• Nino Bule
    11.7k
    Jel netko u klubu duguje nesto mišku ? Događa li se uskoro mozda neko glasanje u hnsu pa kupuje glasove, nista mi nije jasno da se ovako vagoni igraca daju rijeci uz vec dvije jake posudbe di su oni vjerovatno minimalno preuzeli place.
  • xavier
    11.2k
    Bolje da su im nekog drugog uvalili, nego Roka... Zaista mi nisu jasni ti naši ''stručnjaci''....bbbjura

    A dobro, pa valjda se i Rijeku nešto pita. Ako Dinamo baš želi Štefulja, onda su oni u boljoj poziciji za pregovaranje. Ne može Dinamo "odlučiti" koga će im poslati.
  • Nolifer
    6.9k
    Bolje da su im nekog drugog uvalili, nego Roka... Zaista mi nisu jasni ti naši ''stručnjaci''....
    — bbbjura

    A dobro, pa valjda se i Rijeku nešto pita. Ako Dinamo baš želi Štefulja, onda su oni u boljoj poziciji za pregovaranje. Ne može Dinamo "odlučiti" koga će im poslati.
    xavier

    Al opet, samo da Štefulj nebude ko Lešković, najavljen ko velika zamjena Leovcu, a kad ono bude stalno van terena, možda bum bil u krivu, samo da se ne opeče Dinamo u ovom transferu...
  • Carrasco
    4.1k
    Vjerojatno slična priča kao sa Vasiljem i hotelom u Međugorju. Možda Miško s vremena na vrijeme skoči do Međugorja sa crnim vrećama.
  • Blaz
    361
    Ispada kao da su neki ovdje gledali jurisica milijardu puta, kad ono dobar je na manager.
  • Bosna86
    11.6k
    Pravite paniku kao da im Petkovića i Livakovica šaljemo... Treba im pomoći, ova 3 nikad ni ne bi zaigrala za Dinamo, a njima će puno značiti...Oni nas ne mogu ugroziti, a Ako još koju godinu budu ispred tovara, bar ćemo se smijati...
  • Nolifer
    6.9k
    Ispada kao da su neki ovdje gledali jurisica milijardu puta, kad ono dobar je na manager.Blaz

    Protiv Bayerna sam ga gledo, bio je ok i isto tako prije neke tekme, a ovo je igra da, ali u igri se isto pokazao kao dobar igrač. Tako da nebi trebali ga bezveze davati samo tako Rijeci...
  • xavier
    11.2k


    Kako sam napisao, ne znam kakav će biti Štefulj. Ima odličan centaršut i čini mi se da se dobro postavlja u obrani. No hoće li se uspjeti nametnuti kao kvalitetno rješenje u Dinamu, to ćemo vidjeti.

    Samo sam odgovarao na ovaj dio "zašto su im dali Jurišića, a ne nekog drugog".
  • Nolifer
    6.9k
    Samo sam odgovarao na ovaj dio "zašto su im dali Jurišića, a ne nekog drugog".xavier

    Sve 5. Nadam se da će bit ok Štefulj, nemam niš protiv, neka dođe i neka se nametne u prvih 11...
  • Infinity
    15.3k
    Pa na manageru je bio dobar i Tsigalko :brow:
  • Smotanihaker
    620
    Ako je Jurisic tebi na manageru dobar mislim onda da krivo igras manager.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Na manageru je Marin jedna od najvećih uopće talenata, i kroz 4 godine izrasts u top krilo i bude u nekom europskom velikanu(kod mene je trenutno u 2023 u PSG) ....a realnost je da bi mogao elitno krilo za možda Dragovoljac, Rudeš, Međimurje ili nekog...
  • Nolifer
    6.9k

    Ako je Jurisic tebi na manageru dobar mislim onda da krivo igras manager.
    Smotanihaker


    Ne igram krivo, znam kaj radim, ;)

    Samo mi je žao da se stručnjaci rade greške i da će bit žal za tim igračem...
  • Infinity
    15.3k
    Nisam bas siguran da netko tko kreira igricu ima bolji uvid u moguce buduce mogucnosti nekog mladog igraca od recimo ljudi kojima je taj igrac posao i koji ga gledaju svaki dan.

    Naravno da i struka pogrijesi, pa pogrijesi struka Barcelone, a da nece Dinamova, ali oko Jurisica vjerovati vise nekoj igrici nego ljudima iz Dinama je u najmanju ruku smijesno. Pa oni jedva cekaju da im se pojavi netko tko ce biti igracina i koga ce prodati. Zli, pokvareni i bezobrazni jesu, al nisam bas siguran da su glupi.
  • Nolifer
    6.9k
    Vrijeme će pokazati...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.