• Nino Bule
    12k
    Ako i cuze ide u njihovom smjeru onda frigan mora doci, bio bi jako razocaran da smo im poklonili dva igraca koja smo mogli poklonit vani po istom modelu nekom slovanu, lechu, mariboru. Zanimljivo kako rijeka nije htjela preuzet ugovor npr juricu i stefulju
  • Mulec86
    389
    Popratio sam malo Bakrara dok se poceo ozbiljnije povezivat s nama. Dal ce bit pojacanje vidjet cemo. Od prednosti primjetan mu je ulazak u prostor , nije da se bas ne vraca po loptu , voli visoki pressing i agresiju ...samo zna bit neoprezan u tome pa prekrsajima zna ubit sansu da protivnik preda loptu rezultiranu strahom od istog tog pressinga. Trka i neki nos za gol su mu neupitni . Nest kaj me najvise odusevilo mu je taj udarac iz prve ima jako dobru naviku potegnut bez puno glupiranja s loptom gdje se brzim sutom rjesava duela sa stoperom iako mu i duel igra nije slabija strana. Tehnicki dribling mu je prosjecan ,ali zna zadrzat loptu. Meni osobno nije kalibar onog kaj hocu od Dinama kao prve devetke , no pitanje je jel se on dovodi uopce za tu ulogu ,ako ne i ako je kao neka rotacija i igrac za HNL utakmice onda mislim da dobivamo kvalitetnog igraca ovisno o ciljevima za koje je njegovo ime postavljeno. Hitrost bi mu mogla biti i prednost u europi kad cemo trebat energiju.
  • Krizy
    38.4k
    Ako se brže rješavao lopte i ne bude sebičan, trebao bi biti dobar za rotaciju. I dalje se nadam Friganu, neka igra desno za početak.
  • Laugreano
    1.6k
    Njegova buducnosti u dinamu ovisi, koliko ce iskoristavat duge lopte od Bernauera
  • SAS1987
    13.9k
    Ne brinite ljudi, Šimić zna što radi, dolaze pojačanja. Pa i forovi, što daju golove. Pozdrav iz Maribora :wink:
  • Neki tip
    19.6k


    Hahaha, kakvo draškanje Vipotnikom.. :rofl:

    Bacio si kost za 5 stranica glodanja. :grin:
  • Droljo
    6k
    Ak dovode bakrara ne treba nam vipotnik. Frigan da, jer može desno igrati. Jedino ak nam ode petko. Što nikako nebi htio.
  • SAS1987
    13.9k
    Ak dovode bakrara ne treba nam vipotnikDroljo
    Sasvim drugačiji tip napadača :smile:

    Bacio si kost za 5 stranica glodanja. :grin:Neki tip
    Možda jesam, možda nisam :wink:
  • BornaPŽ1986
    1k
    Oni su ostali skoro bez cijele prve postave...Karoglan ce imati velikog posla. mislim da ce se boriti za opstanak ove sezone...slabo je briga Spanjolce za njih.Orc123

    Nije bas, osim onog obrambenog iz Reimsa i Caseresa ovi ostali po meni nisu toliko zapazene uloge imali niti su se previse pokazali unatoc cinjenici da su stalno igrali. Tu su Majkic, Hujber, Petrusenko, Erceg, ovi kapitalci neki itd. sto cini veliki dio prve momcadi. Nisu uopce ostali bez prve postave a budimo realni takav klub si mora iskoristiti punjenje blagajne jer nisu kao Dinamo tako da odlaskom Marina i jos par njih s posudbi nije kljucno. Nadalje doveli su vec pojacanja, ocito da nece slagati momcad nakon 4. kola tako da polako, stigne se to sve posloziti a Karoglan ima mladu ekipu bez pritiska.



    Ak dovode bakrara ne treba nam vipotnik. Frigan da, jer može desno igrati. Jedino ak nam ode petko. Što nikako nebi htio.Droljo

    Sto da ne, trebas konkurenciju i sirinu jer je sezona duga. Zamisli ovisimo o 2 napadaca (Petkovic i Drmic) gdje se netko ozljedi ili nije u formi pa se cudimo kako nemamo sirinu i nije nam trebao Bakrar i slicni.
  • Olmic
    3k
    Ako dode Bakrar i Frigan, a ostane Petko i Ivanusec.

    Kako mislite da ce izgledat prednja cetvorka. Hoce Spika ispast?
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Rekao bi 99.9%. Mozda mu iz kurtoazije da na pocetku mjesto jer kao eto novopridosli se mora nametnut, ali kroz 2-3 kola ce Spika na klupu gdje mu je i mjesto.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Ivanušeca navodno žele Nizozemci, zato i ciljamo na Kačavendu.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Feyenoord, al nemojte se držat sad za to, trač samo došao ovaj put do mene :sweat:
  • BornaPŽ1986
    1k
    Dovoljno da se objavi kako nizozemski velikan zeli Dinamovu zvijezdu (na slici clanka naravno neki 4. igrac cisto da svi kliknemo)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions