• LovroZG
    1.3k
    Pa moralo ga se vodit na pripreme kad su nam prva dva napadača bila na EURO-u. Samo očito nije na njima uvjerio stožer da može biti išta više od trećeg napadača.
  • Nolifer
    6.7k


    Slažem se sa svim kaj si napisal...

    samo da se ne ponovi slučaj Kramarić...
  • Infinity
    15.2k
    samo da se ne ponovi slučaj Kramarić...bbbjura

    Nece se s njim ponoviti slucaj Kramaric, a i da se ponovi meni prvom nece biti zao. Ja zelim da se rijesimo Kulenovica, ali nemam nista protiv da on sutra postane Ronaldo. Bilo bi mi drago zbog njega, a i tad bi mislio da je bolje sto je otisao, jer mislim da to u Dinamu nikad nece postati.
  • Nolifer
    6.7k


    Pa dobro bi došao kao backup izbor u slučaju ozljede Petka ili Gavre i Čopa, na Komnena ja ne računam. Volio bih da dobi još jednu šansu i da je dobro iskoristi tu u prvih 11. Osobno nemam ništa protiv Kulenovića, a to što je igrao loše Bože moj, svakom se desi loš period u životu i ako je dobio priliku na kapaljku, o čem pričamo onda
  • Nolifer
    6.7k
    Krznar -> Očekujem da ćemo dovesti pojačanja koja će dati svježu krv momčadi. U pregovorima smo sa četvoricom iskusnih igrača jer nemamo vremena, ne smijemo dopustiti da nam konkurencija pobjegne. Ipak je puno naših igrača na drugoligaškoj razini

    Nije o imenima, ima netko info više?
  • Majki2111
    2.6k
    izvor?? Kakva pojačanja? Narativ cijelo vrijeme je bio da je kompletirano sve na zimu već.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Očekujem da ćemo dovesti pojačanja koja će dati svježu krv momčadi. U pregovorima smo sa četvoricom iskusnih igrača jer nemamo vremena, ne smijemo dopustiti da nam konkurencija pobjegne. Ipak je puno naših igrača na drugoligaškoj razini

    Nije o imenima, ima netko info više?
    bbbjura

    Ne prenosite gluposti i ne trolajte. Ni jedan trener na svijetu pa tako ni Krznar nebi rekao da ima puno igrača na drugoligaškoj razini.
  • Nolifer
    6.7k


    Bravo, ma joj, ispričavam se, dogodio se lapsus, čitam sportske, piše Krznar i vidim pojačanja, a to je rekao ovaj trener od HD, a ne naš. Thx na upozorenju :wink:
  • mniokl
    254
    Trener Dinama iz Zagreba da kaže da ima puno igrača na drugoligaškoj razini,da netko u to povjeruje mora biti na drugoligaškoj razini.Najveća glupost koju sam ovdje pročitao a konkurencija nije mala.
  • blue heart 72
    1.4k

    Apsolutno, već je i MA to isto napisao. Kao što vi već navodite, mislim da nema trenera na kugli zemaljskoj, koji bi tako nešto rekao za svoje igrače
  • Beowulf112
    301
    Hojer drugi najbolji u ekipi u porazu sparte od rapida 2:1..i to vec u prvoj sluzbenoj utakmici se namece!..bas smo se zeznuli sto smo dali ca da ode za 700 tisuca eura u prag..pa vise smo prije placali nekakve dode,sivonjice i ostale panjeve
  • marcio amoroso
    32.4k

    Umjesto Šfefulja i Čabraje smo mogli njega, bar bi bila manja mogućnost da promašimo.
  • Olmic
    2.7k
    Jedno teoretsko. U slučaju odlaska Majera, osloniti se na postojeći kadar ili dovesti Halilovića?
  • marcio amoroso
    32.4k

    Prije će ga postojeći kadar nadomjestiti nego Halilović, to je moje mišljenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.