• wolfgang14
    1.1k
    I mene živcira da.
    Ja bi najradije htio da krenemo uigravat Živković-Perković par, ali znam da nije najbolja situacija na tablici tako da KTC mora bit s jednim od njih dvojice. Ali svakako nebi uzimao još jednog stopera. Pogotovo sad kad Imamo RPG-a pa ti i Ristovski može uskočiti ako baš gori pod nogama sa ozljedama ili kartonima npr
  • Kaktus Car
    341
    Da, 6 stopera je već u kadru, ako je razumna veličina rostera 23-26 igrača to znači da bi 7 stopera bilo više od četvrtine nekakvog normalnog igračeg kadra.

    Samo zato jer je za ovaj vikend situacija sa stoperima malo škakljiva ne znači da se mora dovoditi još stopera kad postoje puno kritičnije pozicije.

    Previše se osrednjih igrača nagomilalo. Treba se prvo osloboditi prostora i financija prije nego se dovode novi igrači na nedeficitarne pozicije.
  • Sunja86
    1k
    Svima je bilo jasno ko dan da je najbolje za Živkovića da ostane u Lokomotivi do kraja sezone gdje bi igrao svaku utakmicu u prvih 11 bez puno pritiska da se razvija kao mladi igrač, a ne ga vraćati u situaciju gdje Dinamo pokušava uloviti naslov prvaka gdje će mu se gledati svaka greška nakon koje će završiti na klupi i šta si dobio sa njim ništa
  • Crni86
    1.2k
    oke mi je da gledamo jos jednog stopera. Peric i sutalo out vjv duzi period. Na maxa se ocito ne racuna. Ostajemo na perkovicu ktcu i zivkovicu… po meni je perkovic nas najuvjerljivije najbolji stoper. I zbog toga me malo brine sta gledamo ljevonogog stopera… rade bi desnonogog stopera koji ce se upariti s perkovicem. Svaka cast i zivkovicu ali imam osjecaj da nije toliko jak na lopti koliko je to nama potrebno…
  • rioda
    2.6k
    Rileta i RPG-a gledam isključivo kao desne bekove, Ogiwara je praktički jedini lijevi bek, Perković je alternativa, iako je primarno stoper. Tu su još i KTC, Živković, Bernauer na koje se očito ne računa ozbiljno te ozlijeđeni Perić i Šutalo.

    Dakle jedan lijevi bek, tri stopera i dva desna beka, to je trenutno stanje + jedan stoper na kojeg ne računaju i dva ozlijeđena. Trenutno, 6-7 igrača za 4 pozicije je dovoljno, ali brzo može postati i premalo. Npr. sad smo i bez KTC-a zbog kartona pa Bernauer postaje prva alternativa na stoperskoj poziciji.

    Po meni taj Ukrajinac nije potreban, osim ako je odmah kvalitetom naš najbolji stoper, u što sumnjam. Mislim da ćemo njegovim dovođenjem usporiti razvoj Perkovića/Živkovića.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Očigledno se u ovom prijelaznom roku riješava i ljetni.

    Ako dođe još jedan stoper, Rog i taj igrač za naprijed kojeg očigledno tražimo onda će nama momčad već sada biti spremna za ljeto.

    Na ljeto se možemo samo rješavati igrača.
  • hardek
    1.4k
    Ako bi dolazak Batagova značio da više ne moramo gledati Perića u dresu Dinama, pozdravljam njegov dolazak. Ništa protiv Dine, jednostavno nije my cup of tea za stopera.

    Na ljeto prodati Perića, Emrelija, Mohu, Šutala (ako će biti moguće zbog povijesti ozljeda), pokloniti Jurića, uz istek ugovora Drmića i bude to okej.
  • Orc123
    5.1k
    Zar fakat mislite da bi oni dovodili stopera i moguce platili nekoliko mil eura da mozemo ozbiljno racumati na Sutala i Perica? Pitaj Boga sta je s Sutalom, a ocito da i Peric ima velikih problema.
  • veselko tenžera
    1.3k
    ovu politiku zagovaram odavno. Mi kroz zimski rok trebamo odradit 80% selekcije i to uigravati na proljeće, na ljeto eventualno koja dopuna jer nam kvalifikacije za Europu kreću skoro mjesec i pol prije kraja prijelaznog roka. Nismo Real da prvi biramo i uzimamo na ljeto, stalno smo u raskoraku. Zadnjih par sezona je iznimka, zato su i rezultati bolji. Ove sezone je opet bila poznata priča 'glavni igrači ostaju do kraja kvakifikacija', završilo kako je završilo.
  • Kaktus Car
    341


    Čak i bez Šutala i Perića i dalje imaš 4 stopera u kadru, a igra se formacija s 2, za HNL dovoljno. Osim toga zar nije bilo rečeno da bi Šutalo trebao biti out 2 mjeseca? Valjda bi onda uskoro mogao biti spreman...
  • Orc123
    5.1k
    da je spreman ne bi se kupovao stoper, vrlo jednostavno. Mi se jednostavno moramo pomiriti s tim da je on zdrastveno osakacen i da vise nece nikad biti na nivou kakvom je bio prije 4-5 godina. Moci cemo se tuc s nogom u guzicu ako netko ponudi ista za njega da ga uzme, cak i samo da preuzme placu koja nije mala. Sjecam ga se iz mlade repke kad je znao igrat i beka jer je imao brzinu. Njemu nakon ozljeda se brzina prepolovila i iznimno je postao trom, na razini Perica, samo sto Peric ima bolju duel igru i skok tako da. Jednostavno mislim da bi na ljeto obojica trebala traziti nove sredine. Peric je legenda kluba i hvala mu na tome ali sigurno je i on zeljan neceg novog u karijeri. Ponavljam, da nema potrebe sigueno ne bi trazili stopera i ne znamo pravu istinu...
  • Zagi
    5.1k
    Realno, ne možemo se pouzdati da će Perić i Šutalo biti spremni u ključnim tekmama sezone..
    Treba ih pustiti da grade karijeru negdje drugdje. Uzeti neku sitnu lovu i osloboditi se plaća.

    Bez njih ostajemo na
    dva lijeva stopera : Mauro i Bagatov
    dva desna stopera: Živković i Gurlica
    i KTC kao trener mladima, te Max na kojeg se slabo računa.
  • Droljo
    5.1k
    Živković i GurlicaZagi

    Ako će nam oni bit prvi desni stoperi možemo odmah zaboraviti ligu prvaka..
  • superhik
    10.4k
    KTC bolje odradio transferni rok od cijelog sportskog sektora
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    slažem se u svemu napisanom kolega, samo bi na listu dodao kulena kad sam vidio plaću od 350 milja, a i Brodić a koji je bio također impuls kupovina. Radije pravog napadača za te novce. Jednog ali vrijednog, i špikića tu ubacit i to je to
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.