• dumitrumitu
    717
    Ja bih se riješio Rukavine samo zbog ovog pritiska menadžera i roditelja. Ako mu je ispod časti ići na posudbu u Goricu neka ide u MLS pa neka tamo pokuša na silu upasti u prvu momčad.
  • scooniepenn
    2k
    Čak i da mislim da je Rukavina čudesan igrač kad vidim onaj Halilov govor tijela svaki put kad bi stupio na teren, bez imalo volje, želje i zalaganja (na stranu što nije u svim svojim minutama izveo jedan uspješan dribling), dođe mi slabo u želucu. Tako se jednostavno ne postaje igrač i gotovo. S druge strane kod jednog Vidovića, Sučića i Baturine sam od prvog pojavljivanja u seniorskom dresu Dinama vidio taj žar i želju. Ako nekome treba objašnjavati zašto je to bitno u profesionalnom sportu, ali i bilo kojem poslu na svijetu onda je ta osoba jednostavno izgubljen slučaj.
  • YasutoWakizaka
    100

    -7 nakon svog sranja kaj se desilo.
    Krpamo lijevo krilo sa Špikićem i Vidovićem. Nijedan ni drugi nisu ta pozicija.
    Lijevog beka nemamo od Leovca, da Leovca razlog zašto to nismo skužili kao gorući problem je jer smo imali više sreće nego pameti sa Rahmanijem i Gvardiolom ( ekstra klasa stoperi) .
    Mi nakon nekoliko Sezona imamo igrače za lijevu stranu, a bez toga kasnimo -7, ako cemo realno -1.
    Jer ako ne možemo dobiti Loksu i Istru nakon priprema, nemamo ništa tražiti na prvom mjestu.
  • Maximo
    298


    Pa ako je bara mogo dobit tolko za Kalapiju iz kustošije, kaj bi onda trebo prodat rukavinu za 500k

    Ajmo se uozbiljit Đorđe...
  • Jaro
    5.9k
    A kolko je dobio za Kalapiju?
  • NitkoBitan
    13k
    Nebitno je koliko Bara dobije za igrace u Kustosiji. Sve je to dio dogovora/trampi zbog nekih skupljih transfera, izbjegavanja poreza, pranja love itd. Mos si mislit da je racionalno trosit milijune eura na igrace iz trece hrvatske lige samo na temelju igrackih kvaliteta.

    O onom crnom se vise ne pise nista, a bio navodno svjetski kalibar :grimace:
  • Maximo
    298

    "Prema pisanju Fabrizija Romana, 17-godišnji Dino Klapija uskoro će preseliti u RB Leipzig u poslu "teškom" 5,2 milijuna eura"

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/tko-je-wunderkind-od-5-milijuna-eura-koji-je-odbio-dinamo-i-napravio-senzacionalan-transfer-ogroman-potencijal-15413053
  • Herñan Crespo
    86

    Situacija je kakva i je i Brekalo je podhitno potreban. Smijesno je usporedjivat Hoxhu i Brekala i ko bi bio bitniji za Naslov.
  • Mali dioničar
    14.7k
    "Prema pisanju Fabrizija Romana, 17-godišnji Dino Klapija uskoro će preseliti u RB Leipzig u poslu "teškom" 5,2 milijuna eura"Maximo

    Ako Bara vjeruje u Rukavinu, di je problem da Kustošija reinvestira 5 milja u Gabrijela?

    Pa zašto bi Dinamo igrača koji ima ugovor do 2028. puštao za neku siću od 2 milijuna u MLS?

    Ako je prodao Klapiju za 5,2 Rukavinu će barem za 52.
  • Jaro
    5.9k
    to je vec prvi dan smanjeno na 2,5 milja, a za koji mjesec ce na milju ko i onaj Faye. Romano je ocito na istoj listi gdje i ovi nasi novinari i dobije sendvic po objavi. OK, on je utjecajniji, dobije 2 sendvica...
  • sport
    2.4k
    Ja nisam nigdje spominjao otpis,ali igrač ima priliku na treningu u igri na dva gola i kod ostalih situacionih vježbi poslati npr.Mohu po čevape i izboriti se za minutažu.Ili misliš da ju treba dobiti jer tata,manager i njegov plačenik Lesi nariću nad sudbinom bogom danog talenta.
  • LaznjakProsineckog
    511
    Rukavini 3x trenera vec ne vjeruju, aj da jedan te ne voli, al bas sva 3 trenera mu nisu dali ozbiljnije minute.. u juniorima mi je dobar bio, za seniore nemam sta reci kad nije odigrao jednu normalnu utakmicu. S obzirom na presing tate Rukavine i Bare, i ovaj cirkus sa Brekalom, najbolje da ode Rukavina, a Brekalo nek ne dolazi
  • Teofil Kateran
    908
    Sve je ovo šta se piše u medijima puno laži i realno nitko od nas ovdje ne zna pravu istinu. Po meni je najlogičnija teorija da Bara nešto mulja i stopira jer svi znamo da je takav. Brekalu ako je “ispod časti” vratiti se ili ako je uvrijeđen ili ugrožen dovođenjem Hoxhe onda nam nikako ne treba. Iako u te stvari ne vjerujem i mislim da se Josip stvarno želi vratiti, ali da Andy tu igra neke igrice preko njegovog dolaska. Imam osjećaj da će se na kraju sve pozitivno završiti i da će Josip stići i na dio priprema u Rovinj.
  • austrijanac
    2.7k
    U tom kaosu nema sportskog direktoraDanko

    Nepostojeći SD je kriv što pored malog ne smiješ kihnut a da se ne ozljedi. Nitko ne sumnja u njegov talent, ali on nije spojio 2 tjedna treninga u komadu.



    koga prodati za ozbiljan novacDanko

    Držim papir u ruci koji govori da se u iduće tri godine očekuje rast prihoda od prodaje igrača u HNL-u (kao i u Dinamu) rađen na detaljnoj analizi, a ne u birtiji.
    Ako hoće Lesički provjerit detaljnu analizu i uvrstiti malo istraživačkog novinarstva u tatine članke, može mi se javit slobodno.
  • Olmic
    2.8k
    Ako se Brekalo usrao Hoxhe onda neka ga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.