• Sajla
    3.8k
    5 miliončeka jezeračCommon Sense

    ako prevedemo, to je 5 milijuna tisuća, tj. 5 milijardi. toliko nemamo! :D
  • Nolifer
    6.9k
    ↪Facke Je dragi Facke, a kaj nam ve čineči? Kulike penez išće taj mužikaš Miške za Matiju? Oni kaj nekaj razmeju vele oko 5 miliončeka jezerač! Naj veli gdo kaj oče, a ko bu tulike pinez pribavil?! Pak smo puni jezerač kak jaje dlak.Common Sense

    Vrag je'bi i tog Mišketa cirkusanta. Kulike taj traži za Matiju, pa to ni videl ni u seljačkoj buni. Nije on Franjo Tahi da izabere Matiju kao vođu neke pobune protiv našega Dinama. Trebaju ga pozvati na jednega tuduma i kad bu pod gasom da pristane, jer ovak ni vrit ni mimo, jer Janka je već dobil, ne?

    :grin:
  • Lynx17
    2.7k

    Navijaci su vec poceli spominjati Sutalo kao moguca kupnja. Neka Sutalo ostane u Dinamo, naravno, ali jel bi mogao Sutalo u klub kao Chelsea? Mogao bi (po kvalitetu mislim, ne mislim po ovo nagadanje navijaca).

    Za njegov razvoj, mozda to nebi bilo najbolje za njega (jer ce oni imati puno stoperi kada su svi zdravi), ali ima on kvalitetu za to.
  • Neki tip
    19.6k
    Vrag je'bixFire

    Koje ti slovo fali pa ti je potreban apostrof?

    Kulike taj traži za Matiju, pa to ni videl ni u seljačkoj buni.xFire

    Seljačka buna je poznata po tome što se puno novaca tražilo pa otuda usporedba?

    Nije on Franjo Tahi da izabere Matiju kao vođu neke pobune protiv našega Dinama.xFire

    Misliš da je Franjo Tahi izabrao Matiju (Gupca) kao vođu pobune pa otuda povlačiš usporedbu s drugim Matijom (Friganom)?

    Trebaju ga pozvati na jednega tudumaxFire

    Tuduma? Pozvati ga na onoga koji slabo i teško razumije, glupana, rekao bi narod? Ili tulum?

    Misliš li da je tudum kajkavska riječ za tulum ili misliš da je tulum kajkavska riječ pa je samo tipfeler u pitanju? Mislim, nijedno nije točno, ali bar da si znaš odgovoriti (meni ne moraš).

    ...............................

    Znam da bih trebao samo preskočiti, znam da neće doprijeti ništa, znam i da sam gori ja koji se na ove pizdarije hvatam, nego autor originala, ali da se netko ide petljati u nešto što očito uopće ne razumije, što niti je sadržajem smisleno niti je idejom originalno.. ne znam, valjda ću s vremenom naučiti "previdjeti".
  • Lynx17
    2.7k
    Maguire ili Sutalo? Znam koga bi ja izabrao.
  • Common Sense
    527
    Kaj si se vužgal kak vozmenka? Ma kaj bumo se mi zotim landravcem pošlokljenim Mišketom spominjali? Bumo ga primili za gege i hitili na mađarske brege!
  • Facke
    2.3k


    Samo ne u Chelsea dok je taj amerikanec tam. Budala teska.
  • Lynx17
    2.7k
    Ja zelim da Sutalo ostane u Dinamo, naravno. Barem jos jednu sezonu. Ali smeta me kako (jos) podcijenuju nase igrace. Iako su vec toliko puta dokazali se.

    Jos od Corluka, Modric, Eduardo, itd. Vecina ti igraci su skoro odma pokazali nesto u te nove klubovi. Nisu trebali bas puno vremena za adaptaciju.

    Evo Axel Disasi se spominje u kontekstu Newcastle i Manchester United. Spominje se 40-50m eura. Ima vec 25 god.

