• Droljo
    5k
    A koliki je naš dio od tih bonusa? Kak se to računa?
  • Nino Bule
    11.5k

    Isto ko i normalna odsteta, ako zavrsi s bonusima transfer na 100 mil mi cemo dobit 20% (razlike ili ne, nebitno) od tih 100 mil
  • hardek
    1.4k
    Iskreno ne znam zašto je Josip tako zapeo za Fiorentinu
  • Efes Pilsen
    6.9k
    1 dan se pise da su iz Maksimira uvjereni da ce Sutalo bit najveci izlazni transfer drugi dan talijanski ficfiric pise da smo prihvatili 18 mil., ali da Sutalo nece :rofl:
  • Captain America
    13.9k
    Pa dobro, Josip ne želi u Ajax, mi ga ne želimo dat Fiorentini. Solomonsko rješenje je da ostane tu još bar godinu dana.
  • Mihaljević
    8.1k
    Taj Schira je promašio 90% naših transfera... Prošle godine on je rekao da je Pjaca na liječničkom u Dinamu, jebe se Brki za Viole , taj Schira samo to piše jer je Talijan...
  • Smotanihaker
    593
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/mislintat-praznih-ruku-iz-zagreba-dinamo-odbio-vise-od-20-milijuna-eura-za-sutala/117032

    A radilo se, navodno, o ponudi višoj od 20 milijuna eura. Prema jednoj informaciji Ajax je ponudio 19 milijuna eura, plus četiri milijuna kroz bonuse i postotak od transfera, a prema drugoj fiksni je dio čak 20 milijuna, uz to idu bonusi i taj postotak od idućeg transfera. No, u Maksimiru su zasad ostali hladni, ne žele brzati, Milsintat je dobio negativan odgovor i morat će se vratiti s još višom ponudom. Ili možda pričekati ishod Dinamovih kvalifikacija za Ligu prvaka, možda rezultat stvori okolnosti i za odlazak pod ovim uvjetima. Ali, u ovom trenutku - nije dovoljno. Također, u takvim poslovima nije bitan samo iznos ponude, već i dinamika plaćanja, realnost ostvarivanja bonusa, možda i tu još postoji manevarski prostor. No, u Dinamu su neformalno istaknuli cijenu od najmanje 25 ili čak 30 milijuna eura i ne žele na prvu popustiti.
  • hardek
    1.4k
    Ma nije samo on u pitanju, od svuda dolazi info još od prije da Josip želi u Fiorentinu/Seriu A. Jedino što ima smisla je da želi u Seriu A ali u Napoli jer ne vidim zašto bi netko želio u Fiorentinu
  • SAS1987
    13.5k
    Pa dobro, Josip ne želi u Ajax, mi ga ne želimo dat Fiorentini. Solomonsko rješenje je da ostane tu još bar godinu dana.Captain America

    Kupi ga Ajax za 25 milje + bonusi i posudi Fiorentini. Svi sretni :smile:
  • Ludovic IX
    5.5k
    Razumljivo da ne brzamo kad prolaz aeka nosi pol sutala
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Odlazak u Fiorentinu nema aposolutno nikakvog smisla, Sutalo je igrac za koji zasluzuje puno bolji klub, cast njima. Pisalo se o zanimanju Napolija, mislim da bi mu to bilo idealno, a oni jos uvijek nisu doveli zamjenu za Kima tako da tu vjerojatno ima nesto.
  • runtothehills
    382
    Sutalo-Rrahmani :chin: :chin: :chin:
  • Mihaljević
    8.1k
    Mišić , Etto , Schifo , Leovac , Kota... Forza PAOK :D
  • db-izbjeglica
    12.8k
    99% stvari koje izlaze po medijima i tim profilima na društvenim mrežama su laži, ništa manje, ništa više.

    fiorentina valjda nikad u povijesti nije dala toliko love za braniča, a to bi im bio i top 5 transfer u povijesti kluba.

    Ista stvar vrijedi i za ajax, top 5 transfer po visini u povijesti kluba.
  • Captain America
    13.9k
    Ajax doveo Jakova Medića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.