• marcio amoroso
    33.1k
    Više sam mislio da ako transfer rok nije pripremljen (a nije) nema smisla sada panično kupovati kojekakav otpad na tržištu. Bolje dati Jakiru vremena da isfiltrira što mu treba pa da se to kupi na zimu.The Undertaker

    Slažem se sto posto.

    Samo što ja nažalost ne vidim njihovu sposobnost da bilo što pripreme.
  • Mihaljević
    8.4k
    zvezda koliko god mrzim paralelu sa njima je dovela Olyaniku 6 mjeseci prije ljetnog prijelaznog roka , znači radili su 6 mjeseci unaprijed... Da mi probamo sa ovim Pierrotom na zimu... A ne kad dođe zima kupovat one koje niko neće pa će doć kod nas u zadnjem danu prijelaznog roka...
  • Efes Pilsen
    7k
    Mi smo Nevistica doveli 3 godine unaprijed.. Beat that :razz:
  • Infinity
    15.3k
    I ne samo s njim. Znam da je zabranjeno razgovarati s igracima pod ugovorom, ali to svi redovno zaobilaze. Treba rijesiti nekoliko igraca, a imas sad na izboru sve te koji su propali, a imali su zelju doci. Sa svima se moze planirati transfer na zimu ili naredno ljeto. Cijelu godinu treba raditi na pojacanjima, a ne samo par mjeseci.

    Mi stalno nesto cekamo, kalkuliramo i sjebemo se. Da smo zimus imali plan sad bi imali top ekipu koja ce igrati Ligu prvaka.

    Ne znam da li u klubu uopce znaju da bi mogli direktno u Ligu prvaka i da uopce nije nerealno uz par pojacanja na proljece to i rijesiti. Zelim taj direktan plasman, pa da vidimo onda sta se planira, jer kalkuliranja vise ne bi trebalo biti.

    Zvezda je imala siguran plasman i slozili su za svoju prilike super ekipu. Bit ce medju prva tri sigurno. Ofanzivna linija im je napast teska.
  • Facke
    2.3k


    Zato nama treba sportski direktor koji se stim bavi. Ali mi to nemame. Mi imame upravu al ne coveka za te. Zate nam i je takav prelazni rok.
  • scooniepenn
    2k

    Gdje ce biti medju prva 3? Ako mislis na skupinu Lige prvaka ne bih se kladio. Young Boysi su demolirali Maccabi u uzvratu, a vidjeli smo kako je Zvezda lani protiv njih prosla. Imaju sanse za 3. mjesto, ali ne bih se kladio.
  • Infinity
    15.3k
    Ovosezonski Maccabi je losiji od onog prosle sezone. Otisli su im neki bitni igraci. Nadao sam se onom Atziliju. Napustio ih je i trener koji je zavrsio bas u Zvezdi koja je jaca od one prosle sezone.

    Sve i da budu zadnji, prijelazni rok su odradili odlicno i to je ono s cim vucemo paralelu. Nije da bi nama neka pojacanja bila garancija kad zdrijeb uvelike utjece, ali moras uciniti sve da budes bolji. Mi bi vjerojatno cekali zdrijeb, pa onda pokusali dovesti nekoga.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Do ponoći vjerujem, ne iskoči li da je nešto pred finišom, odustajem.

    U dan sigurno neće ova uprava završit ništa.
  • Captain America
    14.6k
    Ako su urugvajski cirkusant i Mierez najbolje što mogu dovesti, nek ne dovode nikoga. Zapalit svijeću na Kamenitim vratima za zdravlje Petka, Miška, Perića, Rileta i Ljube uz nadu da će se rješit situacija u klubu do zimskog prijelaznog roka i da ćemo dobit pravog SD.
  • Armagedon13
    958
    A što očekivati kad Vlatkin je... ide dogovarat transfer (i uspije profulat stadion)
  • sanjinlego
    2k
    Andy nudio Smolcica na posudbu do zime, tj. do sijecnja .. naši htjeli cijelu sezonu, i propalo. Nije Frankfurt pristao.
  • Nogo
    1.4k
    Dečki, sve je u novcima. Da se ponudi za Despodova, ovoga Mensaha...neki jači iznos oni bi bili naši.
    Mi samo pumpamo novcima ove naše klubove iz lige.

    Mi bi Mensaha za 500k posudbu uz mogućnost itd. Tko je budala da na to pristane?
    U football manageru ne možeš tako igrače dovesti a kamoli uživo.
  • Mihaljević
    8.4k
    230830-gabriel-vidovic-mel.jpg
    Najveće pojačanje koje mogu dovest danas je Vidović u prvih 11 i Ristovskog vratit na beka...
  • Captain America
    14.6k
    65 milijuna prihoda, sviđa ti se igrač i bojiš se dovesti ga odmah već ideš na neku kombinaciju s posudbom. Takvi dealovi mogu proći samo sa Sosom i sličnim igračima koje bi njihovi klubovi najrađe poklonili samo da ih ne gledaju. To bi trebala biti pojačanja za Dinamo? Zapaliti još jednu svijeću na kamenitim vratima za SDa kakvog Dinamo treba i zaslužuje.
  • scooniepenn
    2k

    Isao sam sad gledati sastav lani protiv Zvezde i nitko kljucan im nije otisao. Otisao im je stoper Planic, doveli Secka koji je bolji igrac. Atzili i Abu Fani su bili rotacijski igraci koji su ulazili s klupe konkretno protiv Zvezde tako da bas i ne mozemo govoriti o velikim promjenama. Volio bih da smo mi takve “velike promjene” imali. Svaka cast treneru, ne sporim da je bio tvorac ove ekipe, ali nije bas da su imali Kloppa na klupi pa da je nezamjenjiv. Sto se tice Zvezde dovode N’Diayea, a imaju Krassoa. S druge strane, u obrani im je dio prvog stoperskog para cetnik Degenerik. Meni to djeluje kao neimanje balansa u ekipi, ali OK. U usporedbi s ovim nasim diletantima svi imaju sportsku politiku, tako da to manje govori o Zvezdi, a vise o nama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.