• Marcinko
    595
    Zadnjih nekoliko sezona nije imao problema s koljenom, ne znam zakaj je sad problem kaj je imao tu ozljedu, je li to znači da je Stojković otpisan po vama?
  • scooniepenn
    3.3k

    Ne zadnjih nekoliko, već preciznije 7 kao što sam naveo. Što se tiče Stojka ako će odraditi zahvat kod dr. Jankovića i neće se brzati s povratkom može do kraja karijere odigrati bez ikakvih posljedica.
  • Lynx17
    4.1k
    Evo slika mene, dok pokusavam proc kroz sve komentare na ovu temu:

    hurricane-harvey-katy-texas-flooding-02-gty-jef-171011_hpMain_2_4x5_992.jpg

    Nije lako kroz sve ti suze. Koje kmecari ste postali (ne svi, naravno, ali neki od vas ajme meni).
  • mokoxax468
    698
    Ljudi pišu samo drame radi. Kada se najavi/kupi igrač, onda je ozlijeđen prije 10 godina, slomio mali prst i ne treba blizu Dinama. Opet, ako se ne kupi igrač, onda se priča o nesposobnoj upravi/blokiranju/Šimić je kriv.

    Dobro kolega lynx kaže, baš smo postali užasni po ovom pitanju
  • Ivanmtk
    1k
    Ma zamisli lik imao ozljedu 2017. ne treba ga dovodit.. Znači Stojković po tome može odma završit karijeru..
  • Mlađi referent
    12.3k
    *Marco Pašalić blizu dinama* - kaj će nam taj, 22 godine treća Bundes, užas, stalne ozljede*

    *Marco Pašalić bude zvijer u Rijeci* - ma jebem ti mater i nesposobnoj upravi e, užas

    *svi hoće Stojkovića* - ma jebem ti upravu e, nikad da ga dofuraju

    *dođe Stojković i nesretno se ozljedi na zagrijavanju* - ma jebem mater ovoj upravi, nesposobni za popizdit

    *dođe Vidović, globalno prepoznat talent, veći i od Pašalića za kojim sad žalimo* - a koji će nam kurac on? Nije instant pomoć! Jebem ja mater ovoj upravi!
  • Jaro
    7.3k
    Majko moja, kolko ekipe ne zna citat. Zna slova al ne zna citat - ozljedu je netko iscupao jer je netko drugi ukazao na mali broj utakmica s obzirom na godine. Kad je ispala ozljeda prrdnjih kriznih ligamenata - i onaj s najnizim IQom mora priznat/prepoznat da je smijesno/ironicno u sadasnjoj situaciji gdje imas Kacavendu koji je oporavljenik od te ozljede, Stojkovica koji je zaradio tu ozljedu nakon dolaska i jos Bogdan ima proslost s ozljedjenim koljenom. Nisam procitao ni jedan upis da tip ne valja, ne treba ga dovest i slicno...
    Ozljede kriznih ligamenata cesce napadaju (i ponavljaju se ) igrace u mladjoj dobi, tako da je ovaj vjerojatno cist ako je proslo 7 godina i nije bilo nove ozljede...
  • plavi devet
    303
    sve si odlično napisao.
    Koga god da dovedu on od tog trenutka postaje igrač Dinama i ima moju punu podršku.
  • duksy
    292
    Što se tiče bilo kakvih ozljeda, frend iz dinama mi kaže da je naš doktor jako zajeban lik i da ako on vidi i najmanju sitnicu, napravi sve preglede oko toga i ako procjeni da je bilo kakav rizik ne želi dati zeleno svjetlo za liječnički.
  • Krizy
    43.2k
    Nemate niti malo osjećaja za one koji moderiraju po ovoj temi :rofl:
  • scooniepenn
    3.3k

    Što se tiče hrskavice i Mihe rekao sam koji su trendovi u tretiranju danas i to ne vidim kao nešto nerješivo, a što se tiče povijesti bolesti jedinu ozljedu je imao 2018, radilo se o menisku (ne piše precizno o čemu je bila riječ i pauzirao je 3 i pol mjeseca), drugo ništa.
  • emilperska
    5.4k
    Nisam htio kavgu zapocet. Samo sam konstatirao da ima mali broj utakmica (30ak do 25 godine) te me zanimalo da li je ozljeda ili benchiran od strane Galate. I onda je na TM ispalo da je puknice kriznih.. Pa sam (istina zlurado) napomenuo da li je moguce da nakon Bogdana, Stojketa, Kacavende dovedemo nekog tko nije imao puknuce kriznih..
    Ne kazem da nece bit brutalan kod nas, sam pitam da li je moguce da se dovede netko ciji zdravstveni karton nece bit predmetom rasprave
    ..
  • Dinaminjo
    929
    Hej,znaci vratio se nakon Kacine ozljede i igrao 7 godina bez (vecih) pauza!!
  • dinon7
    849
    Da oni u upravi znaju koliko nama malo treba za sreću. Samo još 6-7 pojačanja. :(
  • Droljo
    8k
    Malo si i rekao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions