• miro
    3.6k
    pa kaj ne vidite da je u plavoj majici, done deal :grin:
  • xavier
    11.4k
    "U mladoj repki nešto ne štima! Igrači ne razgovaraju, svi su na mobitelima!"Neki tip

    Čini mi se da bi u današnje vrijeme veća vijest bila "Igrači nisu na mobitelima! Što se događa?!" :cool:
  • Maximo
    333
    Ovo bi pravi novinar pretvorio u naslov: Mladi trojac pred potpisom za Dinamo!!
  • Neki tip
    19.6k
    "Sezona je pred vratima, Zona gori, a fantastični mladi trojac drka po mobitelima, umjesto da potpisuje za Dinamo!?"

    Dobro, to možda nije za naslov, ali ovdje fino paše.
  • Maximo
    333
    Ovim tempom, rekao bih da ćemo imat 15 umalo završenih transfera, 1 uspješan i Emreli produžio ugovor
  • Nino Bule
    12.2k
    Kazu SN i cuze u rijeci, nadajmo se sljedeci tjedan slici firgana s modrim dresom u ruci
  • Neki tip
    19.6k
    Uvjeren sam da će Frigan biti naš. (I drago mi je zbog toga)
  • Keyser Soze
    8.7k
    Frigan bi mogao eksplodirati kod nas, mislim da će bit pravi potez ak dođe.
  • Nino Bule
    12.2k
    Meni je frigan instant pojacanje, a ne samo potencijal, bas bi ga volio vidit u nasem dresu
  • masacusec
    3.2k
    Pa ima li kraja toj trakavici?
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    "Doduše, mogla se iz nekih nogometnih krugova čuti i teorija (zavjere) da je pulski klub danas više naklonjen Hajduku, tamo je sportski direktor Saša Bjelanović, trener Mislav Karoglan, predsjednik Bijelih Lukša Jakobušić bio je u posjetu Drosini, a sve je to dovoljno da se stvori teorija o utjecaju Hajduka na ovu 'suradnju' Dinama i Istre." Germanijak
    Pa vi pišite svašta po forumu :lol:
  • Šteco
    601
    Ovim tempom, rekao bih da ćemo imat 15 umalo završenih transfera, 1 uspješan i Emreli produžio ugovorMaximo

    Zamisli da navijaš za neki turski klub kako bi ti bilo.
  • OsamŠest
    2.7k
    Frigan je riješen koliko ja znam.
  • Eduardo
    18.1k
    riješenOsamŠest
    molim vas, nemojte više! Izbacite ovu riječ iz upotrebe ili još bolje izbacite cijelu ovu formulaciju
    riješen koliko ja znam.OsamŠest

    Pojma nemate :sweat:
  • Mlađi referent
    11.4k
    Ivanušec - Petko - Frigan napadački trio iduće godine.. zvuči zanimljivo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions