• xavier
    12.1k


    Ista stvar kao i s Morom, mora prvo pokazati da može biti koristan i protiv malo jačih klubova od Fradija.

    Da me netko ne bi krivo shvatio, ne umanjujem ja pobjedu protiv Mađara, samo želim reći da su oni ipak daleko od LP razine.
  • Beowulf112
    331
    Za ivanuseca se olympiacos ukljucio u utrku.Nude 4 miliona eura navodno iako smo mi imali "dogovoreno" za 2.5 miljale.Meni su to napuhane cifre iz razloga sto je on u zadnjoj godini ugovora?barem po transfermarktu
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Čudi me da je Bjelica najavio 2-3 pojačanja, a novinari nisu krenuli sa špekuliranjem? Kao da ih samo zanima rasprodaja Dinamovih igrača, a ne jak i konkurentan Dinamo...
  • Kwedi
    3.8k
    Roma želi Gojaka po onome kaj talijanski Twitter cvrkuće
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    dao bog jer onda možda vidimo čak Ivanušeca u Dinamu... iako me malo strah da nećemo dovest uopće zamjenu jer nekak smo spori ovaj prelazni rok
  • Dudu
    2.6k
    Opekla se Roma na Antiši, sumnjam da bi kupovali godinu poslije još jednog igrača koji nije klasa za njih :D
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    kao simpatizer Rome mogu reć da je uprava gora od Hajdukove i da me ne bi nimalo čudilo...
  • nkdz
    885


    kao drugi simpatizer Rome to mogu potvrditi :D
  • Hipo
    406
    dao bog jer onda možda vidimo čak Ivanušeca u Dinamu... iako me malo strah da nećemo dovest uopće zamjenu jer nekak smo spori ovaj prelazni rokDragon1Warrior123

    Ivanušec je u lokomotivi.
    Znači u dinamu može bit za 5 minuta.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    da je tako već bi bio Ivanušec u Dinamu prijatelju... to i ne bi dovodili ovi Tajlandske Messije itd.
  • Neki tip
    21.3k
    Pišu Sportske da je osim Olyja (4), ponudu za Ivanuseca poslao i Celtic - 5 milijuna eura.

    Ali da lvanusec zeli kod Bjelice i da 2.5 mil od Dinama uz postotak od daljnje prodaje mozda moze proci, ali da nije iskljuceno ni da ce se ponuda morati podebljati.. jer povisiti bi je mogli i Oly i Celtic. Ukratko.
  • Neki tip
    21.3k
    5 milijuna eura za bilo kojeg igraca Dinamu je puno.. s druge strane, sumnjam da se na Ivanusecu to moze izgubiti, a igracki moze donijeti jako puno, pogotovo u slucaju (smatram izvjesnim) odlaska Olma.

    Naravno, bez obzira na nesto narusene odnose, ne vjerujem da ce Dinamo visinom ponude morati parirati ostalima da bi dobio Ivanuseca.
  • Smotanihaker
    701
    Ivanusec u Dinamo za 3 milijuna? SN.
  • deda
    32.7k
    Znači sutra bi trebali znati kako i ova storija završava.
  • bezvangori
    174
    Ne znam je li zabilježeno, ali eto opovrgnuta naklapanja oko Olma.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions