• Imamo Dinamo
    3.3k
    Vetlesen neće ići ispod 5, 100%.Krizy

    2.5 + Janković :lol:
  • OsamŠest
    2.6k

    Darioooo, kam ideš? Javi nam..
  • Smotanihaker
    593
    Čavlina je, podsjetimo, ljetos došao na Kajzericu iz Dinama kao slobodan igrač i potpisao je ugovor do ljeta sljedeće godine. Zanimljivo je da se prošloga ljeta Dinamo lagano rastao s trojicom mladih vratara – uz Čavlinu, Maksimir su napustili Horkaš, Josipović i Zadro. A sad se čuju glasine da bi Dinamo želio vratiti Čavlinu, no za to bi trebao platiti pola milijuna eura...
  • Captain America
    13.9k
    Da, naravno. Nisam uopće mislio kao neku kritiku dovođenja Frigana.
  • Mlađi referent
    10.6k
    "Ne znam. Sigurno da imam još neku odskočnu dasku, da se još više krenem razvijati kao nogometaš i kao čovjek i to mi je jedan od ciljeva."

    Znači, tu negdje u HNL-u ili odmah inozemstvo? Misli li da je spreman za inozemstvo?

    "Mislim da još nisam spreman za inozemstvo. Mislim da još nisam gotov igrač i da imam još puno mjesta za napredak, tako da moram napredovati još više."


    Frigan za gol.hr
  • OsamŠest
    2.6k

    Zujat će mali par sezona u Maksimirskoj 128, ne brinem ja :smile:
  • Droljo
    5k
    Ak misle da je takav potencijal. Ak može pokriti desno krilo i špicu. Kupuj. Nek i fulamo ko ga jebe. Ak možemo za bočkaja, jurića, čabraju i špikića dat 10 mil možemo i 5 za frigana. A sigurno nebude takva cifra. Realno 2-3 mil + neki postotak.


    I naravno + janković
  • San Lorenzo
    11.5k
    Nek sutra pokaže jel je ili nije u utakmici koja bar malo miriše na nekakvu euro razinu, pa ćemo bit pametniji.
  • Orc123
    5.1k
    Eto dinamu je samo tako iskesirati 5 mil eura....tek tolko da se nest kupi....ajde neka....bitno da se nesto kupi...ulupit u frigana 5 milja i top..ako treba i Jankovica dati pod racun jos. Realno ni Vipotnik, ni Frigan, ni Kacavenda ne vrijede te novce i ako se ne mogu dovest za pristojan novac....tu mislim za oko 3 milje cao
  • Mlađi referent
    10.6k
    Na Poljudu jest, a vjerujem da će i sutra Frigan pokazat od čega je napravljen. Iskreno ne vidim kako njegovu energiju može zadržat 90 minuta ona traljavost u tovarskoj obrani
  • San Lorenzo
    11.5k
    Kad se uzmu olovka i papir u ruke, nama je daleko najsigurnije uložit novac u igrače Lokomotive, oni su jedini koji bezbolno upadnu u ekipu, prilagode se i postanu instant pojačanja, od Pjace, Šunjića, Jakića, Majera, Ivanušeca, Rrahmanija, pa čak i flop poput Kastratija ni nije toliko financijski flop jer je otišao u Poljsku za sličan iznos za koji je doveden, to na kraju nije isplaćeno do kraja, prelomilo se s Emrelijem, ali mislim da se razumije što hoću reći.

    P.S.
    Ako već pričamo o 5 milijuna, vjerujem da, ako ne ovog ljeta, onda idućeg, s tim novcima možemo dovesti Roka Šimića iz Salzburga.
  • Zagi
    5.1k
    Za Roka dat 5m bez problema, a Frigan za iste pare je užas kupnja?
    Na temelju čega?
  • Jurki
    8.7k
    Novinari moraju lupat senzacionalisticke clanke.
    Šimic nije tak blesav da za jednu PRINOVU spizdi 5 milja.
    Da piskarala kaj znaju to bi napisali. Reciklaza starih clanaka i imena u nedostatku friskih novosti.
    Ako mi nogometni promatraci tj navijaci znamo da Frigan ne vredi te pare.. jos bolje to zna Šimić.
    Ide se na ruku Misku da malom nabijemo cijenu. Da ga ovaj lakse utopi van.
    Ak mi strupamo te pare na njega onda su se svi posvadili s mozgom.
  • Olmic
    2.7k
    Ja bas mislim da cemo dobit sva pojacanja strance odnosno da se bolji izrazim sve izvan HNL
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.