• deda
    32.7k
    Slično je s Gavranom. Ja mislim da on još uvijek može biti od koristi.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Gavran je igracina i šteta ga je prodati ili pustiti. Ali je nažalost tako da igra koju forsira Bjelica njemu jednostavno ne odgovara.
  • deda
    32.7k
    Nikog besplatno. To ruši ugled.
  • deda
    32.7k
    Veli Droljivari da je Barcina ponuda 25 + bonusi
  • Eduardo
    20.3k
    Najveća odšteta koju je Getafe ikad isplatio je 10 milja€. Tako da sam vrlo rezerviran prema ovoj brojci.deda

    Ali... oni su odlični zadnje dvije sezone. Osjetili su miris Lige prvaka i svidjelo im se :)

    Prošle sezone su završili kao peti, samo dva boda iz četvrte pozicije koja vodi u LP. Trenutno su na šestom mjestu nakon točno polovice odigranog prvenstva. Četvrto mjesto im bježi opet za samo ta dva boda i vjerojatno imaju ambiciju probati ga dohvatiti. Takodjer, prošli su i skupinu u Europa League i slijede im utakmice protiv Ajaxa. Vjerujem da mogu platiti.
  • Eduardo
    20.3k
    Kad smo već kod Getafea nek ostane zabilježeno i ovo za Majera;

    Prema onome što pišu SN, Getafe je baš kao i CSKA poslao službenu transfer ponudu koja glasi: prvo šestomjesečna posudba, a zatim mogućnost otkupa za šest milijuna eura + 20% od sljedeće prodaje.
  • deda
    32.7k
    Orša dobiva ponude iz Kine i SAD-a, ali ga ne zanimaju te bijedne lige. :wink:
  • Neki tip
    21.3k
    Što je lijepo.. ali isto tak piše da je pitanje trenutka kad će doći ponuda iz Lyona, Valencije, Dynama, PL..
    ok, to je Olivari, medijski trgovac, ali nisam mislio da bi i Oršić mogao prije ljeta van.
  • deda
    32.7k
    Ma Olivari će u idućih 20 dana prodat sve igrače bar po 5 puta. Pa jasno je i zadnjem telcu da postoji interes za sve igrače, ali platiti to je nešto drugo. I ja sam zainteresiran za jahtu od 20 metara.
  • vjeko1701
    8.4k
    I na njoj po jedna manekenka za svakidan u tjednu :D
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ja ne bih prodavao Gavranovića,ne još, čovjek je svaki put kad bi dobio šansu odigrao odlično to je i pokazao čak u Ligi Prvaka protiv Shaktara u gostima(skoro mu je golman kicmu slomio) i kuci protiv Varazdina na strani Lokosi ali stvar je u tome da nije isto igrat kad ti iza leđa imaš Olma Oršića I Ademia i ovamo Majera primjer Điru i nogometnog grijeha Šituma.. :smile:
  • Eduardo
    20.3k
    Izet Hajrović preko agenta je demantirao jučerašnju vijest Sportskih novosti da ima ponude iz Championshipa i da ga Modri žele dati besplatno.
  • Majki2111
    3.2k
    Ne uzimam za ozbiljno te novinarske spise. Ničeg opipljivo nema da se piše o tome.
  • Kwedi
    3.8k
    Ovo je nadrealno. Sportske izmisle vijest o Hajroviću, prenesu bosanski mediji od Sportskih, ovaj to sve demantira, a Sportske onda slavodobitno se jave kako je to fake news i Hajrović ostaje u Dinamu


    https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/oglasio-se-igrac-s-izlaznih-vrata-dinama-to-su-gluposti-obican-fake-news-demantirao-je-svog-menadzera-sve-ce-biti-jasnije-vec-za-nekoliko-dana/9819607/
  • Keyser Soze
    10k
    Ako ova nesposobna uprava proda Olma ispod 35 milijuna eura to ce biti teska sramota...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions