• Eduardo
    17.3k
    Još ako sjedne lova od najavljenog transfera Majerasuperhik

    Di ide Majer?
  • xavier
    11.1k
    zna se desit da se ugovor raskine bez isplate. Ali rijetki su tako ludi...Dragon1Warrior123

    Na jedan takav raskid ide 20 onih gdje igraču moraš isplatiti veći dio ugovora.
  • superhik
    10.2k
    Navodno ga Real želi preoteti Man. Unitedu kao zamjenu za Modrića
  • marcio amoroso
    32k
    Zagorac, Leovac, Moubandje, Štefulj, Dilaver, Milić, Menalo, Andrić, ČopKrizy

    Leovcu i Moubandjeu ističu ugovori svakako.
    Menalo se sigurno može prodati za neki solidan iznos, Andrić također. Štefulj je mladi lijevi bek koji može negdje na posudbu ili ostati kao back up nekom dobrom beku. Za raskid su realno Dilaver, Perić i Čop
  • xavier
    11.1k


    Polako s takvim najavama...i Real i United su svaki prijelazni u medijima povezani sa po 100 različitih igrača.

    United za početak na Majerovoj poziciji ima Fernandesa i VDB-a koji malo igra jer većinu utakmica igra Bruno. Baš im treba još jedan igrač za istu tu poziciju...
  • CISCO
    141
    Ima puno zanimljivih slobodnih igrača.

    Ja bi recimo poterao Zagorca, Leovca, Moubandjea, Štefulj (posudbu), Dilavera, Milića, Menala, Andrića, Čopa.

    Do kraja sezone bi sklopio nekoliko ugovora (postoji mogućnost i produženja) sa slobodnim igračima.

    Postava bi bila nešto u ovom stilu:

    Livaković - Ristovski, Perić, Sidnei, Fabio Coentrão - Paulinho, Ademi - Oršić, Wilshere, Diego Perotti - Petković

    Sa ovim boldanima bi dobili toliko iskustva da bi ovi klinci imali uz koga odrasti.

    Pregršt iskustva.

    A i bolje njima dati neku paru do kraja sezone nego bacati 200.000 na neke kvazi talentirane BiH juniore.

    Samo da se kratko editiram.

    Braća Romero su slobodna. Paragvajski reprezentativci. Oba su veznjaci k tome u najboljim su godinama (29).
  • Krizy
    35.5k
    Slažem se, nisam ni mislio da treba raskinuti s njima nego da su im ovo najveći ugovori koji će imati. Menala i Andrića prodati a Štefulja na posudbu :up:

    Perića ostaviti još polusezonu, da vidimo jel bar HNL može igrati. Šteta ozljeda..
  • Krizy
    35.5k
    Nije ovo Football Manager ali i ja sam tako razmišljao prije 7-8 godina.
    Coentrao je polomljen i star, ništa od njega.
    Sidnea imamo u Theophileu, tu je to negdje.
    Paulinho i Wilshere sve i da hoće doći tražili bi po 3 milijuna, a nama ne vrijede taj novac.
    Perottiju skoro 34 a nigdje nije radio prevagu, Oršić 5x korisniji i bolji igrač.
  • CISCO
    141
    Kolega ne bih se složio.

    Nama treba impuls i iskustvo.

    Došli bi ti Paulinho i Wilshere samo da imaju di igrati do kraja sezone 21/22.

    P.S. kaj je to Football Manager? (malo sam stariji pa ne razumijem)
  • Mališan
    1.7k
    Livaković - Ristovski, Perić, Sidnei , Fabio Coentrão - Paulinho , Ademi - Oršić, Wilshere , Diego Perotti - PetkovićCISCO

    Nemrem skužit jel kvalitetno trolaš ili si ozbiljan
  • Crusades1986
    9.6k
    Prvi korak nam mora bit Kačavenda definitivno. I to odmah sad na zimu.
  • xavier
    11.1k
    P.S. kaj je to Football Manager? (malo sam stariji pa ne razumijem)CISCO

    Reklo bi se Championship Manager u naše vrijeme :rofl: :rofl: :rofl:
  • xavier
    11.1k
    Nemrem skužit jel kvalitetno trolaš ili si ozbiljanMališan

    Ovo prvo.
  • Krizy
    35.5k
    Sve je jasno kad je od svih stopera Perić ostao a Ivanušec također izvan prvih 11 hahaha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.