• immerwieder
    1.2k
    nažalost ordinacija za preglede se ne može promijeniti
  • emilperska
    3.4k
    Netko je bacio vradzbine na nas i ulazne transfere. Ovoliko pehova nije nikad bilo..
  • Krizy
    37.9k
    Morelos ima viška kila i nije sav svoj u glavi. Pratim ga otkako je bio u Helsinkiju (prije 6-7 godina) i tad sam pisao da ga možemo dovesti za milju i pol, ali sada ga definitivno ne želim u Dinamu.
  • dinon7
    513

    Mene jedino sekira činjenica da je mali potpisao za nas a dan nakon toga bez odigrane utakmice i s 2 treninga ide na operaciju? Pa tko je tu lud?? Šta si ga onda dovodio i radio cijeli show oko toga? Sto ga nisu pustili tamo i poslali ga na operaciju. Postali smo servis za rehabilitaciju igrača
  • austrijanac
    2.7k
    Ako su njemacki i hrvatski doktori preporucili Kacavendi da operira opet, budite sigurno da je to Dinamo znao pri potpisivanju ugovora/posudbe.

    Nije sve teorija niti kiks Dinama, s razlogom je posudba na par mjeseci.
  • Orc123
    5.5k
    Mnogo toga smo sami isprovocirali....
    Cemu dovodis poluzdravog Kacavendu , ako si 2 tj prije alzirca poslao natrag jer su mu nasli nesto sto bi mu u buducnosti moglo stvarat probleme. Trebali smo biti dosljedni i s kacavendom. Nek igra u loxi polusezonu pa bi na zimu vidjeli da li moze ili ne! Kupio ga ne bi nitko.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Nadam se da Vidović može odigrati lijevo krilo, osim toga nam trebaju vezni i stoper
  • dinon7
    513

    Sad je pod obavezno lijevo krilo, stoper i vezni igrač.
    Uz uvijet da nitko ne ode. Svakim odlaskom treba jedan dolazak
  • scooniepenn
    2k
    Meni jedna stvar ovdje nije jasna što se tiče Stojkovića. Nigdje ne piše kakva je to ozljeda prednjih križnih ligamenata, ali se istovremeno spominje pauza od nekoliko mjeseci u službenoj objavi. Ako ih je potrgao što bi bilo logično onda 3 do 4 mjeseca pauze (što je u hrvatskom jeziku nekoliko mjeseci) nije realna pauza. Što se tiče Kačavende mi više ništa nije jasno. Kao prošao je liječnički, dobio udarac u zadnjoj utakmici prije dolaska, navodilo se da se radi o kuku, a sad ispada da nije kuk. Tko je tu lud majke ti mile.
  • Nino Bule
    11.7k
    Ma jebe mi se za kacavendu, niti radi razliku, niti je ista placn, ne mislim uopce trosit energiju na njega, mogu ga odma vratit sikicu, ono sto me mori je da smo uklet klub da nam jedino pojacanje ovog roka na zagrijavanju par dana nakon potpisa sjebe krizne ligamente i nema ga 6-9 mjeseci
  • bbb medimurje
    3k
    Znaci od krilnih igraca ostajemo na spikicu i marinu kao sigurnim
    menalo ?!
    kaneko ?!
    rukavina ?!

    Znaci vidovic pod obavezno!! I jos netko
    Kakva je situacija s pasalicem iz rijeke? Bi to bilo izvedivo?
    Nisam bil za dovodenje pjace ali u ovom trenutku nebi bilo lose
  • Keyser Soze
    8.3k
    Nikakav Pašalić, spustila bi se rampa od Miška momentalno, valjda imamo šire vidike. Daj tog Despodova i stopera kapitalca.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    misli se na operaciju prednjih kriznih. Sto znaci da prije 8-9 mjeseci nije na terenu. Moguce je povratak nakon 6 ali je velik rizik da mu opet puknu. Tako da mislim da nece prije proljeca se vratit
  • Mihaljević
    8.4k
    Kakva je situacija s pasalicem iz rijeke? Bi to bilo izvedivo?bbb medimurje
    Ma kakav Pašalić , ako neko odradi 2 dobra kola u HNL-u nije odma igrač za Dinamo , al dečko je najsličniji igrač Oršiću ikada.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Znači od 5 igrača koje smo doveli, tri su polomljena, jedan nezna gdje se nalazi, a jedan je prikovan za klupu...jedino zimsko pojačanje isto nudimo kao dodatak uz novce za Miereza.
    Delboy i Rodney bi odradili smisleniji prijelazni rok od ovoga što mi gledamo već godinu dana...sad ćemo dovesti Vidovića za krilo, a on krilo nije, desno krilo i dalje ostaje na Špikiću i Menalu...
    Mila majko...idem se baciti u bunar...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.