• Beowulf112
    301
    Samo da ne dode japanac i da ko el loco pobjegne nakon prve utakmice ...kako mi je on bio jak golman...ostao mi je bas u sjecanju kad je branio penale i provocirao hajdukove igrace
  • Patrik11
    128
    Japanska liga je trenutno na 19. kolu Takuro Kaneko igrao je svaku utakmicu 90 minuta ni jednom nije izmjenjen
  • Droljo
    6.1k
    U 16. kolu izašao u 87. minuti :razz:
  • Ivdzo11
    3.3k
    Majer na izlaznim vratima Rennesa .... Tu imamo 20%
  • marcio amoroso
    33.7k

    Prati molim te ostale teme i ne ponavljaj informacije. Postoji tema bivši igrači i treneri i tamo se naveliko piše o Majeru.

    I tebi ću objasniti: najlakše i najpreglednije ti je na zonu ulaziti preko tri točke u gornjem desnom dijelu ekrana. Klik na tri točke pa klik na all discussions. Automatski ti otvori sve aktivne teme od tvoje zadnje posjete.
  • Jean
    12
    Mario Gaspar(32) iskusni desni bek - slobodan igrac
    Felix Nzouango(20) potencijalni francuski stoper koji je igrao za mladu ekipu Juventusa - slobodan igrac
    Jeisom Murillo(31) iskusni stoper proslu sezonu igrao u Sampdoriji - slobodan igrac
    Wilson Manafa(28) - primarno desni bek ali mu nije strano pokrit i lijevu stranu, meni osobno najpotrebniji sa ovoga popisa - slobodan igrac
    Neven Djurasek(24) svima poznat igrac - slobodan igrac
    Fran Karacic(27) svima poznat igrac - slobodan igrac
  • Droljo
    6.1k
    Prvi i dva zadnja, čemu?
  • Ivanmtk
    774
    Ne želim uopće se bacit u razmišljanja o Japancu da se ne bi dogodilo ko sa Tunižaninom.. Ovo šta sam danas vidio meni je dovoljno za Dinamo. Neće bit glavni igrač, ali zahvalan sigurno, može pomoć.
  • vjeko1701
    6k
    Meni izgleda kao da bi najmanje bio novi Kadzior kaj bi barem za HNL trebalo biti dobro. Ako bi došao i pokazao se i bolji, svi sretni. Nemam ništa protiv dovođenja.
  • Neki tip
    19.6k
    A jeste se raspisali, k tome pozitivno, da se sad i ja nabrijao na Japanca o kojem ne znam baš ništa osim ovog što natipkaste.

    Ako Japanac ne dođe ima da uzmem Šimića na pik na Zoni! :snicker: (puno će ga to pogodit :eyes: )
  • Nousername
    628
    Ak nist drugo bar moze trcat za trojicu.Takav nam sad bas i treba.Odmah se sjetim Gojaka i kolko nam je donosio trkom i bacanjem na glavu sto se kod njega nije toliko cijenilo a takav igrac bi nam sad doso u veznom redu ko budali samar
  • Orc123
    5.9k
    Usporediv je bas sa Kadziorom ali sa puno boljim driblingom i vecom agilnosti ali sa slabijim udarcem....tu negdje su kvalitetom. kadzior je bio jako zahvalan igrac, a takav bi trebao biti i ovaj.
  • Ivanmtk
    774
    ovaj je lijevak ali koliko sam vidio jednako dobro centrira s obe noge.. Ali opet mal je uzorak jedna utakmica..
  • plavi devet
    239
    Najbitnije da je odgovoran u obrani, to je za mene odmah veliki plus. Rađe to nego neki Brazilac ili tako nešto koji će biti gore nešto konkretniji, a da je nazad truba.
    S obzirom da tu imamo Spikica ja bi se zadovoljio ovako nekim rješenjem, ne bi tu ciljao kapitalca.
    Rađe neke veće pare dati za jednog veznog i lijevog beka.
  • immerwieder
    1.3k
    Miška lagano panika hvata, kad licitira s NYC FC,
    bravo Šimić, samo tako, sve na ignore,
    bude bilo skoro kao pristalo smo na manje samo zbog razvoja dečka i slično
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions