• Noel
    4.3k
    Koje je ruganje bilo kad su orsic i petkovic došli to nikad neću zaboravit
  • Yovitssa
    475
    Meni Pierrot nije ni bio neka realna meta. Tražila ga je i Zvezda koja em troši ko pijani miljarder, em ima Bahara koji ga je trenirao posljednjih godinu dana, pa ga opet nisu uspjeli potpisati...
    Nama je Kulen top doseg s obzirom na viđenu sposobnost trenutnog sportskog sektora...
    Tibor mi je pametan potez, dečko je igrao super i u Rijeci i u Nizozemskoj i mislim da bude se brzo uklopio i postao ugodno iznenađenje. Ovi koji ga nazivaju "falš igračem", poručio bih da su isti status imali i Petko i Orša kd su dolazili, a da je Tibor kojim slučajem bio top veznjak Eredivisie, danas bi ga gledali u Ajaxu ili PSV-u, a ne u Dinamu.
    Jebiga, kaj je tu je. Ja sam se potajno nadao bombetinama posljednjeg dana registracije igrača za KL, ali sportski sektor nam je takav kakav je i očito im je to plafon. Možda nas još iznenade tamo 8.9. kad je službeno posljednji dan roka u HNL-u, a neki kapitalac izvisi u nekom drugom klubu... :-)
  • SAS1987
    14k
    Sosina djevojka na instagramu promijenila mjesto stanovanja u Zagreb,Croacia.Time

    Što se čeka?

    https://www.zonadinamo.com/discussion/230/guzice-i-sise
  • superhik
    10.6k
    Pomirite se sa Kulenovićemsanjinlego

    Naporan si s Kulenovićem i takvim objavama.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Zar nije papastrumf neki dan rekao da dolazi neki koji ce smjestiti misica na klupu. Jel mislio na tibora ili ademija ili treceg? Haha
  • Droljo
    6.4k
    Vrijeme je da potpišemo kakvog tamnoputog igrača. Sve mi neugodno kad igramo, svi u Europi imaju pokojeg tamnoputog, jedino mi nijednog. Još će nas optužiti da smo rasistički klub. KKK Dinamo.Mr Anderson

    To ja pričam danima. Tamnoputnog crnca
  • Doktor Kunić
    2.9k
    ili istetoviranog sosu :lol:
  • Nino Bule
    12k
    Zar nije papastrumf neki dan rekao da dolazi neki koji ce smjestiti misica na klupu. Jel mislio na tibora ili ademija ili treceg? HahaGražvydas Mikulėnas

    Davnih dana je receno da je taj potpisao za nekog drugog
  • diebalo77
    174
    Pišu da su Dinamo i Aki dogovorili uvjete i da se svom silom želi vratiti samo još odšteta
  • Droljo
    6.4k
    Sad kad nas kinezi izuju za bar 3 milje...
  • Fanboy
    2.3k


    To ja pričam danima. Tamnoputnog crnca


    Jel nije kad je crnac da je odmah tamnoputi
  • CastAway1986
    984
    Znaju da su i ovaj prijelazni rok razocarali pa sad s Ademijem kao hoće ispraviti stvar
  • Droljo
    6.4k

    Ne nužno. Ante Crnac je bijel ko kokain.
  • scarface
    190
    Ako moderator misli da treba brisati, nek' briše...
    U školi gdje radim ide mali Kuže...od našeg Josipa unuk.

    Pitam ja malog, dobro što ti kaže stari, jel' Petko potpisuje? Kaže mi mali da mu stari ne smije reći jer se boji da se ne razglasi na sve strane od njega.
    Dobro, mislim si, daj mi broj od starog. Znamo se...informacije...i postavim pitanje onako zafrkantski...
    Potpisuje li Bruno ili ne?

    Dragi moji...muk, samo tišina...

    Strašno...pa neću paradirati gol na ulici i vikati...
    Petković ostaje...

    Dajte, uprava, trgnite se....ajmoooo.

    Pozdrav svima...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions