• Zagreb1992
    1.7k


    i to napiše nakon izjave Jakirovića hahaha
  • Orc123
    8k
    Ako se vodimo logikom onda je jedan od tih onaj Iz Macabia i uato ga nije bilo u zapisniku, Sosa je siguran, uff da je barem Mensah!
  • Dinaminjo
    938
    Mozda jakir trola upravu
  • NitkoBitan
    17.3k
    Ne znam cemu vise orgijanje na branice ljevake i lijeve bekove. Imamo Ljubicica, Ukrajinca, Perica i Bernauera pa i Perkovica.

    Eto Ristovski se ozljedio i mozda bude odsutan mjesec dana. Tko nam je zamjena za Boska Sutala koji je jos u fazi prilagodbe? Kaj ako ostanemo bez Moharamija?
  • Noel
    6.2k
    I meni pada napamet da Jakir ide kontra uprave i da je to rekao da im ga metne. Nadam se da griješim.
  • Orc123
    8k
    Ajd ne budite smiješni...ide u liveu nakon pobjede se sprdavat s upravom!?
  • dd29
    537
    Rekao je jakir da hoće po jednog iz svake linije
  • diebalo77
    184
    Čak i golman ako se ukaže prilika
  • dZg1986
    520
    Nemojte tu sad s teorijama da nam još raspoloženje uništite. Ako je rekao da dolaze pojačanja, neka tako bude shvaćeno, a ako nitko ne dođe, onda ćemo znat da je to zapravo bila strelica prema upravi.
  • Nogo
    3.6k
    Sutra ćemo probati potpisati još tri ili četiri igrača, jer je u ponoć deadline za prijaviti igrače za Europu. Već sam govorio o rotaciji, nismo dosad ništa ni trenirali. Nemam kompletnu sliku o kadru, gledao sam utakmice, ali nisu svi igrali, pokušat ćemo organizirati utakmicu u ovoj stanci. Za Sosu znate, on je u Zagrebu, on bi trebao konkurirati za mjesto lijevog stopera i beka. U svakoj liniji želio bih još po jednog igrača, jer nas čeka 20 utakmica do 26.prosinca.", kazao je Jakirović.

    Kakva je situacija s Bernauerom?
    "Zato i hoću utakmicu da ga vidim, jer dosad nisam imao prilike previše ga vidjeti. Drmić? Naravno, vidim da Petković i on mogu zajedno, rekao sam mu da ozbiljno računam s njim. Treba ga oživljavati, kao i još neke koji su bili u frižideru, a raspored je brutalan i nema puno vremena za to.

    Traži li Dinamo među tim igračima i golmana?

    "Ako se otvori mogućnost, ne daj Bože neke ozljede, volio bih još jednog vratara. Zadovoljan sam s njima, nije Nevistiću lako, Livi je bio tu sedam godina i nije ga lako zamijeniti."
  • flexXy
    2.3k
    Probat cemo potpisat =/= potpisat cemo

    Cisto da se zabiljezi tocna izjava Jakira poslije utakmice, da se ne nadamo previse.
  • Mihaljević
    9.8k
    Šta je izjavio Jakir za pojačanja?
  • Nogo
    3.6k

    Pogledaj 2 posta iznad.
  • miro
    4.4k
    Evo kaže Kulešević da nakon ovoga nema šanse da Mierez ode u Dinamo
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Da se krivnja i teret ne svaljuju samo na trenera radi ne diranja postave, pozicija i slično. Rekao je da nije tu dovoljno dugo da bi znao kvalitetu igrača koji nisu u krugu ovih 13-14. Od kad je došao imao je četiri utakmice s realnim imperativom pobjede i teško bi tu bilo koji trener puno " čačkao ".

    Uostalom, od kad je došao iz naftalina je izvadio Drmića, Menala i Boška. Dovoljno za ove četiri tekme

    Naglasio je i da u dva tjedna pred nama želi barem jednu prijateljsku utakmicu da vidi kakav je tko, te da svi osjete teren i njegove ideje. Tako da će biti prilike i za Maximea, Kaneka, Perkovića i ostale. A valjda su i treninzi mjerilo i prilika. Tu grizeš, daješ sve od sebe, kidaš i našpanan si non stop da bi treneru dao do znanja da si " unutra ". Ovo večeras mora preokrenuti sve na naš mlin. Mora !!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions