• Kwedi
    3.8k
    A ne znam zaš vam je ovo financijski bezvezan transfer. Kolko biste vi htjeli za igrača koji ima 23 godine i rezerva je kod nas? 5-6 milja zvuči dobro.LovroZG

    slažem se. u usporedbi s morom koji je bio važniji za dinamo, ovo su fini novci.
  • Dino
    2.3k
    Ovako mi je top bio.Navijač Dinama

    Kaj nisi ti protiv Gojaka u svakom smislu? Pitam jer je do prije koji dan bio “panjina” :wink:

    Nije mi pretjerano drag igrac, al osjecam zalost kaj odlazi. Jednostavno ce dosta falit ekipi, pogotovo kaj nemamo, osim Ademija, nikog cvrsceg, jaceg da pokrije tu poziciju (ne racunam novake jos uvijek).
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Kaj nisi ti protiv Gojaka u svakom smislu? Pitam jer je do prije koji dan bio “panjina” :wink:Dino

    To je bilo mišljenje u tome trenutku radi toga kako je odigrao, u generalnom smislu, malo je drukčije.
  • Eduardo
    17.8k
    Gojak je dobar igrač, za nas vrlo dobar. Nekad je bio odličan, nekad malo manje. Pljuvan i hejtan i kad je zaslužio i kad nije. Rekao bih čak i često podcijenjen. Za naše prilike skupio je popriličan staž u klubu. Neki će mu pamtiti Benficu, da se ne lažemo i ja ću (ne samo Benficu u Portugalu, promašio je on protiv njih mrtvaca i u Zagrebu), ali mislim da će s vremenom prevladati sjećanje na 4 komada Cibaliji, golčinu Rijeci u Superkupu za trofej, gol Anderlechtu, gol petom Trnavi, gol Ferencvarosu, eurogol Rosenborgu, gol Cluju.

    Iako se čini da je kod nas već 100 godina, Gojak je mladić koji ima tek 23 godine. On je još uvijek mlad igrač, igrač koji je odrastao kroz Dinamo i čije smo gluposti i greške morali istrpjeti. Amer je na prelasku u fazu koja će tek pokazati koliko on može biti dobar. Nažalost, ne kod nas. Dinamo je stepenica gdje je on odrastao i razvijao se za neku jaču ligu, 'potkoženiji' i možda jači klub (neću reći veći jer za nas Dinamovce ne bi trebalo biti većeg kluba). Po meni prirodan rast i nastavak karijere.

    Poanta je - Amer Gojak u Dinamu ne zaslužuje biti upamćen kao igrač koji je promašio tu šugavu Benficu. Kad se pogleda lista njegovih pogodaka, bitnih pogodaka, barem po meni to debelo nadmašuje Benficu.

    Hvala i sretno!
  • Neki tip
    19.6k
    Eh, kako bi dobro bilo da je ovo zadnji post na ovu temu..
    Bravo, @Eduardo!

    Da nije na transferima, tračevima i nagađanjima, onda bi i bio, jer što se ovome ima dodati..

    Ovako si ipak dopuštam i dodatno pohvaliti, nije lajk dovoljan.
  • flexXy
    2k
    Haladona je dobio papire u Milanu, nebi me cudilo da ga dovedemo i mamic ga predstavi kao mega pojacanje.
  • Morales7
    184
    iskreno volio bi da dođe. Mislim da on ima jako puno za dat
  • Kwedi
    3.8k
    Casper Hojer u kombinaciji za lijevog beka
  • Dudu
    2.6k


    Haha Zoki odjednom otkrio fetiš na Dance. U čemu je kvaka?! :D
  • Kwedi
    3.8k
    Valjda je odgledao sve sezone Borgena
  • Nino Bule
    11.7k
    mozda isti menadžer, možda nemaju problema s velikim provizijama za menadžere koji se uplaćuju na racune s farskih otoka, itd.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    [DOBRO NAM DOŠLI] Andrija Kolundžić i Milan Vukotić, mladi reprezentativci Crne Gore novi su igrači GNK Dinamo! Andrija je rođen 23.09.2002. a u Dinamo dolazi iz FK Iskre iz Danilovgrada, te igra na poziciji desnog krila. Milan Vukotić u Dinamo je stigao iz FK Budućnosti iz Podgorice, danas slavi 18. rođendan, a prirodna pozicija mu je na mjestu polušpice! Dobro došli u Dinamovu obitelj dečki!
    ➡️ VIŠE PROČITAJTE NA: https://bit.ly/3nj8LVN


    ... :roll: :rage:
  • Bosna86
    11.6k
    De molim te pocni citati prijasnje teme
  • Infinity
    15.3k
    I koristi zvjezdice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.