• Zagreb1992
    1.4k
    Pierrot je top pogodak za Dinamo ..Igrač koji je u HNL-u na 20+ pogodaka i u europi ima od njega koristi ..Ajdee odriješiti lovu i dovedite poštenog napadača
  • Doktor Kunić
    2.7k
    Tolko smo nestpljivi oko ovih transfera da se dajemo upravi na raspolaganje za pomoć oko pregovora da ih riješimo do sutra
  • OsamŠest
    2.6k
    broj 50 sigurno ne nosi jer mu je dida rođen 1950.đole

    Samo zamisli Erceg 50 na lijevom krilu, a Stojković 86 na drugoj :grin:
  • Georg Koch
    3.8k
    danas je sveta Nedjelja, svi po Ocenas da se to obistini, jer ne moze drugacije mislim :D
  • peša
    74
    Je l'tko gledao Mensaha, kakav je?
  • Infinity
    15.3k
    Ja sam prilicno siguran da bi on nama mogao pomoci, ali ima 33 godine i ne znam koliko ce jos trajati. Isto tako mislim da nije bas velika mogucnost da na kraju karijere ode u Dinamo i tako na neki nacin umrlja svoj tovarluk.

    Sjecam se Marija Budimira i jos uvijek mi je zao sto je otisao onako brzo. Bio je efikasan, pravi igrac za HNL. Bio je treci napadac i za taj status je bio bas top. Isto tako je bio star, ali u formi.

    Da li imam neku zelju za Ercegom u Dinamu? Bas i ne. Da li mislim da bi nam bio od koristi ako bi slucajno dosao? Da.
  • Efes Pilsen
    7k
    Budimir je kratko poslije toga zavrsio karijeru, sam je rekao da vise ne moze pratit ritam.
  • Mihaljević
    8.4k
    Nema šanse da itko više dođe , nema vremena... A ovaj Pierot bi nam došao kao budali šamar
  • peša
    74
    Taman došlo da je Auxerre odbio Dinamovu ponudu za Mensaha
  • Olmic
    2.8k
    kad smo vjerojatno ponudili posudbu jer jadni nemaju novaca
  • Doktor Kunić
    2.7k
    Znači danas bi trebali dogovoriti sve, sutra liječnički i potpis do ponoći. Do sad što smo vidjeli od naših teško ostvarivo al ajmo vjerovat.
  • Jaro
    5.9k
    nakon kraja prijelaznog roka ti nitko nece prodat iole iskoristivog igraca jer nemre potpisat zamjenu... mos uzet free agente i ekipu koje se klubovi hoce rijesiti...
  • peša
    74
    Navodno, on želi doći, al s tim da je jučer igrao utakmicu nevjerujem da ima išta od toga.
  • Orc123
    5.5k
    Da , Auxer ce ga kao sigurno zadrzavati da dobe od nas ponudu od cca 3,5mil eura i ako on zeli doci...sve se svodi na novac....
  • Mlađi referent
    11.1k
    Lupimo mušku ponudu za ovu dvojicu, a ne posudbe za 100 kuna na 93 rate i riješili smo se briga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.