• Ivanmtk
    1k
    Ljubičić je idealan vezni za Igorov način igre ...
  • Patak
    2.9k
    Dva ili četiri milijuna za Oršića svejedno je sitnica za igrača koji bi to vratio vjerojatno u prvoj sezoni. Vjerojatno se i zasitio želje za premiershipom, a između nekog turskog kluba i Dinama ne sumnjam da bi odabrao Dinamo.
  • Olmic
    3.7k
    misic je mozak, bulat nogometni “mozak” nema
  • Zagi
    7.7k
    Vjerovao sam u Bulata do ovog EPa. Tu me je razočarao.deda

    Bio je jedan duel na centru od kojeg je pobjegao k'o vrag od tamjana.
    Tog sam se bojao nakon loma noge.
    Niš od toga bojim se.
    A toliko je obećavao...
  • Beowulf112
    328
    Ajmo uprava neko pojacanje..brzo ce europa krenut a mi smo od zimus oslabljeni i za ademija i za orsica bez adekvatne zamjene..vidim da niko ne hvali Perica..ali stvarno mislim da je opet se podigao u igri i da je nadomak reprezentaciie ponovno..nadam se da ga dalic ima na oku
    Edit:Bolje da Perica gurne nego staroga potrosenog Vidu
  • vjeko1701
    8.1k
    Jesmo oslabljeni za Oršića i Ademija ali smo u isto vrijeme ojačani za Ivanušeca koji na toj poziciji je digao svoju igru na razinu više. U sredini se nadam da će Ljubičić potvrditi ono čemu se nadam a to je da ove sezone postaje čvrsti član prvih 11 na mjestu Ademija. Boško bi također trebao biti pojačanje ovu sezonu ako prođe cijele pripreme bez problema.

    Ako nitko od glavnih ne ode, treba nam samo LB i desno krilo kaj realno nema veze s Oršićem i Ademijem.
  • Keyser Soze
    10k
    mozda se dogovara sa opcijom A :wink:IstinaZaDinamo

    A možda se uopće ne dogovara :smile:
  • Droljo
    8k
    Jesmo oslabljeni za Oršića i Ademija ali smo u isto vrijeme ojačani za Ivanušeca koji na toj poziciji je digao svoju igru na razinu viševjeko1701

    Dok ivanušec ne donese neki prolaz ili ulaz u lp svojim golovima za mene je lošiji od oršića puno. Eto mu idealna šansa ove euro sezone.
  • vjeko1701
    8.1k
    Nisam rekao da je dao više od Oršića, samo da radi njega ta pozicija nije kritična za popuniti. Nije ni Ademijeva. Poanta je da ta dva odlaska minimalno utječu na prioritete ojačavanja momčadi prema pozicijama. Bili oni u klubu ili ne, prioritet su LB i desno krilo.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Nevistic Bernauer Peric Soldo Ljubicic Misic Sucic Marin Topic Spikic Barisic

    Klupa Zagorac Stegulj Emreli Krdžalic Vrbancic Bockaj

    Koja je ovdje formacija
  • marcio amoroso
    36.5k


    Valjda igramo sa 3 natrag.

    Nevistić- Bernauer, Perić, Ljubičić- Špikić, Soldo, Mišić, Sučić, Topić- Marin- Barišić
  • OsamŠest
    3.4k
    Počeo sam o utakmici u temi "Prijateljske - Pripremne utakmice" (još nisam skužio kak označit tu temu), pa da bude preglednije.. :grin:
  • Bosna86
    11.6k
    Drmic ima ponudu sa Istoka… Još jedan kojeg će se pustiti dzaba samo da se riješe ugovora… Ako ovako nastave, početi ću i ja širiti negativu kao kolege na ovoj temi
  • Nino Bule
    13.7k
    Pa drmica se isplati pustit da se rijesi ugovora i dovede netko vise po mjeri biscana, tipa frigan
  • Mlađi referent
    12.3k


    Sad ćemo mi tebe smirivat
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions