• Maximo
    523
    Ajmo se posvetiti dolasku novih igrača, ako ima novih vijesti :D
  • Neki tip
    21.3k


    Ne pratiš, sad je opet aktualno da imamo viškove i da će biti nezadovoljnih.
  • Maximo
    523
    Ma pratim...samo mi je ovo zanimljivija tema...
  • OsamŠest
    3.5k
    Nije me bilo 2 sata, vratim se i vidim 5 novih stranica.
    Prvo kaj mi pada na pamet - netko je potpisao i komentira se taj igrač.

    Kad ono - nova prepucavanja i to zbog gluposti.. Užas.
  • keppi
    209
    Ima li novih vijesti iz Lokomotive, koliko su LS i LK blizu Dinama? Kada je nova runda pregovora?
  • superhik
    11.1k
    Rasprave o posjeti i stadionu prebačene su u odgovarajuću temu.
    Držite se ove teme.
  • Ivdzo11
    4.2k
    JEBO IM PAS MAJKU BEZOBRAZNU...


    Kakva gamad... Pa ne bih im ni odgovarao na ponudu
  • plavi67
    922
    treba im rec ,kad je druga rata?
  • Patak
    2.9k
    Globan je izračunao da će Dinamo ove godine samo ulaskom u LP zaraditi 27M. Plus neki bodovi, dakle preko 30M realno. I sad da prodajemo top igrače za siću?!? Pa neće nas Bernauer (ako prodamo Šutala) i Marin (ako prodamo Ivanušeca) odvesti do tih milijuna nego naši top igrači.
  • Lynx17
    4.1k
    Kako mu nije sram pisati taj "12m eura"....
  • Orc123
    8.1k
    Za 12 m dobe Bockaja, Menala, Emrelija, Kulenovica, Jurica, Saranica, Laću, Krkalica, Soldu, Drmica i jos im gratis uvalimo Stefulja. Poslat im takvu protuponudu, mozda onda shvate da se i mi znamo zajebavati i podjebavatu, a ne samo oni!
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ja ih ne bi ni odbio, samo bi izignorirao.
  • Noel
    6.4k
    Ja bi se napravio glup i ozbiljan kao oni i tražio uz 12m i Sofyana Amrbata u trade. Ali doslovno poslat tako službenu ponudu.
  • Neki tip
    21.3k
    Obično sam jedno od onih gunđala kojima ide na živce pametovanje a la " a) ne puštat ispod 50 miljona; b) uvalit im Štefulja za 9", ali ovo je doslovno za ignorirati.

    Kad/ako se jave ponovno, kako što, pa niste nam odgovorili, objasniti da je završilo u spamu, mislili smo da su vam neki klinci hakirali račun pa se zajebavaju šaljući smiješne ponude okolo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions