• Nolifer
    6.9k
    Daj, nemojte im davat povoda da se sprdaju sa naslovima u vezi naših transfera ili još gore da rade na štetu Dinama.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Dobro.
    Bacati novce na napadača koji nam je peti prioritet je ionako glupo.
  • Laugreano
    1.4k
    Nakraju cemo mi Pjacu dovest :grin:
  • Ivanmtk
    690
    Khaoui je bio jedini dogovoreni transfer, koji je na kraju propao.. Ovo su sve želje sa kojima nije ništa konkretno ni pokušano ili su odbijene ponude. Ne nasjedajte na medijske napise
  • Captain America
    14.6k
    Nakraju cemo mi Pjacu dovest :grin:Laugreano

    O ovome sam danas razmišljao kad sam vidio tekst o Luki u Mallorci.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Khaoui je bio jedini dogovoreni transfer..Ivanmtk

    Znaš ovo ili nagađaš?
  • Armagedon13
    958

    I Bakrar je došao u Zagreb pa...
    Dalton ova mašinerija radi,a i mi nestrpljivi
  • Orc123
    5.5k
    Pjaca ne igra vec nekoliko godina ozbiljan nogomet....ajde propao nam jos jedan dolazak, nista novo....ajd nek nas zeznu nekako pa za promjenu dovedu nekog...eto Hajduk dovede rep. marocca, standardni l. Bek iz Lauge 1 je pred vratima ali mi nismo atraktivni? Oni onda jesu?
    Istina, napadac nije prioritet ali ni nista drugo se ne rjesava...kak je pocelo i Japanac ce propast...
  • bluelions
    258
    Khaoui je bio jedini dogovoreni transfer, koji je na kraju propao.. Ovo su sve želje sa kojima nije ništa konkretno ni pokušano ili su odbijene ponude. Ne nasjedajte na medijske napiseIvanmtk

    Khaoui je na kraju potpisao za osrednjih klub u Emiratima....
  • Ivanmtk
    690
    znam. Plaća je bila dogovorena i samo se čekao potpis, ali je onda počeo odugovlačit dok nije došla ponuda s Istoka.. Jbg tipu je bilo do love.. Ne žalim za takvim.. E da zaboravio sam Bakrara i on je prošao liječnički
  • OsamŠest
    2.6k
    Znači Satriano je po medijskim napisima već 4 puta bio na korak od Dinama i 4 puta daleko od Dinama.

    Sezona nije još počela, a ovo je već iscrpljujuće čitat..
  • Yovitssa
    390
    Totalno amaterski i neozbiljno od nove "garniture". Nadam se da će me demantirati do kraja prijelaznog roka...
  • blue heart 72
    1.4k
    kaj je tu točno neozbiljno i amaterski ako igrač neće da dođe. Klubovi su se sve dogovorili, a igrača (hvala Bogu) ne može nitko prisiliti da potpiše za nekoga protiv svoje volje
  • Orc123
    5.5k

    Ali kako pregovaras toliko dugo oko njega da ne znas jel si mu ozbiljna opcija ili ne, dal se vidi kod nas ili ne? Ne znam sto nih rekao..strpit cemo se jos ovaj tjedan pa vidjet gdje ovo vodi....u svakom trenu mozemo ostati bez jednog od cetvorice velicanstvenih a mi ni ono sto nam fali bez obzira na moguce te odlaske nismo rijesili...Biscanu fale 2-3 igraca a moglo bi i vise....nek se uozbilje vise oni koji se trebaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.