• Efes Pilsen
    6.9k
    Vidovica uzimas uz mogucnost otkupa. Probas mladog igraca pa ako nije ono sto ocekujes ne kupis. Fiorentina nema interesa posudit nam Brekala jer mi za njega necemo platit ono sta oni traze. Jedini interes za njih je da ima utakmica u nogama dok nije kod njih u prvom planu, a za nas nada da ce nam donjet kvalitetu vise.
    Nisu ista dva primjera..
  • Kaktus Car
    341


    S obzirom da ti je već odgovoreno zašto su eventualna posudba Vidovića i posudba Brekala kakvu ti zagovaraš različite i (ne)ostvarive samo da se osvrnem na ovo:

    Sad nam je jedna od najvažnijih sezona zbog LP, nove uprave, jakog suparnika za HNL i ostavio bi sve te "vređam se jer nisam bio prvi izbor" po strani. Trebamo top momčad ove sezone.Patak

    Rješenje za to je jednostavno - zadržati Ivanušeca (boljeg igrača koji je već u klubu i za kojeg očito nema ni približno fer ponuda) i onda ne treba nikakav Brekalo.
  • Patak
    2.2k
    Duga je sezona, ako su mogli Ivanušec i Oršić igrati zajedno (i protiv Tottenhama i protiv Chelsea), mogu i Ivanušec i Brekalo. Ne kužim, zašto bi bio problem imati više kvalitetnih igrača u momčadi. Ako bi Brekalo igrao lijevo krilo, Ivanušec može u vezu gdje mu je i prirodna pozicija, ovako za Ivanušeca na krilu i nemamo baš zamjene.
  • Krizy
    35.9k
    Zašto bi Brekalo došao u Dinamo kada rastura u ligama petica, ključan igrač moćne Fiorentine.
    Sam je odabrao taj klub i rekao da nije vrijeme za povratak u HNL.
  • CastAway1986
    853
    vrlo lako moguće da je jedan od dvojice Hosoya jer je trenutno jedan od najtalentiranijih napadača lige!
  • emilperska
    3.1k

    Isto tako TN veli: "U svakom slučaju, barem što se Kačavende tiče, a u Maksimiru se proširila priča i da ima određenih problema s koljenom.."

    Fkt nisam siguran koliko je pametno dati 3 milijuna za nekog s takvim koljenom..
  • Kaktus Car
    341
    Duga je sezona, ako su mogli Ivanušec i Oršić igrati zajedno (i protiv Tottenhama i protiv Chelsea), mogu i Ivanušec i Brekalo. Ne kužim, zašto bi bio problem imati više kvalitetnih igrača u momčadi. Ako bi Brekalo igrao lijevo krilo, Ivanušec može u vezu gdje mu je i prirodna pozicija, ovako za Ivanušeca na krilu i nemamo baš zamjene.Patak

    Ivanušecu očito nije prirodna pozicija u sredini jer tamo nikada nije igrao na razini na kojoj trenutno igra.

    Zamjena za Ivanušeca može biti Špikić (za startera nije, ali rotaciju može pokriti). Nije realno očekivati da će Dinamo plaćati igrača milijun Eura po sezoni (i to igrača koji te novce ne vrijedi) da bude zamjena Ivanušecu (niti je ralno za očekivati da bi Brekalo na to pristao).
  • Patak
    2.2k
    Znam da je post malo ciničan, ali baš mu i ne ide u Fiorentini, uglavnom klupa. Nakon što mu nije išlo ni u Torinu ni u Bundesligi taman bi mu Dinamo dobro došao da ožovi karijeru, i on Dinamu, samo ok mi se vređamo pa očito ništa od toga.
  • Šteco
    530
    Ne znam zašto se uopće toliko raspravlja o transferu koji po meni niti je realan, niti se igrača dovodilo u kontekst s nama pod novom upravom. Ok, skužili smo @Patak svi da bi ga htio u Dinamu, mi mislimo drugačije (prije svega u kontekstu realnosti takvog transfera), mislim da nema potrebe sve uvjeravati da je on mesija koji bi riješio sve probleme.
  • Ivdzo11
    2.9k
    Nakon AEK-a Bišćan ostaje bez zvijezda? Šutala žele u četiri lige Petice, Bjelica ne odustaje od Petkovića, Ivanušeca već čeka ugovor
    U Maksimiru su, vjeruju, uspjeli zaustaviti potencijalne odlaske do kraja trećeg pretkola. Ali, nakon utakmica s AEK-om spremaju se na novi život

    Kakav bi ovo samoubilacki potez bio... Ne mogu vjerovati da se uopce pomislja o ovome....
  • Neki tip
    19.3k


    Ajde ne budi ti teško kad citiraš dodati autora i medij, iliti izvor.
  • Crusades1986
    9.7k
    Ničota, Germanijak
  • Olmic
    2.7k
    otici ce 1 max 2
  • OsamŠest
    2.6k
    Neko moje mišljenje vezano za odlaske i lovu:

    - odlazi samo J. Šutalo (dolazi adekvatna zamjena koja, naravno, do sad nije spominjana u medijima)
    - sjedaju svi mogući % ovog ljeta
    - ulazimo u Ligu prvaka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.