• xyz
    840


    Što je pogrešno napisao?
  • Mlađi referent
    11.1k
    Ništa, tekst je dobar i slažem se s njim, ali prvi direktan tekst koji jasno kritizira upravu
  • vjeko1701
    5.9k
    Gle, čekati malo dok neki vide da neće izvana dobiti puno bolje ponude od naše nije sad neki zločin. Reakcije nekih novinara na izjavu da nećemo preplaćivati igrače iz HNL-a su mi jako zanimljive.

    Nisam netko ko smatra da bi trebali zloupotrebljavati ime i tako ucjenjivati klubove da nam daju igrače ispod neke realne cijene ali isto tako kada vidim da Šikić nama izvjesi određenu cijenu da bi na kraju u panici prodao tog igrača van za nekih 40% navedene cijene, onda mi nije žao kad ih se pusti da se malo koprcaju.

    Isto vrijedi i za njega i za sve ostale. Dinamo nudi koliko smatra da vrijede, ako oni misle da mogu te igrače prodati nekom drugome za više novca, ne vidim da im Dinamo radi neki problem sa time.

    Možemo nekom "prijateljskom" klubu ponuditi malo više nego bi inače, čisto na račun prošle i buduće suradnje...al to malo više je nekih 500k više ili nekih 10-15% buduće prodaje, ne duplo više na odnosu na prvu iduću prodaju.
  • San Lorenzo
    12.1k

    Medeni mjesec je gotov, agilnost i odlučnost te generalni 'neznamo jel bi piškili ili kakili' stav koji smo zauzeli u ovom prijelaznom roku je smiješan.
  • Armagedon13
    958
    Fino se pomiriš da nikog nećemo dovoditi pa šta Bog da
  • Keyser Soze
    8.3k
    Znači i Bišćan pita za 2-3 pojačanja, kaže da nemamo širinu, veznjak nam igra lijevog beka... I naši od 5-8 najavljenih igrača dolaze do nula, sezona počinje za manje od tjedan dana i tovari imaju dobru šansu dovest Perišića dok bi mi mogli prodat par kapitalaca pred najvažniju sezonu u zadnjih ohoho godina.
  • Olmic
    2.8k
    Ne znam jel tko pogledak podcast sa coricem gdje u q&q dijelu pitaju maru zasto dinamo ne dovodi pojacanja. Kaze on zbog novca kojeg nemaju odnosno prevelike su novcane amplitude i to vise nije odrzivo.
  • Eduardo
    17.8k
    Arne Slot, trener Feyenoorda potvrdio je za Algemeen Dagblad da im je Ivanušec zanimljiv i da će vidjeti koliko je njegov dolazak izvediv.
  • Ivanmtk
    695
    Čak dobar tekst. Ne bi rekao da je protiv uprave ili bilo koga. Samo konstatira ono što svi vidimo. Taktika čekanja ne može bit dobra dugoročno.
  • Facke
    2.3k


    a koj mali Coric zna. Dok je bil v Dinamu ucjenival je klub prek medija zate koj sedi na klope. Pokle se nigde nije pokazal. A posto vec letima nije v klubu nema pojma koj se dogada.
  • xyz
    840


    Pročitaj s razumijevanjem što je kolega ''Olmic'' napisao...
  • Olmic
    2.8k
    nije to rekao coric nego silvio maric kaj je usko vezan uz simica i biscana. Vjerodstojniji od bilo kojeg novinara
  • San Lorenzo
    12.1k
    Zašto Silvio Marić koji je zaposlenik NK Rudeša ima uvid u financijsko stanje Dinama?
  • vjeko1701
    5.9k
    Po svemu ovome mi zbilja izgleda ko da je Mamić preko svojih potrčka vodio klub prema novčanom raspadu da bi mogao reći da je bez njega došao potop uz maksimalno izvlačenje love za sebe prije toga. Jedini razlog zašto gledamo promjene je taj da su ga ovi skužili i nisu htjeli biti njegovi idioti kojima je na leđa iskrcao pad kluba.
  • Efes Pilsen
    7k
    Dat cu Simicu i ekipi vremena do zimskog prijelaznog roka prije nego sto pocnem srat. Ono sto mi ovako na prvu i trenutno izgleda je da nisu bas ljudi od rizika, a u nogometu treba i toga. Ako si siguran da je to to plati, nadi nacina. Ako trener trazi 2-3 igraca, a ti nisi ispregovaro niti jednog jer si eto ponudio postene cifre onda nisi neki pregovarac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.