• Beowulf112
    301
    Pa ja ga nebi pustio za 2 milje..mislim da nam je korisniji od tih 2m u rotaciji..da je to 3 ili 4 milje vec bi razmislio..ali 2 milje je nista za nogometne transfere..i da ih ulozimo za nekog drugog odmah opet je pitanje kako ce se taj aklimatizirat nase podneblje,uklopit u ekipu itd...ovako imamo igraca koji solidno igra..zeli vecu minutazu i mislim da bismo mu je trebali i omoguciti
  • Nino Bule
    11.7k

    Kako ces mu je omogucit, mene ako se pita nakon odlaska josipa bosko mora biti taj, em po potencijalu em po prikazanom na terenu meni je bosko bolji pogotovo za ono sto mi zelimo igrat, ras je stopercina, ima liderske crte ali igra s loptom mu je manjkava a nama dosta tog polazi od toga da se ne napucava pod laganim pritiskom sta on radi. Da zeli bit rotacija ja bi ga svakako zadrzao ali premlad je on da bi pristao na takvo sto, ako ga ne prodas riskiras da ti za godinu dana ode besplatno + drzis nezadovoljnog igraca u svlacionici.
  • Orc123
    5.5k

    Ras je dobar stoper za ekipe koje se brane, koje nemaju posjed...u ovoj igri kakvoj mi tezimo moramo imati stopere tehnicki potkovane, odlicne u igri s loptom. Ktc i Lauritsen to nisu...oni su odlicni u bloku, skoku, agresivi i pritisku...ako Ras sad ne ode za solidnih 2 mil eura, mi vise necemo zaraditi skoro pa nista na njemu. S druge strane mora se dovesti Omeragica za zamjenu i onda smo vise dobili nego izgubili....odsteta za omeragica je 500 tis eura...jos ostane novaca za l. Beka ako slucajno dodje iz dupeta u glavu Brki do 15.2.
  • Captain America
    14.6k
    Rasu sve najbolje u budućoj karijeri. Ostat će nam u dragom sjećanju kao dio stoperskog dua/bedema koji je činio najbolju obranu u povijesti grupne faze Europske lige.
  • Orc123
    5.5k
    Definitivno promasaj nije bio. Jako dobar igrac, ali nije polivalentan. Odlican decko, lider, glasan, karakteran i posten. Zao mi je radi toga sto ide ali zasluzuje igrati vise. Na njemu cemo i zaraditi tako da samo jos jedsn pokazatelj da se i vani mogu naci odlicni igraci, ne moraju svi biti Hrvati ili iz hnl. Treba prosiriti vidike, time i jacamo renome u Europi i Svijetu. Sksndinavija je puna talenata. Nek nam dodje jos koji Lauritsen...decku svu srecu zelim...drag i posten momak.
  • Patak
    2.3k
    Meni jako drag igrač, ali ako želi igrati a u Dinamu sjedi na klupi, onda je najbolje i njemu i Dinamu da ode.
  • Ludovic IX
    5.8k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/cacic-je-bio-iznenaden-menadzer-za-sn-otkriva-zasto-nije-doslo-do-velikog-povratka-na-maksimir-15300222

    - znači manager kaže da je firenza bila prvi izbor i tek kad su pomislili da nist od toga , ponudili su se dinamu ali se njemu čini da čačić bio malo distanciran. Zanima me što bi se dogodilo da je dinamo bio "zainteresiraniji" a da je došla fiorentinina ponuda kakva je na kraju došla.

    Ovo je bilo rwtoricko pitanje na kraju jer svi znamo što bi se dogodilo.
  • Efes Pilsen
    7k
    Napisao sam cim su se krenule uzimat Barine izjave zdravo za gotovo - taj smecar ce napravit sve da zamuti vodu i pomogne narkomanu. Zna se tko je najsire ruke i tko ce preokrenut sve naglavacke za njegove pulene..
  • Armagedon13
    958
    Kaže SD nitko ne može otići osim Livakovića,znači Ras ne ide ili ...
    Bojim se da AČ nema taj kapacitet za voditi sportsku politiku
  • Zagi
    5.6k
    Joj daj ajde, ovaj intervju Bare za SN je priča za malu djecu.
    Da su oni htjeli spustiti potraživanja, Brekalo bi bio tu. Nisu, čekali su Fiorentinu do zaadnjeg trenutka i sve pet.
    Razgovaraju sa Bimbom, a sportski direktor druge struje iznenađen.
    Lijepo je to što hodočastiš po Međugorju Andy ali na krivom oltaru se moliš.
  • Jurki
    9.2k
    Bara malo previse sere. Da je Brekalo imal zelju doci u Dinamo, Brekalo bi jucer debitiral. Josipu je Dinamo bil zadnja opcija. Igraceva je uvijek zadnja bez obzira na menađera. Htel je Fiorentinu, Fiorentinu je dobil.
    Kraj. Ajmo dalje
  • deda
    28.7k
    Bara je manager i radi ono što manageri rade. Mulja, folira, manevrira ne bi li izvukao što veću dobit za sebe i svog igrača. Također mi je smiješno kad neki Bara ide pričat o tome kako se radi u školi nogometa. Koje on ima kvalifikacije da bi mogao biti relevantan sugovornik na tu temu. On je manager i gleda svoje interese. Točka.

    Problem Dinama nastaje u tome što svi transferi posebice ulazni su išli preko mreže od par tih agenata s kojima je Mamić u talu. Klub mora jednostavno pronaći druge agente i managere s kojima će surađivati. A to je dug proces izgradnje komunikacije, respekta i povjerenja. To je jedan od većih Dinamovih problema u sklopu sportske politike s kojima će se suočiti u narednom razdoblju.
  • Jurki
    9.2k
    djelomicno se slazem s tobom. Istina je da je klub surađival s par menađera koji su u talu s našmrkanim, međutim kad/ako se promjeni vladajuca struktura u klubu se i ti menađeri budu morali "preokrenuti" jer je Dinamo preveliki klub da bi te mutikaše zaobilazili klub. Na kraju dana oni uvek gledaju svoj interes.
  • Zagi
    5.6k
    Da se klub postavi na zdrave noge, uz sposobnog sportskog direktora koji već te veze ima i punu blagajnu koju imamo mislim da taj proces prođe začas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.