• miro
    3.1k
    apsolutno se slažem, to nema veze s mozgom, a Iličića s 33 i pol godine dovodit nema nikakvog smisla, bolje dat minute Toliću, Baturini, Šaraniću, Bulatu ili onom malom Duvnjaku. Iličić je odličan igrač, ali nećemo s njim ništa spektakularno postić, a od ovih svojih igrača možemo imat velike koristi.
  • SAS1987
    13.2k
    Iličić je odličan igrač, ali nećemo s njim ništa spektakularno postić,miro

    Ilicić je top igrac koji bi Dinamu jako, jako koristio. A uz to da je i on Slovenac je i navijac Dinama :cool:
  • Nino Bule
    11.3k
    Cuj necemo nista spektakularno postic, ilicic je kalibar da odma igra u prvoj postavi dinama.
  • superhik
    10.2k
    Ove navedene igrače možeš kaliti u HNL i povremeno i eventualno dozirati u nekim europskim utakmicama, ali ako se okreneš prema Ligi prvaka i EL onda ti ovakav iskusan igrač treba
  • xyz
    840
    Na stoperu nam treba pojačanje. Znači, netko tko je odmah spreman u vatru. I nadam se da sportski direktor zna za opciju posudba + eventualna kupnja po dogovorenoj cijeni.
  • Eduardo
    17.2k
    Ilicić je top igrac koji bi Dinamu jako, jako koristio. A uz to da je i on Slovenac je i navijac DinamaSAS1987

    Dinamovac koji je već jednom bio na pragu Dinama, nije se dogodilo, ali ako se obistini sada nemam ništa protiv.
  • Krizy
    35.1k
    Danilo Doekhi - 23 godine, 1.90m, kapetan Vitessea sa 100 nastupa za njih i samo 5 kartona. Dinamo ga navodno htio i prošle sezone a ugovor mu istječe za godinu dana. Spominjali se i Southampton, Atalanta, Newcastle, Norwich...
    Ne računajući Ajax i PSV 3. najskuplji stoper lige.
    Nisam ga gledao ali valjda znaju jel za nas ako su ga pratili.
  • Infinity
    15.2k
    Ima jos jedan Danilo u Holandiji, isto mu istjece ugovor za godinu dana. Napadac. Bas sam ga jucer ekipi spominjao, mada mi to nije realna opcija.
  • Krizy
    35.1k
    Imao odličnu sezonu u Twenteu, Ajax će sigurno produžiti s njim. Ali da, odičan napadač :fire:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Iličića se dovodilo u priču sa Milanom. I onda su novine u Italiji pisale, kako Iličić neće nigdje, jer je i više nego popravio odnose sa trenerom.

    Na stranu to, toga bi lika baš volio vidjet, dobar, što više odličan i zahvalan igrač.

    Dario ŽuparićOlmic

    Mislim da je proglašen najboljim igračem prošlogodišnjeg playoffa ili finala u MLS-u.
  • Mali dioničar
    14k
    Ima jos jedan Danilo u HolandijiInfinity

    Ima još jedan Danilo u HAVC-u, njega uzeti za marketing.
  • miro
    3.1k
    Samo da napišem da me ne bi krivo shvatili - da Iličić je top igrač bio prije cijele one priče sa mentalnim zdravljem i svađom s trenerom. U međuvremenu je prošlo godinu dana, on ima 33 i pol, ne znam ni koliko je igrao, ono sitno što sam vidio (Slo - Hrv) nije bilo ništa specijalno. Osobno ga ne bih dovodio, a pitanje je i koliki bi njegov motiv bio u HNL-u.
  • deda
    27.5k
    Iličića inače hoće Milan
  • Krizy
    35.1k
    :rofl: :rofl: :rofl:
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Polako, dajmo Juricu sansu prvo pa ćemo onda sudit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.