• Mališan
    1.7k
    hahah daleko sam ja od tih godina srećom, ali da, slažem se da bi bio napredak na sadašnji kadar u smislu back-upa Petku
  • Deleted User
    0
    iličić je jedno vrijeme izbivao s travnjaka zbog psihičkih problema. prije cca 6-12 mjeseci je to bilo.
    ne znam detalje.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Nestorovski je lani pokidao krizne ako se ne varam tako da je pitanje u kakvom je on stanju a vidim da je odigrao samo 36 minuta ove sezone
  • Str1nger Bell
    701
    Postotak mogucnosti transfera za Ojedu je narastao na 96%. Mozda se nekaj pozitivno desava u vezi njega. Iako ova vijest da ce bit na pretpozivu u repku samo otežava stvar jer klub zna da ce mu porast cijena.
  • Str1nger Bell
    701
    bilo je price da je u losem stanju radi korone u Bergamu, te je bilo natpisa da ga je za to vrijeme žena varala…
  • deda
    28k
    Genoa je zainteresirana za Oršića. Nemate vi te pare gospodo.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Nadam se da nemaju jer izgleda da dovode Amiria iz Leverkusena koji sigurno nije jeftiniji od Orse
  • Infinity
    15.2k
    Mislim da mi ne ni dali Orsica za manje od 10 milijuna eura, a Genoa je u svojoj povijesti svega osam puta platila igraca 10 ili vise milijuna eura. Jedan od njih je Milito iz Zaragoze, a ostalih sedam Inter, Juve, Milan i Atalanta.

    Mislim da oni ne bi dali veliku lovu za igraca van Serie A ili bar lige petice. I ovo ispod 10 milijuna sto su solidno placali su uglavnom igraci iz top liga uz par iznimki.
  • Nolifer
    6.7k


    od koga ima bolju ponudu?
  • Ludovic IX
    5.5k
    Murić je za mene razina Menala. Dovoljan je jedan.

    i jel mi možemo nać igrača koji nekad nije bio naš?
  • Krizy
    36.4k
    Umjesto dovođenja Murića, bolje neka se fokusiraju na rješavanje još par igrača (Čop, Andrić, Menalo, Leovac) te slanje dosta njih na posudbe (Ćuže, Krizmanić, Janković, Julardžija, Đira, Burton, Šaranić, Hrvoj, Daničić).
    Ako će se kupovati samo da se netko kupi, bolje i ne kupovati.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Treba se dovesti klasa koja će odmah pomoći ili nitko kao što kaže Krizy.
    Nama treba klasa koja će biti kao Škorić ili Laszlo Osijeku, Drmić Rijeci ili Livaja Hajduku. Ne treba nam sedamnaesti ili osamnaesti igrač.
  • Infinity
    15.2k
    Evo gledam malo tko ima slobodan. Jesus Medina, bivsi igrac New York Citya. Pretpostavljam da mu je istekao ugovor u prvom mjesecu. Nastupao je sve do kraja sezone koja je frisko zavrsena. NYC je igrao play off, te je osvojio MLS. Medina je bio medju igracima s najvise odigranih minuta, te je bio drugi strijelac kluba s devet golova. Upisao je i dvije asistencije. Primarna pozicija mu je desno krilo, a moze igrati i lijevo, kao i poziciju iza napadaca.

    Prema TM vrijedi pet milijuna eura, a za NYC je igrao za 800.000 eura godisnje. Ima 24 godine, a 2017. je upisao nastup za Paragvaj.


    Od golgetera ima 'neki' Elkeson. Top statistika, 32 godine i placa 10 milijuna eura :rofl: Mozda bi se zelio okusati u Europi za sicu, ali sumnjam u to. Cak igra za Kinu, nema od njega nista, prije bi Costa dosao :rofl:
  • Carrasco
    4.1k
    Murić je Maradona za Menala...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.