• dinamozivivjecno
    1.6k
    Veli Vlatka Peras da ce zvat Modrica na zimu i da ce sve napravit da zavrsi karijeru u dinamu :rofl:
  • NitkoBitan
    13k
    Veli Vlatka Peras da ce zvat Modrica na zimu i da ce sve napravitdinamozivivjecno

    Bas sve :grin:
  • Georg Koch
    3.8k
    Bas treba napravit anketu sta ljudi misle hoce li se to dogoditi. Ne znam sam sta da mislim :)
    Moguce je, pogotovo ako se oko kluba, Skupstina i te stvari reguliraju, prodje u najmanju ruku "okej" moze tu svasta biti.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Veće pojačanje od Modrića bi nam bio da takvi kao Vlatka odjebu iz kluba.

    Moze se dovest mlađi igrac s potencijalnom koji nece na terenu donosit trecinu onog sta on donosi, ne moze se slagat ekipa od 11 potencijala i ocekivat rezultatNino Bule

    Imamo Brunu, Emrelija, Kuleta i Brodića...još bi i Kramarića...istovremeno imamo pola lijevog beka i niti pola desnog krila, recite mi da sam lud, ali ja bih radije ulupao novac u Bukvića nego u Kramarića.
  • Nino Bule
    11.7k
    recite mi da sam lud, ali ja bih radije ulupao novac u Bukvića nego u KramarićaSan Lorenzo

    Naravno da si lud, ovo je najgluplja stvar napisana na ovom forumu, a pisalo se svakakvih gluposti
  • blue heart 72
    1.4k
    ako će sezona ići nekim normalnim tokom nije realno da dođe u zimi, tek za novu sezonu.
  • San Lorenzo
    12.1k
    ovo je najgluplja stvar napisana na ovom forumu, aNino Bule

    Zašto?
    Ako jedne pozicije nemaš, a na drugoj imaš pet igrača, nije li prioritet kvalitetom napuniti tu poziciju/pozicije koje nemaš?
    A Petković je bolji igrač od Kramarića.
  • Nino Bule
    11.7k

    A kramaric vise donosi na desnom krilu nego bukvic, jer da ne donosi ne bi igrao u prvoj postavi reprezentacije a bukvic ni miljama blizu.
  • Mihaljević
    8.4k
    Kontam da bi Kramu mogli dobit za istu cjenu kao i za Bukvića. Taman bi tu negdje 6 milijuna tražio Kulešević.
  • Zagi
    5.6k
    Bukvići, Frigani i Stojkovići moraju proći kroz Dinamo.

    No to nema veze s Kramom. Ne može on od nas tražiti tržišnu cijenu jer mi to ne možemo platiti. Onda nek ide u SA ili gdje već.
    Bio bi najplaćeniji igrač u klubu, nešto više od Petka jer nam je to plafon.
    Ili ima veliku želju za igranjem u Dinamu, u Zagrebu ili nema. Sve pet u oba slučaja.
  • Kaktus Car
    361
    Imamo Brunu, Emrelija, Kuleta i Brodića...još bi i Kramarića...istovremeno imamo pola lijevog beka i niti pola desnog krila, recite mi da sam lud, ali ja bih radije ulupao novac u Bukvića nego u Kramarića.San Lorenzo

    Istom tom logikom klub pod ugovorom ima i četiri-pet lijevih bekova i bar tri desna krila...

    Kramarić može igrati špicu, drugu špicu, polušpicu, lažnu devetku, a i oba krila može puno bolje pokriti od bilo kojeg igrača u klubu.

    Uopće apsurdno da se diskutira o tome bi li igrač sa 149 G+A u 227 nastupa u Bundesligi bio pojačanje Dinamu.
  • marcio amoroso
    33.1k
    A Petković je bolji igrač od Kramarića.San Lorenzo

    Nemoj se ljutiti, ali ne gledaš objektivno i gledaš kroz klupske naočale ako ti je Petković bolji igrač od Kramarića. Krama dominira, ali stvarno dominira u Bundesligi, HNL je doslovno pojeo kad je bio u Rijeci. Uz dužno poštovanje Petku on ne može Krami vode donijeti.
  • Mihaljević
    8.4k
    Priča se po gradu oće Baturini ostat desetka ili će ju dat Modriću... :cool:
  • San Lorenzo
    12.1k

    Gledam ih u reprezentaciji jednog pored drugog i Petković mi djeluje kao bolji i za ekipu korisniji igrač od Kramarića...kao što je Jakir rekao, Petkan ima nogomet u malom prstu i čini suigrače boljima...dok sam zbog sebičnog bacača lažnjaka više puta bio u iskušenju da tvrdim predmetom razbijem tv ekran.
  • Mihaljević
    8.4k
    A Petković je bolji igrač od Kramarića.San Lorenzo

    Nemate pojma o nogometu ako njih dva uspoređujete... Ajde mi usporedite Perića i Ronalda , totalno različite pozicije i tip igrača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.