• Zagi
    5.8k
    Valjda ima neki šeik koji bi uzeo Drmića, ne moramo valjda svakom isplaćivati ostatak ugovora..
  • Nino Bule
    12k

    Pa ako je posudba onda je rizik minimalan, ali iskreno pokazao je on u hnlu dovoljno da mu se da prilika ko drugi/treci napadac, ovo mu je prva prava profesionalna sezona, vrlo brzo se adaptirao i ko ga je gledao sigurno mu je dobro izgledao
  • Nino Bule
    12k

    Ne znam na koga mislis kad kazes da svakom isplacujemo ostatak ugovora, u svakom slucaju ako nitko ne bi preuzeo njegovu placu vjerovatno bi ga se zadrzalo godinu dana do kraja ugovora
  • Patak
    2.5k
    Minimalan rizik, što to znači? Tako možemo uzeti pola HNL lige na posudbu i vidjeti hoće li se uklopiti, biti pojačanje ili promašaj. Treba dovoditi pojačanja na deficitarne pozicije, a napadači to nisu. Koliko takvih igrača bi trebalo dovesti da vidimo jesu li bolji od Emrelija ili Kulenovića?
  • Zagi
    5.8k
    Mislim samo da ako se ide na kresanje ukupne svote ugovora, Drmić bi kao jedan od ako ne i najskuplji trebao biti prvi na listi.
    Al nebi baš da mu plaćamo išta za otpis.. Ima jednu odličnu i jednu vrlo dobru sezonu iza sebe.
    Ima sigurno netko s viškom petrodolara koji nas može osloboditi izdataka.
  • San Lorenzo
    12.6k
    Minimalan rizik, što to znači?Patak

    Znači da za 500k eura na probu uzimaš igrača koji ima nekakav potencijal, ako bude flop, vraćaš ga nazad, ako eksplodira onda za 1,7 milijun dobivaš dokazano pojačanje koje bi bez ovakvog aranžmana platio 4-5 milijuna.
  • Infinity
    15.4k
    Zasto bi se htjeli rijesiti Drmica? :gasp:
  • Zagi
    5.8k
    Puno para, malo muzike.
  • deda
    29.4k
    Što ste se toliko uzjogunili oko Bakrara, možda ga dovodimo za lijevog beka.
  • Klenx
    4.5k
    Nemam ništa protiv Bakrara ako ga dovode kao neku 3.špicu.
    Ne dao Bog kao zamjenu za Petka.
  • xavier
    11.4k
    Imamo sedam napadača pod ugovorom i dovodimo osmog. Ja stvarno ne vidim šta je tu racionalno.

    Može biti posudba, kupnja ili poklon, apsolutno je nebitno jer je jednostavno nepotrebno.
    marcio amoroso

    Nije moj komentar išao Bakrara nego post od @Neki tip tip koji je puno previše "na zemlji" od atmosfere na ovoj temi gdje se 3 tjedan prije početka prijelaznog roka kmeči "zašto nismo doveli 5 igrača".

    Što se Bakrara tiče, iskreno ne vidim potrebu za njim. Dečko je bio 2. (!) napadač Istre i ne vidim koju potrebu će nam on zadovoljiti. Naravno, možda će kod nas biti 3. napadač, ali iskreno vjerujem da takve igrače možemo dovesti i bez odšete odnosno da ih već imamo u klubu.

    Možda nismo u pravu i možda u klubu vide nešto što mi ne vidimo, ali realno gledano, ne vidim što točno dobivamo ovim transferom.
  • OsamŠest
    2.7k

    Puno i muzike kad je Drma u pitanju :grin:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Što se Bakrara tiče, iskreno ne vidim potrebu za njim. Dečko je bio 2. (!) napadač Istre i ne vidim koju potrebu će nam on zadovoljiti.xavier

    Frigan je isto bio 2./3. napadac u Rijeci pod Cosmijem.
  • xavier
    11.4k
    Frigan je isto bio 2./3. napadac u Rijeci pod Cosmijem.NitkoBitan

    Ali nismo interes za njim pokazali u tom trenutku nego kad je postao to što je sad.

    Kažem ponovno, možda Dario i ostatak ekipe vidi nešto što mi ne vidimo, napokon iz tog razloga su i plaćeni, i možda on eksplodira pa će nam za godinu dana biti smiješno što ga "nismo htjeli". No laički gledano taj tranfer ne drži vodu.
  • Patrik11
    131
    a kastrati i atiemwen su bili puno bolji od njega u lokomotivi odnosno gorici na njih je potroseno 3,9 miliona ovako za 500 tisuca ima priliku dokazati se ako ako bude los nije neka steta ako bude top 1,5 milion je nista
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions