• NitkoBitan
    11.9k
    To su Marko Marić i Lorenzo Lepore.Izet Hajrović

    Miro Vugrinec i sanjinlego.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Slazem se sa dosta stvari @Banana 2osim recimo Mišica i pozicije def veznog. Po meni svaka taktika pocinje i zavrsava na toj poziciji,i krucijalna je. Uz sve postovanje prema Misicu ,velika vecina i ovdje ga simpatizira, tako i ja zbog njegovoj ljudskih osobina , odnosa prema dresu, i ponasanje uopce. Ali on je Kao igrac limitiran ,jednostavno se to vidjelo u jakim europskim utakmicama . Krivac za vecinu golova,katastrofa protiv aeka,paoka. Spor, na presingu ne postoji. Za hnl dobar kad imamo posjed,protivnika povucem i on moze rolat lijevo desno. Šut uzas , Ali ako pogledamo stvari objektivno,za njega je selahi Maradona . I bio bi nam upgrade.cak i Šunja ,voljelo ga ili ne
  • Droljo
    4.8k
    Šut uzasKujtim Shalla
    Ne znam šta mu se desilo. Imao je dečko ok šut prije. Sjećam se još iz rijeke nekih golova. Evo u prve dvije akcije na videu gol vanjskim sa jedno 25 metara od stative i iz mrtvog kuta skoro sa 16 u rašlje. :chin:
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Pa ovo drugo nije uopce planirani sut na gol :lol:
  • miro
    3.1k
    Mišić je nekad imao bombu u nogama i bio sam siguran da će se nazabijat golova izvana u Dinamu, zbilja mi je misterija kaj mu se dogodilo sa šutom
  • Zagi
    4.9k
    Kao igrac limitiran ,jednostavno se to vidjelo u jakim europskim utakmicama .Kujtim Shalla

    Iz utakmice u utakmicu uvjerljivo najbolji igrač dinama u prošlosezonskoj ligi prvaka.
  • Izet Hajrović
    834
    u šampionskoj Rijeci bio je prvi izvođač slobodnjaka.
  • rioda
    2.2k
    Slažem se, Mišića u Europi ne zatvaraju kao u HNL-u, a kad mu se da prostora onda odigra vrhunski. Primjer, Betis vani gdje su ga pustili, i Betis doma gdje su ga više markirali.
  • mali M
    3.4k
    Ma bespredmetno je raspravljati o Mišiću u ovim taktičkim dubiozama ove sezone. Pogubio se, ali kao i 99% ekipe. Pa od samog starta se tu vriska da se ne može on sam vraćati između Perića i Šutala, pa sam iznjeti loptu, pa onda sam i odigrati. Na početku sezone su jako brzo stavili svi flastera na Mišića i naša igra se ugasila jer se Bulat pa i Baturina van forme nisu uopće vraćali, nudili se ili pomagali u iznošenju. Mišić je top, samo je ove sezone žrtva tuđih tvrdoglavosti i gluposti. Nije se slučajno sa promjenom formacije, dizanjem forme ekipe i on razbudio i ponovo počeo odigravati vrhunske lopte i prebacivanja strana itd... Ovo šta je u hrpi loše forme cijele momčadi on "briljirao" sa povratnim loptama u for protivnicima ili kiksao u pračenju igrača, opet ponavljam, je, kriv je, ali puno je okolnosti kumovalo ovome.
  • Jos-Optimus
    206
    Apsolutno se ne slažem s ovom izjavom, on je u Europi redovito najbolji/među boljima
  • Nino Bule
    11.3k
    O cemu pricamo prosle sezone su i iz stozera rb salzburga i chelsija pitali naše "tko vam je ovaj", kako su iznenađeni koliko je dobar
  • Ludovic IX
    5.2k
    ti si izgubio svaki kredibilitet kod procjene kvalitete igrača kad si rekao da je bartolec top igrač.. tebi svaki igrač iz Kopenhagena je top igrač. A istina je da oni imaju sistem i da preko sistema , ekipa daje više no pojedinačno vrijede.
  • Zagi
    4.9k
    Striktnim markingom na 6-icu neminovno ostavljaš više prostora stoperima da vode igru.
    Ako su ti stoperi KTC i Živković, možeš im ostaviti prostora koliko hoćeš i nastaviti markirati Mišića. Pitanje je vremena kada će se sami od sebe dovesti u probleme.

    Čim je Max uključen u prvih 11, Mišić izgleda bolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.