• NORTE
    9.5k
    Mislim da povratkom Marina, neće bit više dovođenja krila i da je za nas osim dolaska Nevistića prijelazni rok završenMorales7

    Koliko će minuta dobit je upitno ali njegov povratak nitko nije očekivao tako da nešto stoji iza toga, a to bi trebalo biti da mu karijeru treba oživit odmah. Posudba u Hnl ako mu neki klub može garantirat više minuta također nije nemoguća, prijelazni rok je još 20 dana.
  • Jurki
    9.2k
    Prema pisanju danskih medija od Hojera nece biti nista

    a0ja6cfbwhyqj36h.png
  • deda
    28.7k
    Nevistić je jučer obavio liječničke, u četvrtak ide službena objava.
  • Armagedon13
    958
    Stara objava iz listopada 2020
  • Carrasco
    4.1k
    Net.hr: Menalo i Marin su dva igraca koji ce na ljeto u Rijeku.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Samo me zanima koliko posto ide nama, sutra kad ih Rijeka bude prodavala.
  • Beowulf112
    301
    Ma nije net.hr pouzdan izvor.Nacitao sam se u proslosti svasta na net.hr
  • NORTE
    9.5k
    Menalo i Marin su dva igraca koji ce na ljeto u Rijeku.Carrasco

    Ovog sam se bojao, sad je posve jasno zašto je Marin vraćen s posudbe iz Italije.
  • Nolifer
    6.9k
    Ne vjerujem, dok ne vidim službene objave
  • IstokKa96
    560
    Bolje ici u potragu za novim igracima nego pokusati s Marinom i Menalom...odjednom ce npr. Špikić biti glavna meta i igrac koji se mora dovesti...
  • Nolifer
    6.9k
    Al i Marin nam za sada ne treba s obzirom da je Orša u formi, al kad se ozljedi onda je tu belaj i trebali bi naći zamjenu. Nadam se da Marin neće otić u Rijeku, to bi bilo previše, a kaj se Menala tiče, treba se dokazat da je za nas kvalitetan... A Špikić i je bio u Dinamu, al u Dinamu 2, pa ga je Gorica poslije skužila i sad je boom odjednom napravio u karijeri, dobro da se gledaju domaći igrači, a ne neki polovnjaci... Znači trebali bi pojačat definitivno desni bek i lijevo krilo, jer su desno Kastrati i Hajro, a i to ovisi o sustavima koji će igrati...
  • Beowulf112
    301
    Marin se u seniorskom nogometu nije nista dokazao..jos uvijek je potencijal..nije on u italiji izgubio pola godine..nije to strasno razdoblje..ali ja ga svejedno nebi davao rijeci u nekoj trampi..niti njega niti menala..rekao sam prije par dana..da orsicu istjece ugovor ljeto 2022..izgleda da nas napusta na ljeto nakon eura iako nebi volio.Ali ako vec moradne da bude tako onda se treba potpisivat novi ugovor kako bi se mogla bolja cijena postic u pregovorima.Menala svakako vratit na ljeto.Kule mi od prve nije legao.Nije klasicni golgeter.Neznam koliko nama takav tip igraca treba u sustavu.Nadam se da ce uprava zakaparit Hojera. S njim bi rijesili lijevi bek na dulje razdoblje mada onda nema smisla kupovina stefulja.
  • IstokKa96
    560
    Nije se Marin ni imao bas prilike dokazati u seniroskom nogometu. Kod Bjelice javno iskazano obostrano razocaranje, posudba u Serie B (valjda najgori moguci potez u karijeri) i sad neki novi pocetak, ali u Dinamu...mogao bi i desni bocni postati prioritet...donedavno 4, sad 'jedan i pol'...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.