
    To su vjerojatno korektni igrači, ali jeli to razina za nas?
  • IstinaZaDinamo
    1.6k

    Pod jaceg pretpostavljam poznatije ime, i onda ako uzmemo da ce to biti netko bez ugovora dodjes na ova 4 imena koji vrijede vise od milijuna, plus Handanovic i Sirigu

    Screenshot-20230906-121750.jpg

    Ako nije bez ugovora onda pojma nemam :rofl:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Realno ovo je najgori Dinamo u zadnjih 15, a možda i više godina.keppi

    Vjerojatno pratis Dinamo od 2018
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions