• bluepower86
    790
    Idealan rezervni golman je Zelenika,iskusan,siguran brani bez greske par sezona.Smiren,kvalitetna igra nogom i naravno Dinamovac je i nas bivsi igrac.Vjerujem da bi u ovim “godinama”prihvatio poziciju drugog vratata a i da zamjeni Nevu mislim da nema prevelike razlike u kvaliteti,naravno Neva je veci potencijal.
  • Sixthway
    258
    Ljudi realno golmana ćeš teško prodati za novce koje ćeš prodati veznog ili nekog drugog igrača. Ako uzimamo Čavlinu onda ga moramo uzet za sebe da imamo ono što smo imali u Livakoviću ,golman koji nas spašava kad ni jednom drugom igraču na terenu neide. Nebi bio prvi golman kojeg je malo bolji klub kupio da bi većina propali po posudbama. I ne smijemo previše gledati na osjećaje igrača već što je najbolje za klub. Mentalno I emotivno stanje igrača može biti jako bitno ali ne možeš svakom udovoljit.
  • Paggini
    6.9k
    golman koji nas spašava kad ni jednom drugom igraču na terenu neide.Sixthway

    To imamo već, cijelu polusezonu.
  • mlinchica
    1.1k
    Obje opcije mogu biti i krive i pogrešnemlinchica

    Dragi moderatori, ograničavanjem editiranja sad i ovakve bedastoće ostaju trajno zabilježene. :lol: Naravno da je trebalo pisati i pogrešna i ispravna. :monkey:

    Uglavnom, vidim da smo manje više svi na istom tragu. Treba Nevi još jedna sezona bar, a malca moramo nekak vezat za nas, da dođe kad mi budemo htjeli.

    Ajd, kad ste se uključili u kvalitetnu raspravu, još jedno pitanje. :smile:
    Kad bi mogli birati, 2 pozicije kao jedina 2 pojačanja ovog ljeta (novi dolasci, ne produženja ili otkupi trenutnih) ?
    Uz uvijet da ostaju ovi najbitniji - Petko, Bati i Miške (mislim da svi ostaju 100% ako idemo direkt u LP).
  • Banana 2
    422
    Desni stoper koji može igrati i lijevoga + lijevo krilo koje može i desno.
  • De Oliveira
    960
    Prvog vratara imamo. To je Nevistic koji brani izvrsno. Na ljeto dovesti nekoga tipa Kahlina/Zelenika za zamjenu, a Cavlinu otkupiti i poslati na posudbu.
  • Peškaman
    2.6k
    Ima tu dosta golmana,meni na pamet padaju odmah uz naravno Horkaša,Zeleniku

    Josip Čondrić - 30 godina,golman Astane,400k E tržišna cijena,ne brani zadnje 4-5 utakmica,ugovor završava krajem ove godine.

    Simon Sluga - 31 godina,rezervni golman Ludogoretsa,ugovor završava sredinom sljedeće godine.
  • nemapredaje
    2k


    Još golman koji mož igrati i napadača.

    Jorge Campos naprimjer.
  • Laugreano
    1.3k
    atistika napadaca za koje smo ovo ljeto bili zainteresirani.

    Okereke - 9ut- 1g/2a ITA 2
    Morelos - 2ut 0/0 BRA 1
    Pierrot - 12 8/1 IZR 1
    Satriano - 11 1/0 FRA 1
    Vipotnik - 12 1/1 FRA 2
    Sissoko - 13 8/1 FRA 2
    Bakrar - 13 4/0 MLS
    Frigan - 11 2/0 BEL 1
    Latte Lath - 12 4/0 ENG 2
    Rrahmani - 11 8/2 RUM 1
    Ikwuemesi - 8 1/2 ITA 2
    Frey - 0
    Laugreano

    Nakon 6.mj, mali update napadaca koji su bili povezani s nama prije pocetka sezone.

    Okereke - 17ut- 2g/1a ITA 2
    Morelos - 3ut 0/0 BRA 1
    Pierrot - 44 22/3 IZR 1
    Satriano - 33 6/4 FRA 1
    Vipotnik - 36 9/3 FRA 2
    Sissoko - 27 11/1 FRA 2
    Bakrar - 22 4/0 MLS
    Frigan - 30 5/1 BEL 1
    Latte Lath - 35 17/1 ENG 2
    Rrahmani - 26 19/4 RUM 1
    Ikwuemesi - 30 5/2 ITA 2
    Fey - 9 1/0 ENG 2
  • Izet Hajrović
    882
    Mierez ili Exposito i Jakov Medić ili Lovren.

    3-4-1-2: Nevistić - Perković, Lovren, Bernauer - Ogiwara, Sučić, Mišić, RPG - Baturina - Petković, Mierez.

    2. postava, ista formacija: Zagorac - Perić, KTC, Ristovski - Vidović, Bulat, Rog, Špikić - Stojković - Brodić, Kulenović.

    Već ovako izgleda dobro, a vjerujem da će biti još pojačanja, možda i boljih nego ova koja sam naveo.
  • Droljo
    5k
    Josip ČondrićPeškaman

    Rupa. Primio sto komada od nas u raspadu.
  • mlinchica
    1.1k
    Napadač i stoper, tako bih i ja. S odabirom imena se baš ne bih složila :grimace: ali ja sam više od onih “znam kog ne bih”. Mislim da se kvalitetnim praćenjem može u Dinamo uvijek dovesti pojačanje, a trenutni kadar meni uopće nije loš.
    Samo da se više stabiliziramo u postavi, rotacijama, taktici i bilo bu to ok + pojačanja na ove 2 pozicije.
  • Droljo
    5k
    Nama bi rog trebao biti top pojačanje za sljedeću sezonu. Treba nam prvi stoper i to stoperčina. Japance bih ostavio za wing bekove.
  • Izet Hajrović
    882
    Wdowik također ulazi u zadnju godinu ugovora, ove polusezone nastavio je s formom od prošle polusezone pa mislim da bi u njemu i Ogiwari imali izrazito kvalitetna rješenja za wing-bekove, moderne wing bekove koji su efikasni (Wdowik ima 9 golova i 5 asistencija).
  • Maximo
    279


    Ja bi rado dao šansu Pierrotu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.