• Dudu9
    422
    veliki talent dinamovac di bolje situacije, samo pitanje kolika je cijena njegova ali što više čekamo više raste
  • Plava stijena
    31
    Rijekin insajder Danijel Vukušić na twitteru spominje da Pjaca nema izlaznu klauzulu, već samo dogovor s Miškovićem da će ga pustiti u slučaju lukrativne ponude dok god ona nije iz Dinama.
  • Paggini
    5.7k
    lukrativne ponude dok god ona nije iz DinamaPlava stijena

    Znači u dinamo je dogovor da ide ak nije lukrativna ponuda hehe, javite pjaci da iskoristi taj semantički loophole
  • Laugreano
    1.3k
    ↪Lynx17 Pjaca nema klauzulu. Dijeli odstetu 50-50 sa klubom.
    20 days ago
    Laugreano
    Ovo sam ja pisao prije 20 dana.
  • Captain America
    13.3k
    S obzirom da nas čekaju 2 utakmice tjedno uz nadam se povećan fond utakmica u Ligi prvaka, a priča se da Pjaca trenira poput Drmića po posebnom programu, treba tražiti drugu opciju za lijevo krilo ili se nadati da Bati ostaje pa koristiti Stojkovića na krilu.
  • Olmic
    2.7k
    Stvarno ne znam sta ljudi vide u Pjaci. Vise utakmica a statistika kao od Vidovica..protiv Dinama ga nije bilo
  • Banana 2
    380

    Meni on igra solidno, ali pomalo teretno i ostavlja dojam veteranskog nogometa. Ne vjerujem da ove partije iz HNL-a može pretočiti na razinu LP.
  • mali M
    3.3k
    Svaka čast Vidoviću, ali sam Pjacin stav i način kretanja je već za par koplja iznad Vidovića. Ako si ikad igrao nogomet baš natjecateljski, onda znaš da imaju neki igrači koji kad krenu na tebe, duboko udahneš, zadržiš zrak i kreneš na njega nadajući se fajtu i da ćeš ga zaustavit. I imaš neke igrače ko Vidović na kojeg ideš ako ništa fizikalijom pa ga odneseš. To je razlika između Pjace i Vidovića. Ne velim da nam je Pjaca pod mus, ali to je klasa iznad...
    edit. slažem se, pitanje dal nam može pomoć na razini LP
  • Banana 2
    380
    Je, Pjaca ima snažan frame/gard. Ima ga na neki način i Hoxha, ali to je neka druga priča. :lol:

    Vidović je više pimpler, a ovisi koji nam profil više odgovara. Ja bih volio neko poletnije krilo kao kontrast Vidoviću.
  • Paggini
    5.7k
    Mislim, Perišić nije zabio ni asistirao, pa ni odigrao baš nešto specijalno u ovo sitno što je odigroa u tri utakmice. A svi eto pričaju, čak i mi, kolika je klasa iznad HNL-a. Neke stvari se osjete i preko dojma kojeg ostavi, a Pjaca je fkt dosta iznad Vidovića i po dojmu (koji ni nije krilo).

    Svaki put kad primi loptu, osjeti se kako se obrana zatrese, nešto se događa, nervoza je...
  • Banana 2
    380
    Ma za Perišića se to priča na račun onoga što će biti kada se sasvim oporavi, a za Pjacu dobrim dijelom zbog starih zasluga. Mislim da mediji pretjeruju kada pričaju o Pjacinoj dominaciji ligom. Nije loš, daleko od toga, ali nije ni Ronaldo za HNL.
  • scooniepenn
    1.7k
    Pjaca Rijeku cini boljom i kad to nisu golovi i asistencije, to je apsolutno iz aviona vidljivo. I dalje je dovoljno brz, ima paklen dribling i igra s obje noge. Ono sto mu je za jedno krilo velika kvaliteta je igracka inteligencija gdje je miljama ispred velike vecine nama dostupnih krila. Je li prevaga na razini Lige prvaka ne znam, to bi trebalo vidjeti, ali ako ostaje Batko potpisujem njega i Stojka na lijevom krilu.
  • miro
    3.1k
    Perišić je Messi za HNL
    Pjaca bi nam bio pun pogodak
  • OsamŠest
    2.5k
    Stvarno ne znam sta ljudi vide u Pjaci. Vise utakmica a statistika kao od Vidovica..protiv Dinama ga nije biloOlmic

    Gle, poštovanje svakome i svima, pa tako i tebi, ali molim te da više nikada u igračkom smislu ne staviš ime Marka Pjace sa bilo kojim hrvatskim igračem na toj poziciji.

    Taj dečko je klasa, vanserijska. Čak i sada nakon toliko ozljeda i godina, radi takvu razliku na terenu, da to nije normalno. Dečko se igra u, svake godine nikad "jačem" HNLu. A "tek" mu je 28.

    On bi u puno boljim ekipama od Dinama bio ozbiljno pojačanje i van pameti je pričati i postavljati pitanje šta ljudi vide u njemu.

    Statistika.. Još jedan sindrom Brune Petkovića iz doba Italije, ha?

    Rijeka je u Puli igrala za vikend. Jednu vrlo lošu i ružnu utakmicu.. Istra je ušla bolje, zaprijetila nekoliko puta. I šta se dogodi nakon pola sata igre kada imaš takvu klasu u ekipi?

    Čovjek navuče dvojicu ili trojicu na sebe, odigra pass u sredinu, fantastično razumije igru i prepoznaje dubinu i prazan prostor. Dobiva loptu, naniže nekoliko igrača kao da su limači Dragovoljca (pozdrav za moje klince) i izbori kazneni udarac koji nije sviran zbog pogotka Fruka.

    E to je Marko Pjaca. Najbolji i kad je najgore.

    Kakav god da je ugovor i kakvi god su uvjeti u igri, vjerujem da se na ljeto vraća u Borovje.
  • Olmic
    2.7k
    kad napravi nesto protiv iole ozbiljne ekipe onda mozes pricat da je napravio/odigrao nesto.. moguce da ce bit na euru pa cemo ga vidjet. Protiv jednog Ristovskog koji je u nikad losijoj formi nije se vidio 90 min. Za HNL imamo igrace i previse
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.