    Meni je glupo da Sutalo mora ic negdje "pokazati se" prije neki novi/veci transfer. On se vec dokazao. Prave oci bi to vec prepoznali.
  • Facke
    2.3k


    Navek su nas podcjenivali i dalje nas budu. Mi sme mali a oni su "velesile". A Sutalo bu nasel klub bez problema.
  • Nolifer
    6.9k
    Koje ti slovo fali pa ti je potreban apostrof?

    Kulike taj traži za Matiju, pa to ni videl ni u seljačkoj buni.
    — xFire

    Seljačka buna je poznata po tome što se puno novaca tražilo pa otuda usporedba?

    Nije on Franjo Tahi da izabere Matiju kao vođu neke pobune protiv našega Dinama.
    — xFire

    Misliš da je Franjo Tahi izabrao Matiju (Gupca) kao vođu pobune pa otuda povlačiš usporedbu s drugim Matijom (Friganom)?

    Trebaju ga pozvati na jednega tuduma
    — xFire

    Tuduma? Pozvati ga na onoga koji slabo i teško razumije, glupana, rekao bi narod? Ili tulum?

    Misliš li da je tudum kajkavska riječ za tulum ili misliš da je tulum kajkavska riječ pa je samo tipfeler u pitanju? Mislim, nijedno nije točno, ali bar da si znaš odgovoriti (meni ne moraš).

    ...............................

    Znam da bih trebao samo preskočiti, znam da neće doprijeti ništa, znam i da sam gori ja koji se na ove pizdarije hvatam, nego autor originala, ali da se netko ide petljati u nešto što očito uopće ne razumije, što niti je sadržajem smisleno niti je idejom originalno.. ne znam, valjda ću s vremenom naučiti "previdjeti".
    Neki tip

    Kaj se pak hvataš za svaku moju natipkanu riječ. Govoriš nekom da ne razumije kajkavski, a vrlo dobro ga razumijem i znam o čem pišem. Nego baš me zanima, sam ti gdje stal na žulj da se pališ na svako moje slovo natipkano ovdje ili imaš potrebu biti pametniji nakon skoro svakog komentara, pa misliš da se radi ahaha o nekoj pošalici ili pizdariji? Ak imaš tak neku potrebu zovni me na tuduma pa ćemo lako riješiti stvar, jer ovako više nejde.


    Da li si kad čuo za riječ satiru ili moram biti smrtno ozbiljan na svakom komentaru ili je to obavezno pravilo, da se ne smije bit satiričan? Nekome paše nekome ne, nismo svi isti.

    I onda ja ne razmem kajkavski

    Tudum, vino koje je puno metanola.. Tu će reći da je to vino od kojeg se “frču nokti na nogama” Razmeš sad?

    :smile:
  • Lynx17
    2.7k
    Attachment
    vidic-gvardiol-sutalo (2M)
  • Gelipter
    3.5k
    Tuduma? Pozvati ga na onoga koji slabo i teško razumije, glupana, rekao bi narod? Ili tulum?

    Misliš li da je tudum kajkavska riječ za tulum ili misliš da je tulum kajkavska riječ pa je samo tipfeler u pitanju? Mislim, nijedno nije točno, ali bar da si znaš odgovoriti (meni ne moraš).
    Neki tip

    Nitko nije uvijek u pravu. :snicker:
  • marcio amoroso
    33.1k
    Stvarno zadnja opomena pred baniranje. Dosadni ste više i Bogu i narodu sa tim narječjima, naglascima i čime više ne. Ako nemate šta pametno napisati na temu transfera suzdržite se. Ako imate privatno problema razmijenite si brojeve pa ih riješite, a ako se volite zajebavati pišite na šanku!
  • CastAway1986
    884
    Ako ode Sutalo odmah dovesti Uremovica
  • deda
    28.7k
    Kad preuzmem klub zabranit ću sve ulazne transfere, idemo samo oslanjanje na unutarnje rezerve. A sljedeći korak će mi biti gašenje ove teme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.