• deda
    28k
    Novi ugovor je signal da si iskoračio preko praga dotadašnjih očekivanja i da se pred tebe postavlja novi prag. U tom kontekstu da, što veći prag dosegneš to ti je bliži odlazak. Konkretno, Majer je imao oko 300 keka i projicirao se odlazak za 5-8 milja. Sad će imat 600 keka, a projicirani odlazak je na nivou 10-15 milja.

    Ovo je deda napisao prije dva dana kad nije imao pojma o ponudi Zenita. Hm...čak sam i plaću pogodio
  • xavier
    11.1k


    Želiš reći da svim igračima treba dati nove ugovore, i to što veće, i ponude će odmah biti više?
  • deda
    28k
    Ne, želim reći da je ponuda stigla prije potpisa i da je prešao prag od 10 milja
  • Bosna86
    11.6k
    Da sam sportski direktor, ja bih ga za ove pare prodao... Da je ovo netko ponudio prije pola godine, pješke bi ga nosili...... Mislim da mi je realniji scenarij da dozivi sudbinu Gojaka nakon jedne polusezone i da stagnira, nego da napravi još jedan iskorak... Daj Boze da griješim
  • Dudu
    2.6k
    I ja bih odmah ga dao za te pare, prilika za Luku za kojeg vjerujem da ima veci plafon od Majera.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Ja mislim da mu ona frizura sa Krizyjevog linka puno bolje stoji, a pomoći će mu u igri dodatnih 20%.
  • The Undertaker
    4.1k
    ''Svi'' smo isto govorili za Gvardiola pa nam je sad malo. Mi nemamo plemenitog igrača sredine terena sposobnog za takve asistencije i organizaciju igre. Ivanušec nije taj profil. Možemo prodati Majera ali moramo nabaviti nekoga za zamjenu. I polako gurati Jankovića i Julardžiju.
    Dobijemo Papu Gomeza sa iste pare.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ja ga ne bi prodavao, problem je jedino sto guši Ivanušeca, ali ima dosta minuta za oboje. A dečki bilo je treba dati i Gvardiola za one novce pa na kraju ispadne da smo bili budale sto smo ga dali za tako malo/sto smo ga dali uopce. S Majerom je situacija drugačija, ali svejedno ga ne bi dao jer nam znaci puno, a Ivanušec jos nije naučio igrat obranu plus malo mi ide na živce nekad koliko zna bit sebičan/ima retardirana riješenja.
  • deda
    28k
    Ja nemam dojam da se Dinamo mora žuriti s prodajom ikoga. Dolazi EURO, kako za mlade tako i za stare. Bit će ponuda, pogotovo ako se korona smiri. Sad nije vrijeme za prodaju ikoga.
  • Kwedi
    3.8k
    Svaka ti je ko Njegoševa.

    Dokle god traje europska sezona za Dinamo, jedino se mogu pojačavati.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ja sam isto mislio da je luka potentniji ali nekako sumnjam..mislim da može bit dobar igrač ali više od toga, teško
  • Baneki
    731
    Ja ne sumnjam. Vidim ga u top 10 klubova kao jednog od najvažnijih igrača za pet godina.
  • mniokl
    254
    Slažem se.I ja mislim da je ovo plafon za Majera.Ivanušec ima više potencijala,iako u zadnje vrijeme Lovro više koristi potencijal.Ivanušec u nekim utakmicama užasno iritira predugim zadržavanjem lopte.
  • Beli
    149
    Ivanusec je predebel... kao 2004. Niko
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.