• Izet Hajrović
    1.1k
    nekako mi je čudno da cijelo vrijeme ganjamo Brekala i Kenta da na kraju lijevo krilo nije opcija u zadnjih 10 dana prijelaznog roka. Mislim sve 5 ako imaš takve info, ali nadam se da ipak planiramo dovesti lijevo krilo pa bi automatski dobili pojačanje u vezi u vidu Gabriela Vidovića. Imamo tu onda još Sučića, Mišića, Bulata, Ademija, Baturinu, Halilovića što je sasvim dovoljno. Ne vidim potrebu za dovođenjem Roga jer ionako nećemo imati koristi od njega. Stoper kapitalac fali kao što si i rekao i još taj desni bočni i na konju smo.
  • Izet Hajrović
    1.1k
    Kouao propao, Metz nije pristao na plaćanje po nastupu. Dinamo se okrenuo drugim opcijama, a to nije Fran Tudor jer je preskup.

    Izvor:
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/germanijak-doznaje-kouao-ipak-propao-dinamo-trazi-drugo-rjesenje/125152
  • BornaPŽ1986
    1k
    Igrač želi u Dinamo, novi sportski direktor zateže! Ali i mi imamo neke druge prioritete. Desni bek, stoper, zadnji vezni.sanjinlego

    Znaci ako ne dodje sad mozda dodje u iducem roku, ako bas ima zelju.

    Kouao propao, Metz nije pristao na plaćanje po nastupu. Dinamo se okrenuo drugim opcijama, a to nije Fran Tudor jer je preskup.Izet Hajrović

    I krece ponedjeljak na zoni, 20 + stranica ostalo ne prihvacam
  • sanjinlego
    2k
    Taj Koffi nek ponese iz Zagreba koju čokoladu, i kaže doktoru iz Francuske “hvala što si mi sipao kiselinu, i sjebao koljena” ..

    Tudor je 3,2 milijuna eura, a uz to ima i lijepe godine. Nama treba sportski direktor, koji će znat’ završit one poslove 50/50.
  • Nogo
    1.4k

    Bartolec čeka u niskom startu.
  • Teofil Kateran
    908
    Ma bolje da je ovaj propao, fakat nam ne treba još jedan strgani igrač. Vjerojatno bi njegova epizoda ovdje završila jako brzo da je potpisao.
  • CastAway1986
    884
    Nakon pobjede još jedna dobra vijest a to je da se mačak u vreći vraća u Framcusku, šteta zbog Tudora i Gazibegovica jer mnogo štedimo...
  • NitkoBitan
    13k
    Volimo strgane al da su nasi... Nije dovoljno sto imamo Boska, Stojkovica i Kacavendu nego se jos zazivaju Pjaca i Rog. Uprava nek sa strane u rezervu stavi par milja za potencijalno dovodenje novog igraca kao zamjenu za ozljedenog a mi navijaci krunice u ruke :pray:
  • Orc123
    5.5k
    dodaj i Perica...
  • CastAway1986
    884
    Navodno imamo još opcija za desnog beka , nije nemoguće da je to i P.Stojanovic koji ni na posudbi u Sampdoriji baš ne igra..
  • Orc123
    5.5k
    Mislim realno je da imamo jer kad se trazi npr. Bek skautiraju oni sigueno vise njih tako da, a i preporucam im zonu da poprate naslo bi se zanimljivih rjesenja. Nezz tko je stavio onoga mladoga Slovaka koji ima brutalnu statistiku za beka a ima 20g....
  • BornaPŽ1986
    1k
    posudbi u Sampdoriji baš ne igra..CastAway1986

    Ove godine ne igra bas, sto kazes ima opcija ne moramo uvijek gledati na nase stare igrace
  • NitkoBitan
    13k
    a i preporucam im zonu da poprate naslo bi se zanimljivih rjesenja.Orc123

    Aha. Ovima u klubu nisu dovoljne razne baze podataka i kontakti nego im trebaju strucnjaci sa Zone koji sve znaju na temelju Sofe i TMa.
  • Nogo
    1.4k
    Defezivni vezni : https://www.transfermarkt.com/sota-kawasaki/profil/spieler/733371

    Napadač :
    https://www.transfermarkt.com/mao-hosoya/profil/spieler/663514

    Desni bek :
    https://www.transfermarkt.com/seiya-maikuma/profil/spieler/733438

    Našlo bi se masu igrača.
    Neka naši iz uprave malo upregnu moždane vijuge i krenu nalaziti pojačanja :cool:
  • Orc123
    5.5k
    jel to bilo retoricko pitanje? Da, mislim da ovdje ima puno ljudi koji se stvarno razumiju u nogomet i sa malo resursa iskautiraju, preko raznih nama dostupnih platformi, puno dobrih igraca. I ne, ne mislim tu na sebe, nisam roliko samodopadan si, ali ima stvarno tu dosta talentiranih ljudi po tom pitanju. Ne treba ti skola, fakultet, rad u struci(...) Da bi znao nesto sam napraviti. Koliko ljudi sami sebi poprave nesto na autu jer ih to zanima i nauce i sami, ne moraju zato biti po struci mehanicari. Uzeo sam to primjera radi. Tako da, ja sam u igracima koji bi zeljeli gledati u Dinamu vidio toliko potencijala za Dinamo da fakat veijedi peocitati tu temu. Na kraju veliki broj tih igraca koji su se tamo spominjali su zavrsili u velikim klubovima i igraju odlicno. Tak da ne podcjenjuj Forum struku. I ne mislim da oni trebaju preko zone trazit igrace vec samo kazem da se spominjalo puno kvalitetnih igraca za Dinamo, nista lose da se procita.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.